Keystone logo
Alexander College - Cyprus

Alexander College - Cyprus

Alexander College - Cyprus

مقدمه

کالج الکساندر سابق standing دیرینه تعالی آموزشی دارد و به هیچ وجه مدیون ارتباطات و همکاری های برقراری شده بریتانیا با دانشگاه های معتبر انگلستان و نهادهای اعطای مدرک نیست. در طی سالیان متمادی ، تعداد پیوندهای نزدیکی برقرار کرده ایم و علاوه بر برنامه های شناخته شده خود ، در حال حاضر نیز مدرک کارشناسی و کارشناسی ارشد انگلستان را با همکاری دانشگاه کلیسای مسیحی کانتربوری (CCCU) ارائه می دهیم.

126729_pexels-photo-1595391.jpeg

روباه / پیکسل

تصمیم گیری برای تحصیل برای مدرک یک انتخاب آسان نیست؛ برای موفقیت ، به سطح بالایی از تعهد و فداکاری نیاز دارد. در اسکندر ، ما این را درک می کنیم و تلاش می کنیم تا وقت شما را با ما تجربه ای لذت بخش ، پاداش بخش و ارزشمند بسازیم.

ما تشویق می کنیم با ادب ، توجه و کار تیمی ، به ارزش آزادی علمی ، به دنبال برابری فرصت ها و نیازهای ویژه برای دانشجویان باشیم. ما از مشارکت دانش آموزان در تصمیم گیری در کلیه مقاطع تحصیلی قدردانی می کنیم و از دانشجویان حمایت می کنیم تا از فرصتهای یادگیری استفاده شده نهایت استفاده را ببرند و در جهت بهبود کیفیت محیط با یکدیگر همکاری کنند.

اساتید مجرب ، متخصصان دانشگاهی و کارمندان پشتیبانی حرفه ای ما متعهد هستند که یک تجربه آموزشی به شما بدهند که استقلال شما را تقویت کند ، مهارت های قابل انتقال شما را بسازد و تفکر انتقادی خود را توسعه دهد. از طریق روشهای نوآوری یادگیری ، شما را تقویت می کنید تا توانایی خود در کار و یادگیری مستقل را برای عملی کردن دانش موضوع خود تقویت کنید. هزاره ساله Buro / Pexels

127373_pexels-photo-1438072.jpeg

خصوصیات خاصی وجود دارد که همه در کالج اسکندر مشترک هستند. فارغ التحصیلان ما آکادمیک ، دانش پژوه ، ماهر و دارای آگاهی در زمینه عمل ، مبتکرانه ، اخلاقی و در سطح جهانی هستند. آنها بلند پروازانه ، با انگیزه و آماده کار و / یا مطالعه بیشتر هستند. اینها فقط برخی از ویژگیهای بارز است که فارغ التحصیلان ما را به عنوان یک انتخاب آشکار برای اشتغال انتخاب می کند.

تحصیلات دانشگاهی و مدرک دانشگاهی می تواند زندگی شما و در طول مسیر را دگرگون کند ، این امکان را برای شما فراهم می کند که خطرات بپذیرید ، خود را به چالش بکشید ، تفکر مستقلی ایجاد کنید ، به آرزوهای خود برسید و دوستی برقرار کنید که یک عمر به طول خواهد انجامید.

ما امیدواریم که خیلی سریع از شما خبری دریافت کنیم. Fauxels / Pexels

126794_pexels-photo-3184291.jpeg

مکان ها

  • Larnaca

    2 Artas Street, Aradippou, 7102, Larnaca

    سوالات