Keystone logo
Amberg-Weiden University Of Applied Sciences OTH

Amberg-Weiden University Of Applied Sciences OTH

Amberg-Weiden University Of Applied Sciences OTH

مقدمه

در طول دوره تحصیل ، دانشگاه و شهر دانشگاه خانه شما می شوند ، جایی که چندین سال از زندگی خود را در آنجا می گذرانید. مهم این است که در این مکان احساس راحتی کنید. پس از همه ، شما باید از حضور در دوره ها لذت ببرید. و باید اوقات فراغت خود را در یک محیط جذاب بگذرانید که چیزهای زیادی برای شما دارد.

نکته ما: یک روز بیرون بروید. OTH Amberg-Weiden را بشناسید. به سالن های سخنرانی و آزمایشگاه های ما نگاهی بیندازید ، از پردیس های فناوری در آمبرگ بازدید کنید ، در یک سخنرانی شرکت کنید. با کمک مشاوره دانشجویی در مورد برنامه های مدرک مورد علاقه خود بیشتر بدانید و سپس در مراکز شهر ویدن یا آمبرگ گشت بزنید.

اگر دانشگاه ما را دوست داشته باشید و بتوانیم از شما به عنوان دانشجوی جدید استقبال کنیم بسیار خوشحال خواهیم شد. زیرا موارد زیادی وجود دارد که به نفع ماست.

دستکاری در یادگیری

تجارت به عمل گرایان نیاز دارد: برای ما مهم است که برنامه های تحصیلی خود را ملموس و عملی کنیم. برای این منظور ، ما با شرکت های ملی و بین المللی همکاری نزدیک داریم. علاوه بر این ، شما می توانید در مکان های یادگیری نوآورانه ما مطالعه کنید ، تحقیق کنید ، افق دید خود را گسترش دهید و ارتباطات ارزشمندی برای آینده شغلی خود ایجاد کنید.

برنامه های مدرک آینده گرا

اگر می خواهید نزدیک به زندگی تدریس کنید ، باید انگشت خود را روی نبض زمان بگذارید. برنامه های مدرک نوآورانه ما با توجه به وظایف آینده و گرایش بین المللی است. به همین دلیل شما با ما دانش و مهارت هایی کسب خواهید کرد که شما را به سمت پیشرفت - در حرفه و زندگی خود سوق می دهد.

مکان ها

  • Amberg

    Kaiser-Wilhelm-Ring,23, 92224, Amberg

    سوالات