Keystone logo
© Carrianna Field
Escuela Albufera

Escuela Albufera

Escuela Albufera

مقدمه

در پارک ملی Albufera واقع شده است، آکادمی ما فرصتی عالی برای یادگیری اسپانیایی در اسپانیا است. طبیعت در اطراف است، و شما می توانید در چوب لوکس ساخته شده ما خانه های ییلاقی، در هماهنگی با محیط زیست لذت ببرید. ما نه تنها ما درس های اسپانیایی را ارائه می کنیم، بلکه ما نیز یک تعطیلات بی نظیر ارائه می دهیم، یاد می گیریم، از آن لذت ببریم و با مردم کشورهای دیگر و فرهنگ همکاری کنیم.

نقطه مبادله فرهنگ والنسیا در اینجاست!

مدرسه Albufera نیز فعالیت های تفریحی مختلفی مانند پیاده روی، دوره آشپزی پائلی، اجاره دوچرخه، کلاس های رقص سالسا و تورهای شهر ارائه می دهد. یا اگر ترجیح می دهید، فقط می توانید در خورشید دراز بکشید و از سنگری تازه لذت ببرید، در حالی که سواحل گرم خود را شسته اید، یا بعد از یک سایست خوب در استخر خصوصی ما در زیر درخت خرما.

تمام این ویژگی ها، مدرسه Albufera نه فقط یک مدرسه زبان، بلکه سرنوشت ایده آل برای صرف تعطیلات خود و لذت بردن و کشف کمی بیشتر در مورد والنسیا و اسپانیا.

مدرسه ما در یک محیط طبیعی شگفت انگیز، پارک ملی Albufera واقع در السالر واقع شده است.

السلر ناحیه ای از والنسیا است که تنها 5 کیلومتر دور از شهر است. این منطقه با یک میراث طبیعی بزرگ و مکان مناسب برای کشف هر دو، جهان بینانه و سنتی طرف والنسیا و غرق شدن در ریشه های این فرهنگ زیبا است.

ترتیبات زندگی:

مکان ها

 • Valencia

  Carrera Del Riu 556 El Saler, 46012, Valencia

  برنامه ها

   موسسه همچنین ارائه می دهد:

   سوالات