Keystone logo
Agricultural University Of Athens

Agricultural University Of Athens

Agricultural University Of Athens

مقدمه

Agricultural University Of Athens (AUA) آموزش و تحقیقات سطح بالای کارشناسی و کارشناسی ارشد را در علوم کشاورزی ارائه می دهد و چشم انداز آن دستیابی به تعالی آموزشی و پژوهشی است تا بتواند موقعیت پویایی را در محیط دانشگاهی بین المللی به خود اختصاص دهد.

AUA مطابق با نقش سنتی خود در پاسخگویی به نیازهای تولیدی و توسعه اقتصاد و جامعه یونان ، در راستای توسعه و جهت گیری آموزش و علوم مدرن مداخله و توسعه می یابد. علاوه بر این ، به طور مداوم با جامعه در تماس است تا پیشنهادهایی ارائه دهد و راه حل هایی برای مشکلاتی که در بخش تغذیه کشاورزی ایجاد می شود ، ارائه دهد .

Agricultural University Of Athens (AUA) پس از دانشگاه آتن و دانشگاه فنی ملی آتن ( متسوویو ) سومین دانشگاه قدیمی یونان است .

این قانون با قانون در سال 1920 (قانون 1844/1920) به عنوان یک م Instituteسسه آموزش عالی مستقل با وضعیت دانشگاه تحت عنوان عالی ترین مدرسه کشاورزی آتن (HASA) تأسیس شد.

در سال 1989 ، HASA به Agricultural University Of Athens تغییر نام یافت و به هفت بخش دانشگاهی مستقل (فرمان ریاست جمهوری 377/1989) سازمان یافت و اگرچه عنوان یونانی آن در سال 1995 اصلاح شد (فرمان ریاست جمهوری 226/1995) ، عنوان انگلیسی (AUA) همچنان باقی ماند بدون تغییر

طبق ماده 1 آیین نامه داخلی AUA ، "AUA آموزش را در هر دو مقطع کارشناسی و کارشناسی ارشد ارائه می دهد که تمام بخش های فعالیت های کشاورزی را پوشش می دهد. برنامه های آموزشی آن ، ترکیبی از آموزش نظری با تمرینات آزمایشگاهی و آموزش عملی ، مبتنی بر تجربه تجربی است و ارتباط تنگاتنگی با مشکلات و چشم اندازهای کشاورزی یونان دارد. هدف برنامه های AUA تجهیز فارغ التحصیلان این دانشگاه برای نقش آنها به عنوان كشاورزان / كشاورزان ذیصلاح است كه می توانند از كشاورزان آموزش و پشتیبانی دهند ، در برنامه ریزی توسعه كشور مشاركت داشته باشند و از طریق تحقیقات خود به حل مشكلات داخلی كمك كنند. بخش کشاورزی و مدیریت منابع طبیعی برای تولید محصولات کشاورزی. AUA به عنوان مرکز تحقیقات اساسی و کاربردی با هدف توسعه علوم کشاورزی و خود اتکایی کشاورزی یونان به نفع جمعیت کشاورزی و مردم یونان عمل می کند. "

مطابق فرمان 80/2013 ریاست جمهوری ، دو مدرسه در دانشگاه تأسیس شد که هفت بخش قبلی را در خود جای داده است: دانشکده تولید محصولات کشاورزی ، زیرساخت ها و محیط زیست و دانشکده غذا ، بیوتکنولوژی و توسعه.

مکان ها

 • Athens

  Iera Odos,75, 118 55, Athens

  • Athens

   Iera Odos,75, 118 55, Athens

   برنامه ها

    موسسه همچنین ارائه می دهد:

    سوالات