Keystone logo
Aeres University of Applied Sciences

Aeres University of Applied Sciences

Aeres University of Applied Sciences

مقدمه

دانشگاه Aeres علوم کاربردی

استعداد به رشد است. این چیزی است که دانشگاه Aeres علوم کاربردی مخفف. دانشگاه ما این است که در آموزش عالی کشاورزی و آموزشی ریشه دارد. ما در آموزش، پژوهش و به اشتراک گذاری دانش تمرکز می کنند. این است که ما چگونه به توسعه حرفه ای نوآورانه کمک می کند. حرفه ای که قادر به گرفتن تصمیمات مسئول در دنیای پیچیده، با یک استعداد طبیعی برای اقدام پایدار می باشد.

دانشگاه Aeres دارای سه دانشکده: Dronten را، آلمره و واخنینگن. ما استفاده می شود دو دانشگاه جداگانه، اما ما در سال 2013 ذوب شده. ما به اشتراک بگذارید چشم انداز و ماموریت همان است، اما ما هر کدام مشخصات و هویت خود ما است.

مقطع کارشناسی

مقطع کارشناسی ما منجر به Ingenieur صلاحیت شناخته شده ملی، است که معادل آن به کارشناسی بریتانیا (افتخارات) و فرانسه مجوز PROFESSIONELLE. این مدرک دانشگاهی در سراسر کشور معتبر و بین المللی توسط شرکت ها و سازمان های مدنی به رسمیت شناخته شده است. طول مدت برنامه بستگی به صلاحیت حرفه ای از دانش آموز و می تواند 1- سال، 1.5- سال، 2- سال یا 4 سال طول بکشد.

مقطع کارشناسی ما عبارتند از:

بهداشت دام و رفاهی تجزیه و تحلیل اکوسیستم های آبی بزرگ بین المللی کشاورزی (صندوق) عمده تولید گیاهی (صندوق) سازه مدیریت بودجه اتحادیه اروپا اروپا غذایی کسب و کار مدیریت زنجیره غذایی محصولات غذایی کارآفرینی مدیریت ایمنی مواد غذایی مدیریت بین المللی اسب کسب و کار کسب و کار بین المللی مواد غذایی بین المللی باغبانی و مدیریت تولید بین المللی دام

ما همچنین ارائه برنامه یک استاد که در توسعه تجارت محصولات کشاورزی.

مکان ها

 • Almere

  Aeres University of Applied Sciences De Drieslag 4 , 8251 JZ, Almere

  • Dronten

   Aeres University of Applied Sciences Stadhuisstraat 18, 1315 HC, Dronten

   سوالات