Keystone logo
Amberton University

Amberton University

Amberton University

مقدمه

خوش آمدید به Amberton University ، یک موسسه خصوصی است که انواع برنامه های کارشناسی و کارشناسی ارشد را ارائه می دهد - متخصص در مدیریت کسب و کار، مشاوره، توسعه حرفه ای، منابع انسانی

امروز، Amberton University در سایت پنج عدد واقع شده است. این مرکز یک مجتمع اداری 60،000 فوت مربع است که برای ایجاد یک محیط امن و حرفه ای برای آموزش بزرگسالان طراحی شده است. برای کسانی که کلاس های فاصله را ترجیح می دهند، Amberton دوره های آنلاین را ارائه می دهد که منجر به رشته های کارشناسی و کارشناسی ارشد می شود.

Amberton University به طور انحصاری برای بالغ و بزرگسال کار می کند که از ثروت یک تجربه مرتبط آموزشی برخوردار است. بزرگسالانی که در Amberton University حضور Amberton University فضای شبیه به مدارس حرفه ای مانند قانون، پزشکی، مهندسی را پیدا خواهند کرد. در Amberton University ، دانشجویان در معرض گروه های متنوعی از بزرگسالان کارگر هستند که دارای منافع و ایده ها هستند. Amberton University این است که دانش آموزان را با دانش، ابزار و شخصیت های عملی که برای مقابله موثر با شرایط و چالش هایی که پیش رو دارند، تجهیز کند. به طور خلاصه، Amberton University برای یادگیری مادام العمر آموزش می دهد.

مکان ها

  • Garland

    1700 Eastgate Drive 75041

    سوالات