Keystone logo
Anderson University South Carolina

Anderson University South Carolina

Anderson University South Carolina

مقدمه

دانشگاه اندرسون است انتخابی جامع ارائه دانشگاه مسیحی کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکترا در دانشگاه و آنلاین. اندرسون دریافت کرده است شناسایی ملی متعدد، از جمله:

بالا ردیف (# 21) اخبار ایالات متحده و بهترین کالج در امریکا گزارش جهان یکی از "49 تا آمدن و دانشگاه به سازمان دیده بان در امریکا" (اخبار آمریکا و گزارش جهانی) 136 بهترین کالج جنوب شرقی پرینستون را نقد است

2 دانشکده محلی در جنوب برای "برتری در آموزش" (اخبار ایالات متحده و گزارش جهانی).

یکی از "خرید آمریکا 100 بهترین کالج"

تاریخ ما دانشگاه اندرسون دنبال منشاء آن به یکی از موسسات آموزش عالی برای اولین بار از زنان در ایالات متحده است. جانسون زن حوزه علمیه در شهرستان اندرسون در سال 1848 افتتاح شد. بنیانگذار کشیش ویلیام بی. جانسون بود. مدرسه کشیش آقای جانسون تاسیس مجبور شد در طول جنگ داخلی برای بستن و بازگشایی نیست. اما در زمان نسل جدیدی به آنچه که در آن نهاد آغاز شده بود انجام شده است. یک گروه از شهروندان دارای روحیه، آرزومند داشتن یک نهاد آموزش عالی در Anderson، 32 جریب زمین و $ 100،000 به کنوانسیون باپتیست کارولینای جنوبی در نشست خود در سال 1910 ارائه شده است. کنوانسیون نامزد دریافت جایزه یک گروه از افراد مورد اعتماد، و کالج اندرسون یک منشور در سال 1911 توسط مجمع عمومی کارولینای جنوبی اعطا شد. در سال 1912، کالج درهای خود را باز کرد و به عنوان یک کالج چهار ساله برای زنان تا سال 1930 اداره می شود. در سال 1929، اندرسون انتقال به یک کالج، اولین بار در دولت است. کالج یک موسسه دو ساله آموزش مختلط در سال 1930 تبدیل شد.

در ماه دسامبر، سال 1989، هیئت امنا رای به بازگشت به دانشگاه به موقعیت خود به عنوان یک نهاد چهار سال، با شروع با ترم پاییز 1991. این تصمیم پس از آن توسط رای به اتفاق آرا هیئت عمومی کنوانسیون باپتیست کارولینای جنوبی تایید شد. اولین چهار ساله کلاس از سال 1930 در ماه مه، سال 1993 فارغ التحصیل. در بهار سال 2005، انجمن اندرسون امنا رای دادند برای یک تغییر به وضعیت دانشگاه برای موسسه به منعکس کننده جدید علاوه بر برنامه های تحصیلات تکمیلی و سازماندهی مجدد بخش دانشگاهی به کالج. در تاریخ ژانویه 1، 2006، کالج اندرسون دانشگاه اندرسون شد. جامعه اندرسون، پس از تولد به دانشگاه داده می شود، تا پرورش و نهاد در طول تاریخ این دانشگاه پشتیبانی می کند. به نوبه خود، دانشگاه فرصت فکری، فرهنگی، تفریحی و برای شهروندان منطقه اندرسون فراهم کرده است، و ساخته شده است سهم قابل توجهی را به اقتصاد جامعه است. دانشگاه اندرسون تحت رهبری رئیس جمهور، دکتر را تجربه کرده است رشد سریع ایوانز ویتاکر. دانشگاه اندرسون در حال حاضر حدود 3،000 دانشجو از 38 ایالت و 15 کشور خارجی ثبت نام. که ریشه در دیدگاه مسیحی، اندرسون ارائه می دهد بیش از 50 کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری از مطالعه. اعتباربخشی ما دانشگاه اندرسون توسط انجمن جنوبی کمیسیون مدارس و کالجها در کالج به کارشناسی و کارشناسی ارشد جایزه و دکترا معتبر. اعتبار حرفه ای شامل انجمن ملی دانشکده های موسیقی (NASM)، شورای ملی برای اعتباربخشی آموزش و پرورش معلم (NCATE)، انجمن دانشگاهی کسب و کار مدارس و برنامه های (ACBSP) و انجمن ملی دانشکده های هنر و طراحی (NASAD ).

با راهنمایی یک تعهد به آموزش عالی، دانشکده اندرسون زندگی خود را به موفقیت شخصی و فکری خود را سرمایه گذاری کند. اعضای هیئت علمی این تشخیص خود با ایجاد فرصت منحصر به فرد برای فعالیتهای دانشجویی و پشتیبانی مفید، به ویژه برای دانش آموزان فروشگاه AU. هشتاد و دو درصد از دانشکده AU بالاترین درجه در این زمینه خود را نگه دارید. قیمت ما دانشگاه اندرسون شده است به عنوان یکی از دانشگاه های مقرون به صرفه ترین در جنوب شناخته شده است. به تازگی، اخبار آمریکا و گزارش جهانی، AU در میان 11 دانشگاه برتر جنوبی (دولتی و خصوصی) برای دانش آموزان جمع آوری حداقل بدهی آموزشی قرار گرفت. ماموریت ما دانشگاه اندرسون جامعه دانشگاهی است، ارائه آموزش به چالش کشیدن که ریشه در هنرهای آزاد، افزایش یافته است توسط برنامه های حرفه ای و فارغ التحصیل و تمرکز شرکت برنامه بر توسعه شخصیت، رهبری خدمتگزار، و تعامل فرهنگی است. این یک جامعه متنوع است که مسیح محور است، مردم متمرکز، دانشجو گرا، کیفیت محور، و آینده است. دیدگاه ما دانشگاه اندرسون وجود دارد به یک دانشگاه تدریس برتر که در آن هنرهای آزاد و مطالعات حرفه ای در یک جامعه مشخص مسیحی اعضای هیات علمی، کارکنان و دانشجویان اختصاص داده شده به آموزش و خدمات رشد.

English Language Requirements

مهارت زبان انگلیسی خود را با آزمون انگلیسی Duolingo تایید کنید! DET یک آزمون آنلاین انگلیسی راحت، سریع و مقرون به صرفه است که توسط بیش از 4000 دانشگاه (مانند این دانشگاه) در سراسر جهان پذیرفته شده است.

مکان ها

  • Anderson

    Anderson University 316 Boulevard, Anderson, 29621, Anderson

    سوالات