Keystone logo
Academy of Information Technology

Academy of Information Technology

Academy of Information Technology

مقدمه

انتخاب بهترین ارائه دهنده آموزش، شاید مهمترین تصمیم شما باشد. رویکرد عملی عملی AIT به شما در عمق تجربه و طیف وسیعی از ابزارها برای اطمینان از موفقیت شما در صنایع خلاق و دیجیتال خواهد داد.

AIT دوره های لیسانس و دیپلم خود را ارائه می دهد که در آن شما می توانید در زمینه ساخت فیلم، طراحی بازی، انیمیشن، طراحی دیجیتال، برنامه های کاربردی

رویکرد کلی ما به آموزش شما این است که ما به سادگی یک طراح یا انیماتور با یک مهارت تولید نمی کنیم، ما به شما کمک می کنیم حرفه ای با طیف گسترده ای از استعدادها که بتوانند به تقاضای صنعت همیشه با هم تغییر کنند و رشد کنند. به همین دلیل است که AIT بهترین انتخاب برای افراد خلاق است.

ما صنعت را درک می کنیم
ما سریع به ترسیم و انطباق با روند در حال تحول همیشه برای اطمینان از اینکه دانش آموزان ما دارای مزیت رقابتی با آخرین دانش و مهارت های عملی که در صنعت مورد نظر است.

تجربه شخصی
محوطه دانشگاه ما صمیمی است، بنابراین ما نام شما را می شناسیم و می توانیم با پشتیبانی شخصی شخصی ارائه دهیم. اندازه کلاس های کوچک ما به این معنی است که شما در یک فضای راحت و نزدیک که در آن توجه بیشتری به تجربه تحصیلی شما داده می شود یاد می گیرید. AIT یک مکان عالی برای دریافت راهنمایی در مورد Pathway شغلی شما است، زیرا معلمان ما موفقیت شما را به عنوان اولویت شماره یک خود می دانند.

دوره های کیفیت
AIT شهرت برجسته ای برای ارائه دوره های کیفیت دارد. AIT توسط انجمن کامپیوتر استرالیا به رسمیت شناخته شده است و اولین ارائه دهنده عالی در استرالیا برای ارائه لیسانس فناوری اطلاعات (توسعه برنامه های کاربردی موبایل) است. دوره های AIT به شما امکان می دهد که در دوره های تحصیلات تکمیلی یا دوره های تحصیلات خود در دانشگاه های پیشرو استرالیا به تحصیلات خود ادامه دهید.

دانشگاه هنرهای تجسمی
ما یک محیط یادگیری پر جنب و جوش در داخل و خارج از محوطه دانشگاه وجود دارد که بر روی خلاقیت و فضای باز تمرکز دارد. ما یک محیط دوستانه و چند فرهنگی داریم که دانشجویان ما را در خانه در محوطه دانشگاه احساس می کنند و به آنها آزادی می دهند تا مهارت های خلاقانه خود را توسعه دهند.

آخرین تجهیزات و نرم افزار
شما می توانید هنر رسانه های دیجیتال تعاملی را با طیف وسیعی از تجهیزات و نرم افزارهای چند رسانه ای حرفه ای مانند اولین سیستم عاملی Markerless Motion Capture استرالیا، Unreal Development Kit (UDK)، قدرتمند Autodesk Motion Builder، Autodesk Mudbox و Adobe Creative Cloud Suite سوق دهید.

کسب تجربه کسب و کار عملی
شما روش های مدیریت پروژه های ضروری، مهارت های بازاریابی و چارچوب کسب و کار را یاد خواهید گرفت تا اطمینان حاصل کنید که چگونه می توانید نمونه کارهای خود را در بازار آماده و ارائه دهید. AIT قصد دارد تمام دانش آموزان کار خود را از طریق کارگاه های آموزشی حرفه ای و فرصت های شبکه های صنعتی آماده کنند.

طیف گسترده ای از مهارت ها
دانش آموزان AIT طیف وسیعی از موضوعات و روش ها را در حوزه رسانه های دیجیتال مطالعه می کنند. این بدان معنی است که مهارت های دیجیتالی قابل توجهی را که می توان در زمینه های مختلف در صنایع خلاق منتقل کرد، توسعه می دهد. AIT یکی از تنها سازمان های استرالیا است که با سیستم ضبط حرکت بدون مارک آموزش می دهد به این معنی که شما نیز با تجربه منحصر به فرد و مربوط به صنعت فارغ التحصیل خواهید شد.

آموزش سریع خود را دنبال کنید
ساختار دوره انعطاف پذیری ما، دوره های شروع به طور منظم و کلاس های سالم به این معنی است که شما می توانید به سرعت تحصیلات خود را دنبال کنید و تنها دو سال تجربه یک لیسانس را تجربه کنید.

کمک مالی

Pathways به دانشگاه
دوره AIT فراهم می کند Pathways های دانشگاه سیدنی، دانشگاه Wollongong، دانشگاه Macquarie، دانشگاه مرکزی کوئینزلند و دانشگاه تکنولوژی سیدنی.

مکان ها

  • Sydney

    Level 2, 7 Kelly Street, 2007, Sydney

برنامه ها

سوالات