Keystone logo
AMA Education System

AMA Education System

AMA Education System

مقدمه

زمینه AMA سرگرمی سیستم (AMAES) بزرگترین شبکه آموزشی در آسیا و یکی از اعضای گروه AMA از شرکت است. این شرکت است که مدیریت و اجرا در مدارس زیر در فیلیپین است:

دانشگاه AMA AMA کالج دانشکده کسب و کار بین المللی ABE (ABE) کالج ACLC AMA مرکز آموزش کامپیوتر (ACLC) سنت آگوستین دانشکده پرستاری (SASN) هوایی دلتا آکادمی هواپیمایی بین المللی (DAIAA) کالج لوزون جنوبی STA. کالج ورونیکا AMA آموزش و پرورش عمومی (که قبلا به سنت آگوستین مدرسه بین المللی) مدرسه AMA پزشکی (AMASOM)

AMA کالج و دانشگاه AMA در سال 1980، سفیر Amable R. آگویلوز V، همچنین به عنوان پدر آموزش کامپیوتر در فیلیپین شناخته شده است، دیدم تقاضا برای حرفه ای کامپیوتر به طور کامل آموزش دیده. با این حال، در آن زمان، هیچ نهاد در فیلیپین ارائه آموزش کامپیوتر حرفه ای. دانستن تأثیر فن آوری در صنعت و چگونه آن را پیشرفت رانندگی، سفیر آگویلوز به تقاضا پاسخ داده و تصمیم به قرار دادن یک مدرسه است که آموزش و پرورش کامپیوتر ارائه. از این رو، موسسه AMA مطالعات کامپیوتر تاسیس شد و در نهایت به استقرار AMA کامپیوتر دانشکده، که اولین بار به ارائه دوره های آموزشی در علوم کامپیوتر و مهندسی کامپیوتر بود منجر شده است.

گذشته از اینکه اولین بار به ارائه IT دوره های در فیلیپین، کالج AMA همچنین برای اولین بار بود:

پیشنهاد های یادگیری الکترونیکی ارائه 1 1 نسبت دانشجو به کامپیوتر به مکاترونیک پیشنهاد دریافت گواهینامه ایزو 9001 در میان تمام مدارس در فیلیپین تبدیل شدن به یک مایکروسافت پریمایر آموزش و پرورش شریک تبدیل شدن به یک شریک آموزش منحصر به فرد از با Avaya شاخه را به شهرستانها کلیدی و شهرداری در فیلیپین توسعه یک شهر دانشگاهی در فیلیپین در مقایسه با دانشگاه هاروارد، MIT و دیگر نهادهای مشابه

با گذشت زمان، کالج AMA به بهبود و حتی دامنه خود را با ارائه دوره های مربوط به کسب و کار و امور مالی، هنر و علوم و مهندسی، که منجر به ارتفاع آن به دانشگاه AMA، پس از اعطاء از وضعیت دانشگاه توسط کمیسیون دولت فیلیپین در گسترش آموزش عالی (CHED) در تاریخ 20 اوت 2002.

امروز، گذشته از کمپ اصلی (دانشگاه AMA) واقع در پروژه 8، Quezon شهر، 41 AMA کالج واقع در نقاط مختلف کشور که مدرک لیسانس، VOC فن آوری، دوره های کوتاه مدت و برنامه های مدرک کارشناسی ارشد ارائه می دهد وجود دارد.

AMA آموزش و پرورش چند سال پس از کالج AMA تاسیس شد، سفیر آگویلوز تصمیم به شروع یک تلاش جدید با راه اندازی مدارس جدید که در زمینه های خاص مانند کسب و کار، مهارت های فنی IT، بهداشت و درمان و مهمان نوازی تخصص خواهد شد. آن را در نهایت متوجه شد هنگامی که او تاسیس AMA کامپیوتر مرکز آموزش، کالج ACLC، کالج کسب و کار بین المللی ABE و سنت آگوستین دانشکده پرستاری. به منظور مدیریت کارآمد کالج AMA و مدارس خواهر خود، AMA سیستم آموزشی منابع، شرکت ، تاسیس شد که در حال حاضر شرکت است که مدیریت کسب و کار آموزش و پرورش از AMA گروه از شرکت ها.

اعضای جدید AMA آموزش و پرورش تراز وسط قرار دارد به شهرت خود را از بزرگترین شبکه آموزشی در آسیا، AMAES اخیرا مدارس زیر به منظور تقویت اعتبار سازمان و تحقق هدف خود را از ارائه آموزش با کیفیت برای همه به دست آورد:

هوایی دلتا آکادمی بین المللی حمل و نقل هوایی کالج لوزون جنوبی STA. کالج ورونیکا آکادمی دریایی نروژی

عملیات بین المللی

AMAES همچنان به گسترش نفوذ خود و افزایش رد پای جهانی خود را با راه اندازی مدارس نه تنها در فیلیپین، بلکه در کشورهای دیگر. در اینجا مدارس AMAES که در حال حاضر در کشورهای دیگر عامل به روز می باشد:

AMA بحرین دانشگاه بین المللی AMA آموزشی بین المللی موسسه بحرین عمان موسسه آموزش بین المللی AMA ACLC ماکائو ACLC هنگ کنگ آل مدرسه بین المللی Fawz

مکان ها

  • Manila

    Corporate Office AMA Building 2 59 Panay Avenue Quezon City, , Manila

سوالات