Keystone logo
© Credits to Ameena Athab
Angelo State University Department of Accounting

Angelo State University Department of Accounting

Angelo State University Department of Accounting

مقدمه

طبق اعلام انجمن ملی کالج و افسران کسب و کار دانشگاه، از 3000 دانشگاه در سطح ملی، دانشگاه ایالتی آنجلو در رتبه هفدهم قرار گرفته است.

در اینجا در دانشگاه ایالتی آنجلو، شما با استاد برجسته ای که در بهترین مدارس فارغ التحصیل در کشور تحصیل کرده اید، انتخاب شده است، زیرا ASU به دلیل عشق واقعی خود به تحصیل انتخاب شده است. ما یک پردیس مدرن ارائه می دهیم که یک محیط ایده آل و ایمن است که در آن هدف های آموزشی شما را دنبال می کند.

در بخش حسابداری، اقتصاد و دارایی ، هدف این است که دانش آموزان با بالاترین کیفیت آموزش حرفه ای را ارائه دهند تا فارغ التحصیلان ما در زمینه خود بسیار صالح باشند. برای به حداکثر رساندن فرصت هایی که فارغ التحصیلان ما باید به دست آوردن توانایی های مطلوب خود در رابطه با استدلال های تحلیلی و عملکرد موثر داشته باشند؛ ارائه استانداردهای انضباط فکری، رفتار حرفه ای و مسئولیت اجتماعی؛ و برای تهیه دانش آموزان برای زندگی و کار در یک جامعه جهانی.

شرایط پذیرش در برنامه

تعهد و آمادگی خود را برای موفقیت در مدرسه بازرگانی با شرکت در آزمون GMAT - پرکاربردترین آزمون برای پذیرش که مهارت های تفکر انتقادی و استدلال شما را می سنجد، نشان دهید.

آزمون مینی GMAT را دانلود کنید تا طعم سوالاتی را که در امتحان پیدا خواهید کرد به دست آورید.

مکان ها

  • San Angelo

    Angelo State University Department of Accounting, Economics and Finance 2601 W. Avenue N,

    سوالات