Keystone logo
AFDA

AFDA

AFDA

مقدمه

تاریخ

AFDA در سال 1994 توسط Garth Holmes، Bata Passchier و Deon Opperman تاسیس شد.

از ابتدای آغازین خود با 6 دانشجو، یک VCR اجاره ای، و تلویزیون خراب، امروزه به یکی از مؤسسات پیشرو در نوع خود در جهان تبدیل شده است. AFDA دارای بیش از 1200 دانشجو، یک کارمند دائمی متشکل از بیش از 150 دانشگاه و مدیر، و 5 پردیس کاملاً مجهز در ژوهانسبورگ، کیپ تاون، دوربان، پورت الیزابت و بوتسوانا است. امروزه برخی از فیلمسازان و بازیگران برتر آفریقای جنوبی را تولید کرده است و سهم قابل توجهی در توسعه صنعت سرگرمی محلی پایدار داشته است.

هدف کلی

ایجاد یک مؤسسه آموزشی مرتبط که به ملت‌سازی آفریقا کمک می‌کند و با ارائه یک تجربه یادگیری محرک، دقیق و یکپارچه در سطح جهانی که دانش‌آموزان را با مهارت‌های مولد و نوآورانه توانمند می‌سازد، به همه ذینفعان پاداش می‌دهد و دانش‌آموزان فارغ‌التحصیل را قادر می‌سازد تا صنایع خلاق پایدار را رشد دهند.

وعده آموزشی

ارائه مهارت‌های مفهومی، ادراکی و عینی به دانش‌آموزان که آنها را قادر می‌سازد مفاهیم روایی معنادار و رفتارهای انسانی مرتبط با مخاطبان هدف را خلق کنند و با استفاده مناسب از فرم رسانه‌ای و زیبایی‌شناختی و به کارگیری، این روایت‌ها را به درستی و دقیق ارائه کنند. منابع برای تولید و فروش دقیق و اقتصادی محصول تکمیل شده.

AFDA اهداف آموزشی

 1. ارائه مهارت‌های مفهومی، ادراکی و ملموسی که دانش‌آموزان را قادر می‌سازد تا مفاهیم روایی معنادار را ایجاد کنند و درک کنند که چرا این مفاهیم ممکن است مرتبط باشند و تأثیری که ممکن است بر مخاطبان هدف و جامعه به طور کلی داشته باشند.
 2. درک اینکه چرا رفتار و فرهنگ انسانی عواملی هستند که از طریق آنها روایت ها تجسم یافته و از نظر احساسی با مخاطبان هدف مرتبط می شوند.
 3. برای درک اینکه چگونه می توان وسیله بیان انتخابی آنها را در نظر گرفت و از آن برای تولید صادقانه و دقیق روایت آنها استفاده کرد.
 4. برای درک اینکه چگونه می توان از عناصر زیبایی شناختی برای ایجاد و تولید شکل مناسب دنیایی که روایت در آن قرار دارد استفاده کرد.
 5. برای درک چگونگی برنامه ریزی و استفاده از منابع برای تولید و فروش اقتصادی یک محصول برای دستیابی به بازگشت سرمایه.

چرا AFDA ؟

 1. AFDA شماره است 1 مدرسه فیلم، تلویزیون و اجرا در این قاره
 2. AFDA یک موسسه کاملاً معتبر با 20 سال تجربه در چشم انداز آموزش عالی است
 3. AFDA یک موسسه بین المللی شناخته شده و عضو کامل CILECT است - یک سازمان بین المللی که بیش از 170 مدرسه فیلم و تلویزیون را نمایندگی می کند و شامل USC (LA) و UCLA (LA)، TISCH (NY)، کلمبیا (شیکاگو)، La femis (پاریس) است. ) ، GVIK (روسیه) فقط به چند مورد اشاره می کنیم
 4. AFDA فارغ التحصیلان برنده جایزه ماهر و شبکه ای هستند. آنها همچنان سهم قابل توجهی در رشد صنعت سرگرمی محلی دارند.
 5. AFDA یک موسسه برنده جایزه اسکار و اولین و تنها مدرسه فیلم آفریقایی است که برنده جایزه بهترین آکادمی فیلم دانشجویی خارجی در سال 2006 و نایب قهرمان در سال 2013 به عنوان فینالیست شد.
 6. AFDA تعدادی از دانشگاهیان و متخصصان برتر آفریقای جنوبی را استخدام می کند.
 7. AFDA دارای یک سیستم یادگیری منحصربه‌فرد است که محیط‌های آموزشی معتبر در مقطع کارشناسی و کارشناسی ارشد را برای دانشجویان فراهم می‌کند که با فرصت‌های حرفه‌ای هم در داخل و هم در خارج از کشور مرتبط هستند.
 8. AFDA دانش آموزان برای تولید محصولات سرگرمی تجاری مناسب برای مخاطبان محلی و بازارهای جهانی آنلاین آموزش دیده اند
 9. AFDA فرصتی واقعی برای دانش آموزان فراهم می کند تا استعدادهای خود را به منظور کشف اشتیاق خود و گسترش مسیر حرفه ای موفق خود جستجو کنند.
 10. فرآیند یادگیری AFDA نوآوری، رهبری و کارآفرینی را تشویق می‌کند و به آنها پاداش می‌دهد.

AFDA یکی از پیشروترین مدارس فیلم مبتنی بر نتایج در جهان است

AFDA به فارغ التحصیلان آموزش داده می شود که مفهوم سازی، ایجاد و توسعه محصولات و کالاهای بومی برای بازار محلی و بین المللی داشته باشند.

در طول تاریخ کارآفرینی غنی که به سال 1994 برمی گردد، AFDA به عنوان یکی از مؤسسات پیشرو در نوع خود در جهان امروز شهرت پیدا کرده است. اگرچه سوابق ما گویای خود است، ما به طور مستمر تعهد خود را برای تسهیل محیطی که دارایی انسانی و معنوی با کیفیت بالا با مهارت های مربوطه برای مقابله با سختی های یک صنعت سرگرمی به سرعت در حال گسترش و در حال تغییر است، تجدید می کنیم.

در پردیس‌های کاملاً مجهز ما در ژوهانسبورگ، کیپ تاون، دوربان، پورت الیزابت و بوتسوانا، ما فارغ‌التحصیلان را آموزش می‌دهیم تا در یکی از بزرگترین صنایع در حال رشد در جهان مشارکت کنند: سرگرمی. در اقتصاد جهانی شده، مبادله فرهنگی ارز ارزشمندی است. به فارغ‌التحصیلان AFDA آموزش داده می‌شود که مفهوم‌سازی، ایجاد و توسعه محصولات و کالاهای بومی برای بازار محلی و بین‌المللی داشته باشند.

دانشجویان ما نه تنها برای ایجاد مشاغل سودآور و پایدار در این بازار آموزش می بینند، بلکه تشویق می شوند تا خود را به عنوان ارائه دهندگان اشتغال - کارآفرینان فرهنگی آینده توسعه دهند. فارغ التحصیلان ما صنایع خود را با کیفیت دارایی فکری، مهارت و استعداد خود تقویت کرده اند. بیش از 90 درصد از فارغ التحصیلان افتخاری ما در رشته تخصصی انتخابی خود مشغول به کار و شاغل هستند.

AFDA فیلم‌ها در جشنواره‌های بین‌المللی متعددی به نمایش گذاشته شده‌اند و در سراسر جهان پخش شده‌اند و جوایز معتبر بسیاری از جمله برنده جایزه اسکار دانشجویی و فینالیست جشنواره کن در سال 2006 و جایزه SAFTA (جایزه فیلم و تلویزیون آفریقای جنوبی) در سال 2007 را به دست آورده‌اند. AFDA عضو کامل CILECT - انجمن بین‌المللی مدارس معتبر فیلم و تلویزیون است.

AFDA این حق را برای خود محفوظ می دارد که بدون اطلاع قبلی تغییراتی ایجاد کند یا اطلاعات یا پیشنهادات دوره را پس بگیرد. در صورت امکان، AFDA تلاش می‌کند تا به همه افراد و/یا سازمان‌هایی که در نتیجه تحت تأثیر قرار می‌گیرند، اطلاع دهد.

آیا شما #Madefor AFDA هستید؟

در حالی که AFDA یک مؤسسه منحصربه‌فرد است، به چندین هوش کمک می‌کند و آن را تسهیل می‌کند. اگر به تست‌های هوش چندگانه گاردنر مراجعه کنیم - گسترش متنوع دروس/رشته‌های انتخابی AFDA به همه این هوش‌ها پاسخ می‌دهد. شما کی هستید؟

چه چیزی AFDA منحصر به فرد می کند؟

AFDA یک سیستم یادگیری را ارائه می دهد که از تعداد متنوعی از استراتژی ها و روش های یادگیری استفاده می کند که شامل یادگیری ضمنی، یادگیری از طریق تقریب، یادگیری مشارکتی، یادگیری داربستی، و یادگیری از طریق اجتماعی شدن است.

سیستم یادگیری و ارزیابی AFDA به آنچه هوارد گاردنر به عنوان "هوش چندگانه" اصلاح کرده است، پاسخ می دهد. این هوش های متنوع عبارتند از:

 • بصری-فضایی
 • جسمی- حرکتی
 • موزیکال
 • میان فردی
 • درون فردی
 • وابسته به زبانشناسی
 • ریاضی منطقی

صنایع خلاق نیاز به تخصص (هوش) متنوعی دارند که قادر به همکاری به شیوه ای مقرون به صرفه برای دستیابی به استانداردهای بالای تولید باشند.

AFDA به دانش آموزان این فرصت داده می شود تا استعدادهای خود و در نتیجه مسیر شغلی خود را کشف و کشف کنند.

AFDA از سیستم یادگیری طراحی شده برای مقابله با فرصت ها و چالش های اقتصاد دانش و آینده استفاده می کند. این یک سیستم یادگیری مرتبط با بازار است که بر مخاطبان و بازار هدف تمرکز دارد.

ما یک سیستم یادگیری مبتنی بر نتایج را ارائه می‌دهیم که نیازمند رویکردی مستقیم، تمرکز بر رهبری، خلاقیت، نوآوری و کارآفرینی است. این صنعت را تقلید می کند و در یک محیط آموزشی معتبر اتفاق می افتد.

AFDA بر اهداف یادگیرنده تمرکز می کند.

AFDA دانش آموزان امتحان سنتی نمی نویسند. دانش آموزان به صورت فردی و در تحقیقات تیمی/گروهی مورد ارزیابی قرار می گیرند. استفاده از تئوری و تحقیق در ایجاد و نمایش محتوای سرگرمی یا در توسعه و کسب درآمد از کسب و کار کارآفرینانه و فناوری‌های مخرب چیزی است که در درجه اول ارزیابی در AFDA را تشکیل می‌دهد.

AFDAفرآیند یادگیری بسیار مؤثر است و شبکه ای از فارغ التحصیلان ماهر را ایجاد می کند که قادر به ایجاد مشاغل در سرگرمی، رسانه و سایر صنایع خلاق هستند.

اعتیار سنجی ها

EFMD Equis معتبر شناخته شدAMBA معتبر شناخته شدAACSB معتبر شناخته شد

مکان ها

 • Johannesburg

  41 Frost Avenue, Auckland Park 2092 Johannesburg, South Africa, , Johannesburg

 • Cape Town

  18 Lower Scott Road, Observatory 7925 Cape Town, South Africa, , Cape Town

  • Durban

   2a Highdale Road, Glen Anil 4051 Durban, South Africa, , Durban

   • Port Elizabeth

    Gqeberha, 28 Bird Street, Central 6006, , Port Elizabeth

    سوالات