Keystone logo
Anna Maria College

Anna Maria College

Anna Maria College

مقدمه

Anna Maria College برنامه های آکادمیک با کیفیتی را فراهم می کند که آموزش هنرهای لیبرال را با آمادگی شغلی در زندگی واقعی ادغام می کند. این کالج انواع رشته های کارشناسی و همچنین بسیاری از برنامه های تحصیلات تکمیلی و گواهینامه را چه در زمین و چه در اینترنت ارائه می دهد. نسبت کم دانشجو و استاد به شما امکان یک تجربه یادگیری بسیار شخصی را می دهد ، در حالی که کلاس متوسط و اندازه دانشگاه امکان درگیری مطلوب دانشجو را فراهم می کند.

رشته های محبوب شامل هنر و موسیقی درمانی ، تجارت ، دادگستری کیفری ، آموزش ، علوم آتش نشانی ، مطالعات حقوقی ، علوم پیراپزشکی پرستاری ، روانشناسی ، مددکاری اجتماعی ، مدیریت ورزشی و موارد دیگر است. این کالج یک برنامه افتخار و فرصت های منحصر به فرد تحصیل در خارج از کشور را ارائه می دهد. این عضو یک کنسرسیوم 12 کالج است که به دانشجویان اجازه می دهد بدون هزینه اضافی در سایر کالج های کنسرسیوم ثبت نام کنند.

در آنا ماریا ، شما می توانید از همه چیزهایی که زندگی دانشگاه ارائه می دهد لذت ببرید و در هیجان منطقه Worcester شرکت کنید ، از جمله کنسرت در مرکز DCU و پالادیوم ، اسکی در کوه Wachusett نزدیک ، نمایشگاه های هنری در کلاس جهانی موزه هنر Worcester و رستوران های عالی در مرکز شهر در حال رشد Worcester. با ماشین کوتاه می توانیم به بوستون ، کیپ کد ، کانتیکت ، نیوهمپشایر ، ورمونت و رود آیلند برویم.

English Language Requirements

مهارت زبان انگلیسی خود را با آزمون انگلیسی Duolingo تایید کنید! DET یک آزمون آنلاین انگلیسی راحت، سریع و مقرون به صرفه است که توسط بیش از 4000 دانشگاه (مانند این دانشگاه) در سراسر جهان پذیرفته شده است.

مکان ها

  • Paxton

    Sunset Lane,50, 01612, Paxton

    سوالات