Keystone logo
Accademia Riaci

Accademia Riaci

Accademia Riaci

مقدمه

درباره Accademia Riaci

"من همیشه به دانش آموزان می گویم: در همه ما، در بهترین حالت، پتانسیل هنری کوچک و جادویی پنهانی است که به شدت پنهان می شود تا کشف شود".

"وظیفه معلمان این است که این جادو را درون دانش آموزان بیدار نگه دارد و آنها را هدایت کند تا هنر واقعی و استعداد را جستجو کنند و به آنها شادی یادگیری را آموزش دهند. بنابراین معلمان نه تنها برای تدریس مهارت فنی، بلکه همچنین برای تغذیه تخیل، فانتزی و فرهنگ هر شخص به دنبال هنر و استعداد واقعی هستند. » راموند ریاسی، رئیس جمهور افتخاری Accademia Riaci.

تاریخ ما

میراث هنری سنتی و هنرهایی که در توسکانی به خصوص در فلورانس شکوفا شده بود، شکوه دوران رنسانس را به عنوان جواهری واقعی از هنر جشن گرفتند. کارگاه ها و استودیوهای صنعتگران نیروی محرک اصلی فعالیت های تولیدی شهر بود که فلورانس را به عنوان پایتخت هنری ایتالیا در دوران رونق رسانده بود و آنها همراه با تجار افتخار و ثروت زیادی به دست آوردند.

اشیاء هنری با شکوه زیادی برای استحکامات در استودیوهای صنایع دستی، اغلب از دستبندهای طلایی ساخته شد. مثال خوبی است مئیستر Benvenuto Cellini، که به تکنیک های مجسمه سازی برترش برای ساختن مجسمه برهنه از سنگ مرمر به کارفرمایان خود در یک استودیوی جایی آموزش داده است. امروزه این صنایع دستی که توسط مأمور معروف اعدام شده اند برای قرن ها به عنوان یک اثر هنری واقعی حفظ شده اند. خوشبختانه این میراثی از سنت های پرطرفدار و پرطرفدار مانند طلا و طلا و جواهر فروشی، مجسمه سازی و نقاشی، خوشبختانه پر جنب و جوش در طول قرن ها در فلورانس و در کل منطقه توسکانی به ارث رسیده است.

پس از تاسیس استودیو در سال 1983، استاد ریموند ریاسی چشم انداز قوی برای ایجاد یک مدرسه است که نه تنها تکنیک های خود را تدریس کرد، بلکه هنرمندان جوان روشنگر را با روحیه و فضای پر جنب و جوش رنسانس، به منظور انجام مأموریت مادام العمر خود را به عنوان مأمور. این بود که چگونه Accademia Riaci تاسیس شد: جعبه گنج هنر سنتی و تکنیک های غیر قابل تعویض آن است. تدریس مخفیانه حاوی تکنیک هایی است که برای هر مدرسه دیگری شناخته شده نیست و Accademia Riaci تلاش می کند تا در هر دانشجو تکیه و تخیل و فانتزی را پرورش دهد.

شروع به کار به عنوان یک استودیوی هنری کوچک، امروز، همان مأمور پرشور، نه تنها یک مأمور واحد، بلکه یک تیم برجسته ای از معلمان که بهترین هنرمندان ایتالیایی در فلورانس را به نمایش گذاشته است، روشن شده است، حفظ بنیان و چشم انداز افتخاری رئیس جمهور از سنت و روح، بیان شده در نقل قول . بدن دانشجویی ما بیش از 50 کشور جهان را به خود جلب کرده است، هنر خود را در زمینه طراحی، صنایع دستی، هنرهای زیبا، زبان ایتالیایی و هنرهای آشپزی ایتالیایی به نمایش می گذارد و هرگز آنها را الهام بخش نمی کند.

روش تدریس و فلسفه

ماموریت - "گذشته زندگی کنید، آینده را ایجاد کنید"

هدف نهایی آموزش Accademia Riaci نه تنها بر تدریس تکنیک ها و سبک های سنتی متمرکز است، بلکه هدف آن هدایت دانش آموزان به توسعه حساسیت هنری، خلاقیت و تحقق کامل پتانسیل آنهاست.

از سنت به تکنیک های فوق العاده مدرن

دانش آموزان ممکن است بخواهند از رشته های مختلف هنر و هنرهای سنتی ارائه شده در آکادمی یاد بگیرند. بر خلاف روند اخیر تولید انبوه، Accademia Riaci معتقد است که کیفیت بالا و نه کمیت. به همین دلیل است که طراحی و تکنیک های هنرهای سنتی و کلاسیک به پیشرفته ترین طرح ها و تکنیک ها از طریق ساعت های زیادی از تمرین های عملی عملی در اختیار آنها قرار می گیرد. دانش آموزان برای پرورش تصورات خود پرورش می دهند و فانتزی - عناصر ارزشمند هنرمند. استادان هر دانش آموز را تشویق می کنند که نه تنها از طریق تدریس آنها الهام بخش و اصالت هر یک از دانش آموزان را تقویت کند، بلکه همچنین با کمک به آنها «چیزی ویژه» را در مورد هر یک از هنرمندان یادگیری دوباره کشف می کند.

اندازه های کوچک کلاسیک

تحقیقات نشان می دهد که دانش آموزانی که در گروه های کوچک کار می کنند، بیشتر یاد می گیرند و با کلاس هایشان بیشتر راضی می شوند. اندازه کلاس های پایین تر به مزایای آموزشی مثبت مانند نمرات آزمون بهتر، کاهش میزان تحصیلات و میزان تحصیلات بالاتر کمک می کند. بنابراین، کلاس های Accademia Riaci در گروه کوچکی از دانش آموزان سازماندهی می شوند.

دستورالعمل مناسب

درست همانطور که لئوناردو داوینچی به تدریس دستیارهایش آموزش می دهد، درس هایی در ارتباطات نزدیک با هر دانش آموز، مطابق با توانایی و شخصیت خود، به چالش کشیدن هر دو مبتدی و متخصصان با تجربه، انجام می شود.

گروه مدرسه Accademia Riaci

گروه مدرسه Accademia Riaci شامل سه مدرسه است: Accademia Riaci، FCAS و ABC de Conti.

هر مدرسه دوره های مختلف را در رشته های مختلف ارائه می دهد:

  • Accademia Riaci: هنر، صنایع دستی
  • FCAS: دوره های هنر آشپزی
  • ABC de 'Conti: دوره های زبان ایتالیایی

مکان ها

  • Florence

    Via de' Conti 4 - 50123 Florence Italy, 50123, Florence

    سوالات