Keystone logo
Aichi Prefectural University Of Fine Arts And Music

Aichi Prefectural University Of Fine Arts And Music

Aichi Prefectural University Of Fine Arts And Music

مقدمه

دانشگاه هنرهای آیچی ، احاطه شده توسط یک جنگل سبز وسیع در شهر ناگاکوته ، در شرق شهر همسایه ناگویا ، "دانشگاه هنرهای زیبا در جنگل" است. سیاست اساسی آموزش و پرورش این است که "آموزش در کلاس های کوچک" را بر اساس راهنمایی های شخصی کامل ارائه می دهد. مجموعاً تعداد دانشجویان در هر دو دانشکده کارشناسی و مدارس هنر و موسیقی فارغ التحصیل در این محیط طبیعی غنی حداکثر 1000 نفر است.

اگر فرض بر این باشد که هنرمندان تلاش می کنند روح خود را در اجراها و آثار خود بگذارند ، این واقعیت است که تعداد زیادی از نقاشان و آهنگسازان از زمان های قدیم وجود داشته اند که از شلوغی و شلوغی شهر فرار کرده و خود را در میان آرامش قرار داده اند. طبیعت برای پیگیری فعالیتهای خلاقانه خود از امروز به من می گوید که این امر برای آنها اجتناب ناپذیر و قطعی بود. رواج اینترنت در روزهای کنونی دسترسی آسان مردم به دانش و اطلاعات را در اختیار مردم قرار داده است ، اما در عین حال ممکن است آنها را از نوعی درک که از حواس و جسمانی انسان ناشی می شود ، دور نگه دارد. من فکر می کنم این نیز جایی است که مردم معنا و ارزش یادگیری هنر را در محیطی غنی از طبیعت می یابند.

از سوی دیگر ، دانشگاه ما به ارتباطات با جامعه اهمیت می دهد. در ژوئن 2019 ، دانشگاه هنر آیچی گالری ماهواره ای "SA ・ KURA" را در ساکائه ، در مرکز شهر ناگویا افتتاح کرد. این مکان فوق العاده نه تنها برای نمایشگاه بلکه برای مینی کنسرت است. فعالیتهای زنده بیان هنر توسط اعضای هیات علمی و دانشجویان ما ، مانند کنسرتهای منظم ارکستر در تئاتر هنری استان آیچی ، اجرای اپرای عمومی در سالن مرکز فرهنگی ناگاکوته ، و دوره های مختلف هنری ، هسته اصلی ، سنگ اصلی انتشار ما برای جامعه.

مکان ها

  • Nagakute

    Nagakute, ژاپن

    سوالات