Keystone logo
Apollos University

Apollos University

Apollos University

مقدمه

Apollos University با مأموریت تأسیس آموزش عالی برای دانشجویان واجد شرایط که ممکن است نتوانند در دانشگاه سنتی شرکت کنند یا هزینه تحصیل کنند تأسیس شد. این دانشگاه در ابتدا در آگوست 2004 به عنوان یک دانشگاه غیرانتفاعی تاسیس شد. بعداً شرکت غیر انتفاعی تعطیل شد و شرکت انتفاعی در ماه مه 2005 تأسیس شد. دانشگاه جدید به نام Apollos University کالیفرنیا با "انجام تجارت به عنوان" (DBA) Apollos University نامگذاری شد.

امروزه Apollos در مونتانا با نام Apollos University واقع شده است. Apollos به رسالت اصلی خود یعنی ارائه آموزش عالی به دانشجویان واجد شرایط از طریق فناوری ها و رسانه های آنلاین وفادار مانده است.

امروزه این دانشگاه در سراسر ایالات متحده و کانادا ، و همچنین در آفریقا ، آسیا ، اروپا و خاورمیانه دانشجو دارد. Apollos به متخصصان شاغل در سراسر جهان خدمت می کند که نمی توانند شغل خود را برای ثبت نام در یک دانشگاه سنتی ، آجری و ملات ، ترک کنند.

Apollos University در ژوئیه 2005 تأیید خود را از دفتر آموزش خصوصی و فوق حرفه ای ایالت کالیفرنیا (BPPVE) دریافت کرد و سپس اولین دانشجوی خود را در سپتامبر 2005 ثبت نام کرد. بعداً تصمیم به انتقال دانشگاه به گریت فالز ، مونتانا و در 8 ژوئیه 2016 تأییدیه ای را از هیئت نمایندگان مونتانا برای افتتاح پردیس در گریت فالز ، مونتانا دریافت کرد. دفتر در هانتینگتون بیچ ، CA در 30 سپتامبر 2016 بسته شد و دفتر در مونتانا در 1 اکتبر 2016 شروع به کار کرد.

مجوز DEAC باقی ماند و تأییدیه VA برای مونتانا از 1 اکتبر 2016 به روز شد. Apollos به عنوان عضو SARA (موافقت نامه های مجوز دولتی و متقابل) در 7 دسامبر 2016 تأیید شد. امروز ، Apollos برای تدریس دانش آموزان در تمام 50 مورد تأیید شده است. ایالات ایالات متحده و منطقه کلمبیا.

طی چند سال گذشته ، این دانشگاه با موفقیت رشد کرده و ثابت کرده است که یک دانشگاه دانشجو محور است. اولین فارغ التحصیلی آن در ژوئیه 2007 برگزار شد و فارغ التحصیلان همه بدون استثنا ، بر اساس دانش و تشویقی که از برنامه های تحصیلی Apollos University در تلاش مداوم خود برای کیفیت ؛ هیئت مدیره به هیئت اجرایی اجازه داد تا اعتبار شخص ثالث را دنبال کند. Apollos در سال 2010 درخواست اعتباربخشی کرد و در ژانویه 2012 وضعیت اعتبار را دریافت کرد. این دانشگاه در حال حاضر یکی از اعضای معتبر کمیسیون اعتباربخشی آموزش از راه دور (DEAC) است. DEAC توسط وزارت آموزش ایالات متحده به عنوان یک آژانس معتبر ملی شناخته شده است.

Apollos University همچنین مفتخر است که به اعضای ارتش ایالات متحده و خانواده های آنها خدمت می کند. (ما برنامه های آنلاین انعطاف پذیر و معتبر را به مردم در سراسر جهان ارائه می دهیم) Apollos University برای چندین برنامه کمک آموزشی که توسط وزارت امور سربازان ایالات متحده ارائه می شود ، تأیید شده است. Apollos زیر برای ثبت نام با استفاده از یکی از برنامه های زیر تأیید شده است:

 • دکتر مدیریت بازرگانی (DBA)
 • دانشیار علوم کاربردی در مدیریت بازرگانی (AAS)
 • کارشناسی مدیریت بازرگانی (BSBA) ،
 • لیسانس علوم فناوری اطلاعات (BSIT) ،
 • برنامه های گواهینامه در مشاغل مختلف تجاری
 • کارشناسی ارشد مدیریت بازرگانی (MBA)
 • کارشناسی ارشد در مدیریت سازمان (MSOM)

هزینه ها

هزینه ها و هزینه های زیر هزینه هایی است که ممکن است دانش آموزان فراتر از هزینه اولیه تحصیل برای برنامه های تحصیلی خاص متحمل شوند. در صورت ارائه خدمات هزینه ها دریافت می شود.

*ارزیابی رونوشت بین المللی $ 250.00 Apollos $ 25.00 $ هزینه کتابخانه یکبار Apollos (دکترای) $ 100.00
*هزینه ثبت نام (20 of از شهریه) حداکثر $ 200.00 (هزینه ثبت نام را در کاتالوگ ببینید)
*آزمون چالش $ 250.00 هزینه ثبت نام دیرهنگام $ 25.00 هزینه فارغ التحصیلی $ 50.00
*هزینه ترانویسی اضافی $ 10.00 *هزینه سیم بانکی (ورودی یا خروجی) $ 25.00
*تغییر هزینه برنامه 50.00 دلار
*هزینه تمدید دوره (2 هفته) 50.00 دلار
*هزینه غیبت 50.00 دلار
*هزینه چک برگشتی 25.00 دلار
* هزینه های غیر قابل استرداد را نشان می دهد

پذیرش ها

ثبت نام در این دوره ها برای جانبازان و همچنین همسران آنها تحت برنامه MyCAA در دسترس است. بیانیه ماموریت Apollos University یک موسسه آکادمیک آموزش عالی است که به اصل ارائه بالاترین کیفیت آموزش با نرخ شهریه مقرون به صرفه برای دانشجویانی که به دنبال افزایش فرصت‌های پیشرفت شغلی و ارتقای مهارت‌های رهبری خود هستند، اختصاص دارد. برنامه های ما بر اساس انتقال دانش، کاربرد دانش، تفکر انتقادی و مهارت های پژوهشی ساخته شده اند. Apollos در سراسر جهان از طریق روش آموزش آنلاین و از راه دور طراحی شده برای پاسخگویی به نیازهای دانش آموز جهانی و در عین حال ارائه خدمات فردی به دانش آموزان ارائه می شود. دانشجو در هر ترم در کلاس ها ثبت نام می کند و مسئولیت پرداخت شهریه مربوط به آن کلاس ها را حداکثر تا اولین روز قبل از شروع کلاس ها بر عهده دارد.

 • شهریه کارشناسی 145.00 دلار / هر اعتبار
 • شهریه کارشناسی ارشد 184.00 دلار در هر اعتبار
 • شهریه دکتری $ 217.00 / در هر اعتبار

تمام دوره های کارشناسی هر کدام 3 واحد است و کل هزینه تحصیل هر دوره 435 دلار است. همه دوره های سطح کارشناسی ارشد به جز یکی، هر کدام 3 واحد هستند و هزینه کل شهریه هر دوره 552 دلار است. بیشتر دوره های مقطع دکترا هر کدام 3 واحد است و کل شهریه هر دوره 3 واحدی 651 دلار است. با این حال، چهار دوره کارگاه دکتری 1 ½ اعتباری وجود دارد و هزینه هر یک از این دوره ها 325.50 دلار است.

 • هزینه تقریبی برنامه کاردانی 8،775 دلار آمریکا (25 دلار هزینه کتابخانه ، 8،700 دلار شهریه (60 واحد) و 50 دلار هزینه فارغ التحصیلی) است.
 • هزینه تقریبی برنامه کارشناسی 17،475 دلار آمریکا (25 دلار هزینه کتابخانه ، 17،400 دلار شهریه (120 واحد) و 50 دلار هزینه فارغ التحصیلی) است.
 • برآورد هزینه کل برنامه کارشناسی ارشد 6883 دلار آمریکا (25 دلار هزینه کتابخانه، 6808 دلار شهریه (37 واحد) و 50 دلار هزینه فارغ التحصیلی است.
 • هزینه تقریبی برنامه دکتری 13،387 دلار آمریکا (هزینه کتابخانه 100 دلار، شهریه 13،237 دلار (61 واحد) و 50 دلار هزینه فارغ التحصیلی) است.

بورسیه و بودجه

توصیفات دانشجویی

مکان ها

 • Great Falls

  600 Central Avenue, Suite 215

  برنامه ها

   موسسه همچنین ارائه می دهد:

   سوالات