Keystone logo
AESE Business School

AESE Business School

AESE Business School

مقدمه

AESE Business School

AESE در سال 1980 تأسیس شد و اولین دانشکده مدیریت و تجارت در پرتغال بود. ما بیش از چهار دهه است که به آموزش و بهبود رهبران تجاری، با دیدگاه انسان‌گرایانه از بشر و جامعه اختصاص داده‌ایم.

تأثیر تحول‌آفرین بر فارغ‌التحصیلان ما، که در 5 قاره گسترده شده است، AESE را به یک مدرسه تجاری منحصربفرد تبدیل می‌کند: مدرسه‌ای برای رهبرانی که می‌خواهند به آموزش عالی برسند، اثر خود را به جا بگذارند و جهان را متحول کنند.

شناختی که مدرسه ما در دنیای تجارت از آن برخوردار است، نتیجه چهار اصل اساسی است که همه فعالیت های AESE را هدایت می کند:

> فرهنگ آموزش عالی، شامل جامعه فارغ التحصیلان، شرکت کنندگان، معلمان، کارمندان، شرکت ها، مدارس و مؤسساتی که مدرسه در تماس دائمی با آنها است.

> دانش مستحکمی که عمیقاً در واقعیت تجاری ریشه دارد، همراه با دیدگاه مدیریت و رهبری که با رویکردی انتقادی، دقیق و کل نگر به مسائل و چالش های جاری در تجارت و جامعه همراه است.

> حضور گسترده در جهان، که به دلیل تنوع جامعه مدرسه، محتوای غنی فعالیت های آن و نزدیکی نزدیک به موسسات بین المللی مانند مدرسه بازرگانی IESE افزایش یافته است.

> ارزش‌های قوی، اخلاقی و انسانی، همراه با تلاش مداوم برای تمرین و به اشتراک گذاشتن آنها.

AESE Business School - توانمندسازی رهبران

برخی از برنامه های اجرایی مدرسه باید ارائه دهد

EXECUTIVE MBA AESE

رهبر بودن امروز مستلزم تلاش دائمی برای برتری در مسیر رسیدن به موفقیت شخصی و همچنین حرفه ای است. بالاترین درجه حرفه ای بودن، تمرکز و خودانگیختگی را می طلبد. و سخاوت واقعی لازم است تا همه آن را وقف خدمت به دیگران کنید، خواه تیم شما، شرکت یا موسسه شما، جامعه شما یا جهان باشد. اگر شما یک فرد غیر انطباق طلب هستید و معتقد به بهبود خود برای اطمینان از تأثیر واقعی، گسترده تر و پایدار هستید، پس شما یک کاندیدای MBA اجرایی AESE هستید.

PADE

ارائه یک پلت فرم برای بحث در مورد ایده ها و ارزش ها در یک محیط حرفه ای در سطح بالا با استحکام دانشکده AESE یک فرصت ایده آل برای به روز رسانی و بهره گیری از دانش روش ها، ابزارهای تحلیلی و مدل های مفهومی رهبری کسب و کار از چشم انداز مدیریت ارشد. شامل یک هفته کار در IESE است.

طول: 20 هفته، لیسبون - بعد از ظهر روز سه شنبه و صبح چهارشنبه
در نظر گرفته شده برای کارآفرینان و رهبران با حداقل 10 سال تجربه در موقعیت های مدیریت ارشد.


PDE

عناصر کلیدی برنامه مدیریت کسب و کار، توسعه توانایی مدیریت هر یک از شرکت کنندگان در یک دید کلی کسب و کار، ارتقاء مهارت های رهبری و هماهنگ کردن این مهارت ها با اهداف و سیاست های گسترده شرکت است. شامل یک هفته کار در IESE است.

طول: 24 هفته - بعد از ظهر سه شنبه و صبح چهارشنبه در پورتو؛ بعد از ظهر چهارشنبه و صبح پنجشنبه در لیسبون. محتوای برنامه یکسان در هر دو شهر
در نظر گرفته شده برای مدیران به دنبال یک دید کلی کسب و کار، با بیش از پنج سال تجربه در مدیریت پرسنل.

PGL

عناصر کلیدی این برنامه چهار نفر از مدیران جوان، توسعه سطح بالایی از خودآموزی، درک بیشتر استراتژیک کسب و کار و بازار و بهبود ظرفیت های شخصی هستند.

طول: 22 هفته - بعد از ظهر دوشنبه و سه شنبه در پورتو؛ پنجشنبه بعد از ظهر و صبح جمعه در لیسبون. محتوای برنامه یکسان در هر دو شهر
این برنامه برای کاندیداهای با بیش از پنج سال تجربه حرفه ای پویا، با ظرفیت زیادی برای کار و جاه طلبی برای رسیدن به مسئولیت های جدید در نظر گرفته شد. این افراد افرادی هستند که تیم ها یا پروژه هایی را در شرکت های بزرگ مدیریت می کنند، متخصصان کارآفرینی قادر به پیش بینی با چشم انداز و اراده جهت مدیریت موقعیت در شرکت های متوسط ​​یا بزرگ هستند. کسانی که در حال حاضر مدیران شرکت های کوچک هستند، کارآفرینانی که خودشان کسب و کار خود، مدیران و مدیران فروشگاه را شروع کرده اند.

پدیس

با گسترش دانش از جنبه های مختلف موسسه بیمارستان، از منظر بهینه سازی و منطقی سازی منابع، برنامه مدیریت ارشد بخش بهداشت، توانایی سازماندهی، ایجاد انگیزه و مدیریت پرسنل را افزایش می دهد. شامل یک هفته کار در Clínica Universidade de Navarra.

طول: 12 هفته - بعد از ظهر سه شنبه و صبح چهارشنبه در لیسبون؛ دوشنبه بعد از ظهر و سه شنبه صبح در پورتو
در نظر گرفته شده برای مدیران بیمارستان در بخش های عمومی، خصوصی و اجتماعی؛ اعضای هیئت مدیره؛ مدیران خدمات؛ سران سرویس یا معادل آن؛ پزشکانی که عملکرد های فنی را انجام می دهند و نقش های مدیریتی را به عهده دارند.

GOS

هر یک از مؤسسات اجتماعی مأموریت بسیار خاص خود را دارند؛ واقعیتی که نیروی محرک ایجاد یک برنامه مدیریت سازگار با این واقعیت بود، از لحاظ موضوعات پوشش داده شده و مواد مطالعه شده.

بخش سوم، مسئول 4 درصد از تولید ناخالص داخلی پرتغال و 25 درصد از شهروندان اروپا، در بسیاری موارد بستگی به هماهنگی حسن نیت دارد. برای موقعیت های مشابه، دستمزد در بخش اجتماعی بسیار پایین تر از بخش های عمومی یا خصوصی است. GOS - مدیریت سازمان های اجتماعی، نتیجه مشارکتی است که AESE و ENTRAJUDA برای تأمین آموزش مدیریت به رهبران موسسات اجتماعی ایجاد کرده اند. شرکت کنندگان GOS را به عنوان فرصتی برای انعکاس استفاده مفید از منابع کمیاب که موسسات در اختیار آنها قرار می دهد، به منظور ایجاد یک استراتژی که به اهداف خود متکی است و انگیزه های کارکنان موسسه را بازتاب می دهد. GOS، یک برنامه آموزشی پیشرفته برای رهبران موسسات اقتصادی اجتماعی (موسسات همبستگی اجتماعی، سازمان های غیردولتی، خیریه ها و دیگر سازمان های غیر انتفاعی) برای کمک به مدیریت و بهینه سازی این منابع کمیاب ایجاد شده است.

طول: 10 هفته، در لیسبون، بعد از ظهر دوشنبه.

شرایط پذیرش در برنامه

تعهد و آمادگی خود را برای موفقیت در مدرسه بازرگانی با شرکت در آزمون GMAT - پرکاربردترین آزمون برای پذیرش که مهارت های تفکر انتقادی و استدلال شما را می سنجد، نشان دهید.

آزمون مینی GMAT را دانلود کنید تا طعم سوالاتی را که در امتحان پیدا خواهید کرد به دست آورید.

مکان ها

 • Lisbon

  AESE Escola de Direccao e Negocios Calçada Palma de Baixo, 12, 1600-177 , Lisbon

  برنامه ها

   موسسه همچنین ارائه می دهد:

   سوالات