Keystone logo
Ala-Edge

Ala-Edge

Ala-Edge

مقدمه

دربارهی ما

یادگیری آمریکایی Advant-edge ( Ala-Edge ) یک شرکت خدمات آموزشی است که در تولدو، اوهایو مستقر است. این شرکت به عنوان یک ارائه دهنده خدمات آموزش آمادگی آزمون استاندارد و تدریس آکادمیک شروع به کار کرد. بازار هدف کلیدی دانشجویان بین المللی بود که نیاز به رسیدن به نمرات بالا در آزمون های مهارت و یا مهارت های انگلیسی داشتند.

Ala-Edge متعهد شد که به شدت دانشجویان را با خدمات جامع آموزشی و حرفه ای ارائه کند. ما نه تنها متعهد به تضمین کیفیت خدمات می باشیم، بلکه ما نیز پیشرفت می کنیم تا دانش آموزان را برای رسیدن به اهداف مربوط به آن، هدایت کنیم. برای دستیابی به این هدف، ما یک تیم با کیفیت بالا از مربیان و آموزگاران واجد شرایط دریافت کردیم که نه تنها مهارت های گوناگونی را به دست آوردند، بلکه همچنین علاقه مند به انتقال دانش به منظور فراتر از انتظارات از خدمات ما هستند.

شعار ما "خدمات پیشرفته ای است که از مزایای آینده شما جلوگیری می کند!" .

80111_pexels-photo-207569.jpeg

مأموریت

ماموریت ما این است که دانش آموزان را به یک تجربه منحصر به فرد و ارائه بیش از انتظار خود را با ارائه خدمات با کیفیت متمرکز و برتری است. ما همیشه برای خدمت به نیازهای دانش آموزان ما که نیاز به پیشرفت در زبان انگلیسی برای نیازهای علمی، حرفه ای و شخصی خود دارند. ما خواهان ارائه آموزش با کیفیت بالا هستیم و متعهد به ایجاد یک محیط یادگیری مثبت هستیم. بنابراین، ما چهار ارزش کلیدی را ارتقا می دهیم: تعالی، تنوع، حرفه ای گری، و ثبات. ما همچنین آموزش های مدرن در کلاس، ابزار ارزیابی موثر و مربیان / مربیان واجد شرایط را برای اطمینان از اینکه دانش آموزان ما اهداف آموزشی خود را برآورده می کنند، ارائه می دهند.

80112_pexels-photo-745045.jpeg

خدمات کلیدی

آموزش زبان انگلیسی به شدت: ما حرفه ای مدیریت برنامه های زبان فشرده (ILP) را در دانشکده دیویس مدیریت می کنیم. ILP دیپلم زبان انگلیسی فشرده است که توسط هیئت مدیره کالج های حرفه ای تایید شده است

آمادگی آزمون استاندارد: دوره های آمادگی آزمون برای TOEFL، IELTS، MELAB، PTE و دیگر آزمون های زبان انگلیسی را ارائه می دهیم. پیشنهادات دیگر ما از دوره های آمادگی برای آزمون های پذیرش تحصیلی مانند GMAT، GRE و LSAT فاصله می گیرد. ما دوره های تمام وقت، پاره وقت و دوره های تقاضا را برای دیدار با خواسته های یادگیری دانش آموزان فراهم می کنیم و به آنها در دستیابی به نیازهای آموزشی آنها کمک می کنیم.

تابستان EduFun: برای بهبود مهارت های زبان انگلیسی و آزمون های آزمون آیلتس / تافل در طول شام تابستان هنگام لذت بردن، سپس شما را به محل مناسب که در آن آموزش

مکان ها

 • Toledo

  Columbus, Ohio, 43210, Toledo

  برنامه ها

   موسسه همچنین ارائه می دهد:

   سوالات