Keystone logo
American University of Barbados

American University of Barbados

American University of Barbados

مقدمه

American University of Barbados ، دانشکده پزشکی با محوطه دانشگاه واقع در وایلدی ، باربادوس ، هنگام بررسی گزینه های تحصیل پزشکی در کارائیب ، یک انتخاب محبوب است. AUB یک برنامه آموزشی جامع پزشکی و آموزش با کیفیت به دانش آموزان خود ارائه می دهد. دانشکده پزشکی توسط CAAM-HP و شورای اعتباربخشی باربادوس (BAC) معتبر است. همچنین توسط فدراسیون جهانی آموزش پزشکی (WFME) و بنیاد پیشرفت آموزش و تحقیقات پزشکی بین المللی (FAIMER) در فهرست راهنمای جهانی دانشکده های پزشکی فهرست شده است. بنابراین ، مدارک فارغ التحصیلی AUB در سراسر جهان شناخته می شود.

الگوی نمونه آموزشی AUB شامل یک برنامه درسی مبتنی بر ایالات متحده با آماده سازی گسترده USMLE ، برنامه های تحقیقاتی و رویدادهای مبتنی بر جامعه در محیطی چند فرهنگی است که دانش آموزان را در رشته های مختلف دانشگاهی و حرفه ای آموزش می دهد و منجر به چشم انداز وسیع تر و غنی تر می شود. تجربه یادگیری. برنامه ها توسط اساتید مجرب و مجرب هدایت می شوند که آموزش دقیق کلاس را با راهنمایی ترکیب می کنند. AUB دانش آموزان خود را پرورش می دهد تا به ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی شایسته تبدیل شوند و از آنجا که مدارک آن در سطح جهانی شناخته شده است ، Pathways برای بسیاری از کشورها باز می کند. برنامه درسی دانشکده پزشکی نمونه ای از نوآوری با استفاده از ابزارهای یادگیری با فناوری پیشرفته است و اشتیاق مبتکرانه آن برای آموزش فارغ التحصیلان جوان پزشکی و آماده سازی آنها به عنوان نسل بعدی رهبران مراقبت های بهداشتی است. در طول برنامه علوم بالینی (چرخش) ، دانش آموزان در مراقبت های تحت نظارت بیماران به صورت دوره ای در تخصص های مختلف پزشکی شرکت می کنند. AUB به طور مداوم فرصت هایی را برای گسترش مواجهه بالینی دانشجویان ما در ایالات متحده و سایر کشورها بررسی می کند.

یادگیری در کلاس درس با تجربه دنیای واقعی مطابقت دارد که مکمل دوره آموزشی با تجربه عملی در کلینیک جامعه دانشگاهی ما است. این فرصت را برای دانش آموزان فراهم می کند تا از همان ابتدای سفر پزشکی خود با بیماران و سایر متخصصان مراقبت های بهداشتی ارتباط برقرار کنند. تأکید قابل توجهی بر توسعه ویژگی های حرفه ای و انسان دوستانه و همچنین تعهد به جامعه و تنوع فرهنگی در طول مطالعه است.

AUB بستری را برای توسعه همه جانبه در اختیار دانش آموزان قرار می دهد در حالی که محیط مساعد آن ، سازگاری با فرهنگ کارائیب را برای آنها آسان می کند. AUB علاوه بر ارائه آموزش با کیفیت ، تلاش می کند تا از رشد تحصیلی ، حرفه ای و اجتماعی دانش آموزان خود اطمینان حاصل کند. ما معتقدیم این ویژگیها به زودی شاهد پیشرفت American University of Barbados به عنوان یکی از پرطرفدارترین نام ها در زمینه پزشکی خواهد بود و همچنین رتبه بندی مدارس پزشکی کارائیب را افزایش می دهد. مدرسه از یک فرآیند پذیرش جامع پیروی می کند که در آن کمیته پذیرش دانش آموزان آینده را بر اساس اعتبارات تحصیلی آنها ارزیابی می کند. با یک سیاست پذیرش نورد ، برنامه ها در تمام طول سال پذیرفته می شوند ، کلاسها به ترتیب در ژانویه ، مه و سپتامبر شروع می شود.

شعار

"دانش برای زندگی"

چشم انداز

AUB آرزو دارد فارغ التحصیلان پزشکی تولید کند که از نظر عاطفی و فرهنگی با شایستگی های جهانی حساس هستند تا بتوانند به عنوان شهروندان مسئول برای آنها ارزش قائل شوند و مورد احترام قرار گیرند. هدف دانشگاه نه تنها تولید پزشکان با دانش بالینی خوب است بلکه همچنین القاء اخلاق و ارزشهایی است که به موجب آنها می توانند بیماران خود را با تماس انسانی درمان کنند.

مأموریت

AUB به دنبال ارائه آموزش پزشکی در سطح جهانی با فناوری پیشرفته و نوآورانه در محیطی است که تحقیقات قدردانی کننده ، حساسیت انسانی و تحقیقات مشارکتی را با هدف کاهش رنج و درد انسان تقویت می کند.

ویژگی های کلیدی: چرا AUB را انتخاب کنید

 1. روش یکپارچه سازی ساختار یافته
  آموزش از طریق روش ادغام ساختاری و یادگیری مبتنی بر مشکل.
 2. مرکز بازی های پزشکی
  مرکز انیمیشن سه بعدی ، شبیه سازی و بازی های پزشکی.
 3. بورسیه ها
  هزینه مقرون به صرفه برای برنامه MD با گزینه های بورسیه تحصیلی.
 4. جامعه دانشجویی متنوع
  تجربه تحصیل در موسسه ای متشکل از جامعه دانشجویی متنوع که آگاهی از شیوه های مختلف فرهنگی را ممکن می سازد.
 5. برنامه درسی مورد تأیید ایالات متحده
  USMLE متمرکز بر آموزش با سبک ایالات متحده و برنامه درسی تأیید شده است.
 6. چرخش های بالینی
  چرخش های بالینی در ایالات متحده و سایر کشورها.
 7. متخصصان پزشکی
  دانشجویان AUB می توانند پس از دادن معاینه لازم از کشور مورد نظر خود ، به عنوان متخصص پزشکی در هر مکانی تمرین کنند.
 8. مجوز پزشکی
  مجوز پزشکی برای فارغ التحصیلان در ایالات متحده و سایر کشورها پس از موفقیت آمیز مراحل USMLE 1 و 2.
 9. تست غربالگری MCI
  فارغ التحصیلان AUB با منشاء هندی می توانند پس از حضور در آزمون غربالگری MCI'S به عنوان متخصص پزشکی در هند تمرین کنند.
 10. کتابها و مجلات
  دسترسی به بیش از 10 هزار کتاب و مجله در کتابخانه آنلاین.

پذیرش ها

American University of Barbados به دانشجویان در هر جنبه ای از فرآیند جستجوی کالج کمک می کند. این یکی از دلایل متعددی است که چرا AUB 90٪ نرخ نگهداری در سال اول دارد که بالاترین نرخ در کشور برای یک موسسه منطقه ای (دولتی یا خصوصی) است. دفتر پذیرش در AUB - با حمایت جامعه پردیس و مطابق با ماموریت، چشم انداز، اهداف و چارچوب اخلاقی موسسه - به دنبال جذب و ثبت نام یک کلاس کامل از دانشجویان است که کیفیت استثنایی را حمایت و ارتقا دهند. از دانشگاه این دانشجویان باید برتری تحصیلی، کنجکاوی فکری، تمایل به به چالش کشیدن دروس دقیق و تحقیقات مشترک، و پتانسیل موفقیت تحصیلی بیشتر در مدل آموزشی دانشگاه را نشان دهند. دفتر پذیرش به دنبال آن دسته از دانشجویانی است که تجربه آنها در AUB برای خود و موسسه مفید باشد.

اصول راهنما

خلوص

دفتر پذیرش اذعان می‌کند که AUB با پشتکار تلاش می‌کند تا اطمینان حاصل کند که هر دانشجو با برداشتی مثبت از مؤسسه و کارکنان آن، پردیس AUB را ترک می‌کند.

تمامیت

دفتر پذیرش یکپارچگی و انصاف را در روند بررسی درخواست نشان می دهد به طوری که با هر درخواستی برخورد عادلانه صورت می گیرد، در عین حال فعالیت های آموزشی و فوق برنامه منحصر به فرد همه دانش آموزان را به رسمیت می شناسد. دانش‌آموزان مسئول تکمیل و ارسال درخواست امضا شده و قرارداد درخواست مشترک هستند و تمام اطلاعات مورد نیاز برای ارزیابی را که صحت اطلاعات ذکر شده را تأیید می‌کند، به طور کامل افشا می‌کنند. دفتر پذیرش تفاوت‌ها و تنوع‌های مختلف از جمله نژادی، قومی، مذهبی، جغرافیایی، اجتماعی-اقتصادی، جنسیتی و گرایش جنسی را در بر می‌گیرد. به همین ترتیب، دفتر پذیرش به دنبال دانش‌آموزانی می‌گردد که از طریق استعداد، نقاط قوت دانشگاهی، سوابق، اعتقادات و تجربیات شخصی خود، از تنوع گسترده پردیس AUB قدردانی کرده و به آن کمک کنند.

سرویس

دفتر پذیرش بالاترین سطح خدمات و حرفه ای را به دانش آموزان، خانواده های آنها و سایر متخصصان آموزشی ارائه می دهد و اطمینان حاصل می کند که به همه سؤالات و نگرانی ها به سرعت و به طور کامل رسیدگی می شود. همه انواع تعاملات با دفتر پذیرش باید ارتباط قوی تری با پردیس AUB ایجاد کند و در تصمیم دانشجو برای درخواست و/یا حضور در دانشگاه اعتماد به نفس ایجاد کند. دفتر پذیرش به ماهیت شخصی جستجوی کالج هر دانشجو احترام می‌گذارد و از چالش‌ها و استرس‌های منحصربه‌فردی که در مراحل مختلف فرآیند با آن‌ها مواجه هستند، قدردانی می‌کند.

بورسیه و بودجه

توصیفات دانشجویی

مکان ها

 • Bridgetown

  Bridgetown, باربادوس

  سوالات