Keystone logo
Adler University

Adler University

Adler University

مقدمه

جهان می تواند در یک لحظه تغییر کند

لحظاتی در زندگی ما وجود دارد که نه تنها به اینکه چه کسی هستیم بلکه به چه کسانی قرار است تبدیل شود شکل می گیرد. آنها به طور تصادفی نمی آیند. آنها از اشتیاق به دنیا می آیند.

اگر اکنون این مطلب را می خوانید ، تعهد خود را نسبت به عدالت اجتماعی و تمایل به یک نیروی مثبت در جهان نشان داده اید. لحظه ای که تصمیم دارید در اینجا در Adler University به ما بپیوندید و عزم خود را برای ایجاد جامعه ای عادلانه تر تعمیق بخشید ، راهی که قرار است شما به کسی تبدیل شوید مشخص خواهد شد.

این لحظه شماست. و دنیا منتظر است.

ما با یک کلمه که آموزه ها و عملکرد مفهوم پیشگامانه آلفرد آدلر در مورد منافع اجتماعی را توصیف می کند ، از شما در Adler University استقبال می کنیم:

gemeinschaftsgefühl!

ترجمه شده ، به این معنی است که سلامت ما در زندگی و ارتباطات جامعه ما قرار دارد. این ایده ای است که بیش از هر زمان دیگری عملیاتی را می طلبد که اکنون مورد نیاز باشد. برای روشن کردن بی عدالتی و هدایت کاری که منجر به تغییر بسیار لازم در برخی از جوامع پر چالش ما شود. ماموریت ما آماده سازی پزشکان برای رسیدگی به نابرابری های نگران کننده بهداشت جهانی و بی عدالتی های اجتماعی است. Adler University چکمه هایی را که بیشتر به آنها احتیاج دارد - به عنوان دانشمندان ، فعالان ، مشاغل و مربیان ، روی زمین قرار می دهد. پزشکان آدلریان تغییرات مورد نیاز را در جوامعی که خانه خود می نامند ، ایجاد می کنند.

English Language Requirements

مهارت زبان انگلیسی خود را با آزمون انگلیسی Duolingo تایید کنید! DET یک آزمون آنلاین انگلیسی راحت، سریع و مقرون به صرفه است که توسط بیش از 4000 دانشگاه (مانند این دانشگاه) در سراسر جهان پذیرفته شده است.

مکان ها

  • Chicago

    North Dearborn Street,17, 60602, Chicago

    سوالات