Keystone logo
Africa International University

Africa International University

Africa International University

مقدمه

خوش آمدید به Africa International University

Africa International University یک دانشگاه مسیحی دارای مجوز است که در محیط آرام کارن واقع شده است ، مکانی استراتژیک ، آرام و مناسب برای یادگیری است. Africa International University در حال حاضر دانش آموزان را در زمینه الهیات ، تجارت ، فناوری اطلاعات و ارتباطات ، روانشناسی ، زبانها ، توسعه جامعه ، رهبری زبان شناسی و آموزش تربیت می کند.

این دانشگاه دارای کارکنان و دانشجویان از بیش از 32 کشور از پنج قاره است. امسال این دانشگاه از لیبریا ، کنیا ، اوگاندا ، تانزانیا ، ایالات متحده ، ماداگاسکار ، غنا ، نیجریه ، کنگو ، مالاوی ، سیشل ، گامبیا ، اتیوپی ، اریتریا سودان جنوبی فارغ التحصیل شد.

46629_4.JPG

این دانشگاه امیدوار است رهبران مسیح محور بیشتری را برای کلیسای آفریقا و فراتر از آن تربیت کند تا مشارکت فعال و مثبت برای تأثیرگذاری بر جهان داشته باشند. ما برنامه های خود را در زمینه های مختلف تخصص حرفه ای برای فارغ التحصیلان خود طراحی کرده ایم تا یادگیری را به حرفه خود منتقل کنند. این دانشگاه دارای امکانات رفاهی مدرن است تا اقامت شما را راحت و مدبرانه انجام دهد. ما یک کتابخانه مجهز داریم ، با یک کتاب و مواد آموزشی مدرن. این دانشگاه دارای آزمایشگاه ICT مدرن و دسترسی 24 ساعته به WIFI است. برای کسانی که مایل به اقامت در دانشگاه هستند ، ما آپارتمان هایی با سرویس مدرن داریم که اقامت شما را راحت می کند.

روشهای مطالعه:

  • تمام وقت
  • کلاسهای عصر
  • مدرسه محور
  • آموزش از راه دور و آموزش الکترونیکی

پذیرش در ژانویه ، مه ، سپتامبر و تعطیلات مدرسه برای مدارس (آوریل ، آگوست و دسامبر) است.

46626_3.JPG

مکان ها

  • Nairobi

    Africa International University., Karen, 00502, Nairobi

    سوالات