Keystone logo
Allen University

Allen University

Allen University

مقدمه

ایجاد در خارج از آفریقایی متدیست اسقفی (AME) کلیسایآرزو داشت تا آموزش بردگان تازه آزاد شده، دانشگاه آلن در سال 1870 به عنوان یک تاسیس شد خصوصی, مسیحی, علوم انسانی, کالج از لحاظ تاریخی سیاه و دانشگاه (HBCU).

dtyka

دانشگاه آلن است پس از نام ریچارد آلن، بنیانگذار کلیسای AME. دانشگاه آلن، به رسمیت شناخته به عنوان اولین دانشگاه در کارولینای جنوبی تأسیس شده توسط آمریکایی های آفریقایی تبار برای آموزش و پرورش آمریکایی های آفریقایی تبار، اولین دانشگاه پس از یک نام است آفریقایی آمریکایی. در حالی که تمرکز اولیه دانشگاه آلن آموزش بود وزیران و معلمان، دانشگاه در طول سال رشد کرده است برای آموزش و تجهیز فارغ التحصیلان در دیگر زمینه های علمی. این دانشگاه به ارائه بالاترین کیفیت آموزش به دانش آموزان خود متعهد است.

اختصاص داده شده به موفقیت دانش آموزان

امروز، دانشگاه آلن رشد کرده است به ارائه 21 غلظت در هشت رشته تحصیلی از جمله ریاضیات و علوم طبیعی، علوم انسانی، مدیریت کسب و کار، مذهب، و علوم اجتماعی است. هر یک از اعضای هیئت علمی آموزشی ما دارای یک مدرک کارشناسی ارشد، با بسیاری از جهت دکترا. دانش آموزان در دانشگاه آلن لذت بردن از یک جامعه یادگیری منسجم با اعضای هیئت علمی و دسترسی به تجارب دنیای واقعی. هنگامی که شما پا در محوطه دانشگاه، شما بخشی از خانواده آلن است.

مکان ها

  • Columbia

    1530 Harden Street Columbia, SC , 29204, Columbia

سوالات