Keystone logo
Accademia Costume & Moda

Accademia Costume & Moda

Accademia Costume & Moda

مقدمه

Accademia Costume & Moda که در سال 1964 در رم تأسیس شد ، توسط گزارش BoF "4 نشان برتر" - حداکثر ممکن - برای هر دو دسته بندی مد مدرک کارشناسی (دوره های کارشناسی ارشد) و طراحی مد فارغ التحصیل (دوره های کارشناسی ارشد) اعطا شد. :

این دوره های کارشناسی و کارشناسی ارشد را که به طور قانونی توسط وزارت آموزش و پرورش، دانشگاه ها و پژوهش های ایتالیایی به رسمیت شناخته شده است تحت عنوان آموزش عالی هنری می پذیرد.

فرهنگ، طراحی و ساخت و ساز، مرتبط با یک روش آزمایشگاهی، نقاط کلیدی مأموریت آموزشی مدرسه هستند. هدف این است که کمک به دانش آموزان حرفه های خود را آغاز کنند، از آنها در شکل گیری و تقویت هویت خلاق خود حمایت کنند.

فرهنگ و تجربیات ادغام شده با طراحی و ساخت و ساز ما در ارائه به سیستم مد و صنعت سرگرمی، طراحان جوان قادر به پاسخ به نیازهای خود هستند.

فارغ التحصیلان امروز شامل مدیر خلاق گوچی، آلساندرو میشل، فرزندش فریدا گینینی، آلبیون داماتو، موریسیمو گالانته، مارکو ماستریانی، وزیر امورخارجه ماتریس چز لوئیس ویتتون، فندی دیور، آلدو ماریا کامیلو و بسیاری از مهمترین متخصصان صنعت مد جهانی. Accademia دارای نسبت جابجایی به میزان بالای 85٪ در کل جمعیت در معتبر ترین خانه های مد مد و برنامه های سرگرمی

Accademia تنها شبکه شروع است.

مکان ها

  • Rome

    Via della Rondinella, 2 , 00186, Rome

  • Milan

    Milan, ایتالیا

    سوالات