Keystone logo
American English Institute

American English Institute

American English Institute

مقدمه

موسسه زبان انگلیسی آمریکایی یک مرکز فشرده زبان انگلیسی و آمادگی آزمون کمک می کند که دانشجویان بین المللی بهبود زبان انگلیسی خود و به دست آوردن نمرات آزمون آنها نیاز به وارد یک کالج یا دانشگاه ایالات متحده است. ما همچنین حرفه ای برای کمک به بهبود زبان انگلیسی خود و به دست آوردن مهارت های جدید برای پیشرفت در حرفه خود. برنامه های ما کمک به دانش آموزان بهبود زبان انگلیسی خود را به سرعت به طوری که آنها می توانید به اهداف و رویاهای خود برسند.

چرا دانش آموزان را انتخاب کنید موسسه زبان انگلیسی آمریکایی

دانش آموزان را انتخاب موسسه زبان انگلیسی آمریکایی به دلیل ما ارائه می دهیم کوچک، کلاس های پویا با مدرسان دوستانه و کارکنان. مدرسان ESL خبره را در یادگیری آسان، و دانش آموزان اعتماد به نفس در همه مهارت های زبان انگلیسی به دست آوردن سرعت.

مکان ما

موسسه امریکن اینترپرایز است در جنوب کالیفرنیا زیبا در شهرستان ریورساید واقع، واقع فقط 90km از لس آنجلس است. تحصیل در ریورساید معنی دانشجویان دسترسی آسان به سواحل کالیفرنیای جنوبی و بهترین مقصد توریستی از جمله دیزنی لند، استودیو یونیورسال و لس آنجلس لیکرز و کلیپرز بازی بسکتبال هستند. ریورساید ارائه می دهد دانش آموزان یک محیط امن مطالعه با مقدار زیادی از خرید، رستوران ها، و فعالیت در فضای باز برای کشف بعد از کلاس.

ارزش موسسه انگلیسی آمریکایی

ایجاد بالاترین کیفیت برنامه درسی ارائه آموزش برتر به دانش آموزان ارائه خدمات پشتیبانی استثنایی از جمله فرصت های برای یادگیری خدمات و فعالیت های فوق و همچنین قرار دادن اقامتگاه ایجاد یک محیط یادگیری است که دقیق و درگیر شدن در یک فضای امن و لذت بخش احترام به همه، صادق بودن، و خنده اغلب ارائه یک-یک 1 آماده سازی آزمون در TOEFL، IELTS، GRE، GMAT به طور خاص برای دانشجویان بین المللی

مکان ها

 • Riverside

  5225 Canyon Crest Drive Building 400, Suite 451 (2nd Floor) Riverside, CA 92507, , Riverside

  برنامه ها

   موسسه همچنین ارائه می دهد:

   سوالات