Keystone logo
American Consortium of Universities (INTERLINK)

American Consortium of Universities (INTERLINK)

American Consortium of Universities (INTERLINK)

مقدمه

کنسرسیوم دانشگاه های آمریکا (ACU) یک گروه از موسسات معتبر آموزش عالی با برنامه های برتر و ویژگی های آن است. اعضای آن به نیازهای آموزشی هزاران دانشجوی بین المللی از سراسر جهان خدمت می کنند. دامنه پیشنهادات ACU متنوع و متنوع است و از مدارس درجه یک تا برنامه های دکترا در زمینه های مختلف از جمله علوم پیشرفته، مهندسی و فن آوری و برنامه های متنوع مانند حسابداری، مهندسی، حقوق، مدیریت کسب و کار، منسوجات، تغذیه و پزشکی ورزشی. ACU فقط در مورد برنامه های قوی دانشگاهی نیست. دانشجویان بین المللی در موسسات متعهد به آموزش بین المللی شکوفا می شوند، که به واسطه منابع مشخص شده - مردم، امکانات، خدمات پشتیبانی و غیره - به آنها اهمیت می دهند. این تعهد ناشی از مأموریت است نه تنها برای کمک به دانشجویان بین المللی به صورت آموزشی، بلکه برای کمک به غلبه بر محیط های آموزشی و یادگیری برای دانش آموزان آمریکایی. این همچنین از برنامه های موسسه ACU برای فرستادن دانشجویان آمریکایی به کشورهای دیگر برای تحصیل می آید. یادگیری فرهنگی آنها باعث می شود که آنها در زمان بازگشت به شهروندان جهانی بهتر و دانشجویان دیگر با دانشجویان بین المللی باشند. کنسرسیوم دانشگاه های آمریکا (ACU) پذیرش دانشجویان بین المللی را در برنامه های تحصیلات تکمیلی و کارشناسی خود در موسسات عضو تسهیل می کند که طیف گسترده ای از برنامه ها و خدمات عالی دانشگاهی را ارائه می دهند. کمک به دانشجویان در دستیابی به زبان انگلیسی و تنظیم محیط جدید دانشگاهی و فرهنگی، توسط مراکز INTERLINK در هر محوطه دانشگاه ارائه شده است.

UNCGMAIN1
UNCGMAIN02

مکان های ACU

ACU Locations Map

اعضا

دانشگاه Valparaiso دانشگاه Valparaiso (Valpo) یک دانشگاه خصوصی از 4500 دانشجوی آمریکایی و بین المللی از ایالات متحده و 40 کشور در سراسر جهان است. Valpo به طور مداوم به عنوان یکی از دانشگاه های برتر در غرب میانه رتبه بندی شده است، در میان دانشگاه های ایالات متحده آمریکا که بهترین قیمت را ارائه می دهند، فهرست شده است. والپو سنت طولانی و افتخارآمیز استقبال دانشجویان بین المللی از تمام سنت ها و زمینه های فرهنگی داشته است. این دانشگاه با هدف تقویت آموزش عالی بین المللی برای دانش آموزان و دانشجویان خود، برنامه های متعددی را ارائه می دهد که دانشجویان و دانش پژوهان را در گفتگوهای متقابل فرهنگی، مبادلات فرهنگی، تحصیل در خارج از کشور و فرصت های یادگیری خدماتی مشارکت می دهد. Valpo فقط یک ساعت از شیکاگو در یک شهر ایمن و دوستانه از 31000 نفر قرار دارد.

دانشگاه کارولینای شمالی در گرینزبورو دانشگاه کارولینای شمالی در گرینزبورو (UNCG) یک انجمن چالش انگیز، حمایت کننده و مشارکت کننده است که به دلیل ارزش مشترک ما به دلیل ارزش مشترک ما به "انجام کاری بزرگتر" در کنار دیگر دانشگاه ها متصل است. ما تعالیم نه تنها را تعریف می کنیم توسط افرادی که ما جذب می کنیم و سطح بالایی از دستاوردهایی که آنها دنبال می کنند، بلکه با مشارکت معنی دار آن ها می باشد. با اعتقاد به قدرت بخشیدن به همه، ما یک محیط منحصر به فرد از همکاری و هم افزایی ایجاد کرده ایم که موجب کنجکاوی و اشتیاق می شود. جامعه متنوع ما با درک این موضوع که فراتر از درسهای آموخته شده در کلاس درس اهمیت دارد، این است که چگونه آنها در پیشبرد اهداف و جوامع ما متفاوت هستند. ادغام تجربه و بینش بین فرهنگی و بین المللی در هر تجربه یادگیری دانش آموزان، UNCG یک دانشگاه جهانی است که در آن افراد با هر گونه هویت نژادی یا قومی، سن و یا پس زمینه می توانند درک درستی از فرهنگ های مختلف و خودشان داشته باشند. این انجمن دانش آموزان، هیئت علمی، کارکنان و فارغ التحصیلان مبتنی بر گفتمان آزاد، مسئولیت مشترک و احترام به مشارکت های متمایز هر عضو است.

دانشگاه سنت امبروز St. Ambrose University (SAU) یک دانشگاه معتبر و جامع است که به خاطر تعهد خود به برتری تحصیلی، هنرهای لیبرال، عدالت اجتماعی و خدمات شناخته شده است. SAU در بین دانشگاه های برتر منطقه ای رتبه بندی می کند و بیش از 70 منطقه تحصیل را به رشته های کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکترا می دهد. شایع ترین زمینه های تحصیل در مقطع کارشناسی برای دانشجویان بین المللی آن مهندسی، علوم کامپیوتر، کسب و کار و مدیریت است. در سطح تحصیلات تکمیلی، برنامه های ثبت نام بین المللی بالا Master of Accounting، Master of Business Administration و Master of Science در مدیریت فناوری اطلاعات است.

دانشگاه ایالتی ایندیانا، دانشگاه ایالتی ایندیانا (ISU)، یک دانشگاه تحقیقاتی دولتی دولتی که دوره های کارشناسی و فارغ التحصیلی بیش از 100 رشته را ارائه می دهد، فرصت های آموزشی عالی را برای دانش آموزان فراهم می کند، کیفیت زندگی را با انتشار دانش با استفاده از آموزش و تحقیق افزایش می دهد و خلاق و علمی برنامه نويسي.

دانشگاه ایالتی مونتانا، ایالت ایالت مونتانا در یکی از تنظیمات کالج برجسته ایالات متحده واقع شده است. این مزایای یک دانشگاه بزرگ را با جامعه دوستانه یک محله کوچکتر ارائه می دهد. MSU در سال 1893 به عنوان یک موسسه جامع و دولتی برای زمین های دولتی تاسیس شد و یکی از 50 دانشگاه پیشرفته ترین دانشگاه های جهان است. از 16440 دانش آموز، 722 نفر از 75 کشور مختلف بین المللی هستند. دانش آموز کم دانش آموزی MSU نسبت به دانشکده 1: 1، باعث می شود استادان در دسترس و فرصت های یادگیری را فراهم کنند. دانش آموزان MSU می توانند منافع خود را بررسی کنند، دیدگاه های جدیدی کسب کنند و لبه های حرفه ای مورد نیاز برای ساختن یک آینده پویا را بدست آورند.

دانشجویان دانشگاه ایلینوی اقیانوس آرام از دانشگاه ایلینوی اقیانوس آرام (SPU) برای آکادمی های سختگیرانه، جامعه حمایتی، موقعیت ستاره ای سیاتل و چشم انداز تعامل با فرهنگ و تغییر جهان استفاده می کنند. SPU یک دانشگاه مسیحی است که دارای بیش از 4000 دانشجوی فارغ التحصیل و دانشجوی کارشناسی از 39 کشور و 45 ایالت است. فارغ التحصیلان SPU به خاطر شایستگی و شخصیت شناخته شده اند و تغییرات مثبتی در جوامع سراسر جهان ایجاد می کنند.

مراکز زبان INTERLINK موفقیت در جهان امروز، افزایش مهارت های متقابل فرهنگی و مهارت های ارتباطی موثر را افزایش می دهد. مهارت زبان دوم، به ویژه انگلیسی، برای دانشجویان بین المللی و افراد کسب و کار حیاتی است. به این ترتیب، INTERLINK برنامه آموزشی منحصر به فرد ارائه می دهد که الهام گرفته از نظریه های یادگیری، تحقیق و کاربرد عملی است. تجربه INTERLINK یادگیرندگان را قادر می سازد تا فعالانه در محیط های زبانی، علمی و بین فرهنگی مختلف شرکت کنند. نیازهای فردی و پیشرفت با دقت مورد نظارت قرار می گیرند، و در طول این فرآیند، دانش آموزان تشویق، حمایت و کمک می کنند. INTERLINK در دانشگاه های دانشگاه های برتر ایالات متحده واقع شده است، دسترسی دانشجویان به تمام امکانات و بسیاری خدمات دانشگاهی، از جمله کمک به پذیرش مشروط به این موسسات، را فراهم می کند. علاوه بر این، دانش آموزان می توانند دانشجویان و استادان آمریکایی را ببینند، ممیزی کنند یا کلاس های اعتباری بگیرند و زندگی کنند. در طول اقامت دانش آموزان، استادان و کارکنان اختصاص یافته به آنها در زمینه چالش های شخصی، فرهنگی و تحصیلی خود کمک می کنند.

UNCGMAIN03

پذیرش مشروط

دانش آموزان واجد شرایط تحصیلی که دارای مهارت لازم در زبان انگلیسی نیستند ممکن است به صورت مشروط به یک موسسه عضو هیئت علمی پذیرفته شوند، اگر آنها قبل از آغاز تحصیلات دانشگاهی خود در INTERLINK ثبت نام کنند. پس از اتمام موفقیت آمیز برنامه و با برآورده شدن شرایطی که در نامه اولیۀ مشروط پذیری اولیه موسسه عضو هیئت علمی مشخص شده است، ممکن است آنها به عنوان دانشجویان منظم پذیرفته شوند. بعضی از دانشگاه های عضو ACU الزام می کنند که دانشجویان فرم های تکمیل شده، اسناد رسمی از مدارس که قبلا در آنها حضور داشتند، مدارک مالی و حتی نامه های توصیه شده ارسال کنند. دانشگاه های دیگر فقط باید مجلات رسمی را بررسی کنند تا تصمیم گیری دربارۀ پذیرش مشروط یک دانش آموز صورت گیرد. در هر مورد، یکی از شرایط خواهد بود یا برای رسیدن به نمره TOEFL مشخص و یا IELTS یا با موفقیت برنامه INTERLINK را کامل کنید. کمک به درخواست های دانشگاه ها رایگان است برای تمام دانشجویان INTERLINK.

مکان ها

 • Louisville

  INTERLINK Language Centers 890 W. Cherry St. Suite 200 Phone: +1 (303) 278-8337 Email: [email protected], 80027, Louisville

  • Seattle

   Seattle, آمریکا

   • Bozeman

    Bozeman, آمریکا

    سوالات