Keystone logo
Albany State University

Albany State University

Albany State University

مقدمه

Albany State University یک دانشگاه جامع جهانی جامع و یک کاتالیزور قدرتمند برای رشد اقتصادی و توسعه جنوب غربی گرجستان خواهد بود. ASU برای تحویل نوآورانه و خلاقانه خود از برنامه های آموزشی عالی، مشارکت اجتماعی وسیع و خدمات عمومی، و بورس تحصیلی خلاقانه و تحقیقات کاربردی شناخته شده است که هر کدام از آنها باعث افزایش غنای زندگی حوزه های گوناگون حوزه دانشگاه می شود.

Albany State University ، یک سازمان عضو افتخار سیستم دانشگاه گرجستان، جامعه و منطقه خود را با ارائه مجموعه گسترده ای از برنامه های فارغ التحصیل، مدرک کارشناسی، مدرک و گواهینامه در دانشگاه های اصلی خود در آلبانی و همچنین در شاخه های استراتژیک قرار می دهد و آنلاین. دانشگاه متعهد به تعالی در زمینه تدریس و یادگیری است و دانشجویان را برای مشارکت مؤثر در یک جامعه متنوع در سطح جهانی آماده می کند، در حالیکه دانش و فن آوری فرصت های موفقیت شخصی و حرفه ای را ایجاد می کند. ASU بر ریشه های تاریخی پیشینیان نهادی خود با تعهد خود به دسترسی و میراث هنری لیبرال هنری که به تنوع تنوع در تمام اشکال آن احترام می گذارند احترام می گذارد و به ایجاد دانش پایه نیاز دارد تا موفق شود. دانشکده، کارکنان، دانشجویان و مدیران دانشگاه از طریق بورس تحصیلی، تحقیقاتی و خدمات عمومی، تشکیل اتحادیه های استراتژیک را در داخل و خارج از کشور برای توسعه اجتماعی و اقتصادی ترویج می دهد، که منجر به بهبود کیفیت زندگی شهروندان جنوب غربی گرجستان و فراتر از آن می شود.

English Language Requirements

مهارت زبان انگلیسی خود را با آزمون انگلیسی Duolingo تایید کنید! DET یک آزمون آنلاین انگلیسی راحت، سریع و مقرون به صرفه است که توسط بیش از 4000 دانشگاه (مانند این دانشگاه) در سراسر جهان پذیرفته شده است.

مکان ها

  • Albany

    College Drive,504, 31705, Albany

سوالات