Keystone logo
Accademia Leonardo Salerno

Accademia Leonardo Salerno

Accademia Leonardo Salerno

مقدمه


مدارس زبان ایتالیایی در ایتالیا، ساحل آمالی، سالرنو/>

مدرسه زبان ایتالیایی در ایتالیا Accademia Leonardo یک مرکز فرهنگی پر جنب و جوش است که از صدها دانشجوی زبان ایتالیایی هر ملیتی استقبال می کند و مایل است شروع به تحصیل و یادگیری ایتالیایی در ایتالیا کند و در عین حال، برای تجربه زندگی سبک زندگی ایتالیایی در یکی از اهداف توصیه شده در کشور ما، ساحل Amalfi، جنوب ایتالیا. هدف اصلی این مدرسه افزایش ارزش تحصیل ایتالیایی و تشویق زبان و فرهنگ ایتالیایی به کمک معلمان ما است که بر مبنای تعهد، حرفه ای بودن، مهارت های ارتباطی و شخصیت خود انتخاب شده اند. هدف اصلی این مدرسه ارتقای، ترویج و گسترش زبان و فرهنگ ایتالیایی از جنوب ایتالیا به سراسر جهان است.

لطفا بررسی مدرسه زبان ایتالیایی آکادامیا لئوناردو را بررسی کنید و بررسی های روزانه آکادمیا لئوناردو را بررسی کنید

مدرسه

72225_72217_lesson.jpg

آزمایشگاه زبان

طیف وسیعی از صوتی و تصویری برای دانش آموزان به صورت رایگان در اختیار دانشجویان قرار می گیرد تا فونتیک کامل و استفاده از ساختار زبان ایتالیایی را تمرین کنند.


اتاق مطالعه/>

بعد از ظهر کتابخانه برای خواندن و مطالعه دانشجویان در دسترس است. علاوه بر اتاق خواندن، یک اتاق در دسترس وجود دارد که دانش آموزان می توانند برنامه ها و فیلم های تلویزیون ایتالیا را تماشا کنند.


مکان ایده آل برای مطالعه/>

آکادمیا لئوناردو برای سالهای بسیاری مرکز فرهنگی پر جنب و جوش بوده است و از صدها دانشجوی هر ملیتی استقبال می کند که مایلند دانش خود را از زبان ایتالیایی شروع کنند و در عین حال می خواهند شیوه زندگی ایتالیایی را در یکی از توصیه های مقصد در کشور ما. هدف اصلی این مدرسه، افزایش ارزش و تشویق زبان و فرهنگ ایتالیایی به کمک معلمان ما است که بر اساس عزت، حرفه ای بودن، مهارت های ارتباطی و شخصیت خود انتخاب شده اند.

Accademia Leonardo در ساختمان برجسته تاریخی واقع در مرکز شهر سالرنو واقع شده است. یک طرف مدرسه به باغ گیاه شناسی شهر و تئاتر وودی، و طرف دیگر، خلیج سالرنو و قلعه شاهزاده ارچی را مشاهده می کند. مکان مدرسه ایده آل برای رستوران ها، پیتزا فروشی ها، مغازه ها و سواحل فقط چند قدم دور است. Accademia Leonardo از دانش آموزان به محیط گرم و آشنا استقبال می کند. کلاس های ما، رنگی و تزئین شده با نقاشی های نقاشی دیواری، فضای شاد و مشتاق را برای یادگیری یک زبان جدید ایجاد می کنند. هر کلاس درس مجهز به چند رسانه ای مدرن است.


اتاق چند رسانه ای/>

دانش آموزان دسترسی آزاد به یک اتاق چند رسانه ای دارند که می توانند با استفاده از رایانه های مدرسه یا اتصال به شبکه Wi-Fi خود به اینترنت بپردازند.


معلم های ما/>

72227_72219_07.jpg

معلمان ما در تدریس زبان و فرهنگ ایتالیایی آموزش می بینند، با تخصص آموزش ایتالیایی به دانشجویان خارجی. آنها جوان هستند، پویا، مشتاق هستند، و همیشه در دسترس برای پاسخگویی به نیازهای دانش آموزان هستند. با استفاده از خواندن روزنامه ها و مواد ادبی، گوش دادن به گفتگوها و ترانه ها و تماشای فیلم، درس های ما با سرسختی دانش آموزان ما به منظور تسلط بر توانایی های زبانی آنها انجام می شود. دانش آموزان به طور فعال درگیر و حفظ توجه می کنند تا بتوانند بالاترین سطح تجربه یادگیری را دریافت کنند. تعهد معلمان ما با دقت مورد نظارت قرار گرفته تا اطمینان حاصل شود که تجربه یادگیری هر دانش آموز با انتظارات آنها منطبق است


یک تجربه فوق العاده/>

هدف اصلی از دوره های ما ایجاد یک شایستگی ارتباطی است که به دانش آموزان اجازه می دهد خود را با استفاده از زبان ایتالیایی در زمینه مناسب در شیوه کارآمد و یکپارچه بیان کنند. دوره های ما به دانش آموزان جهت استفاده از زبان ایتالیایی فراتر از زمینه کلاس درس و آماده سازی آنها برای تعامل در شرایط روزمره کمک می کند. پس از اولین روز کلاس، دانش آموز با زبان ارتباط برقرار خواهد کرد و تشویق خواهد شد تا در فعالیت های متعددی که معلمان ما پیشنهاد می کنند شرکت کنند. با تشکر از تعاملات در کلاس گروه ما، دانش آموزان به طور فعال در درس هایی که نقش اصلی را در تجربه یادگیری خود دارند، شرکت می کنند. دوره های ما از ساختارهای دستوری نادیده گرفته نمی شوند، بلکه به آنها یاد می دهند که برای برقراری ارتباط و بیان خود استفاده شوند.

اعمال فوری ساختارهای واژگان و دستوری به شرایط واقعی کلیدی برای روش ما است. نیازهای هر دانش آموز در مرکز آموزش قرار دارد. هر معلم نقش تسهیلگر را ایفا می کند، به دانش آموزان کمک می کند تا آنچه را آموخته اند، اعمال کنند و به آنها اجازه می دهند "زبان خودشان را بسازند". گفت و گوها پیش از آن تنظیم نشده و حفظ شده اند، بلکه توسط دانشجویان بر اساس موقعیت های روزمره معتبر آغاز شده است.


فعالیتهای مدرسه/>


ناهار و شام با .../>

در فصل کمبود، مدرسه ناهار هفتگی را که توسط معلمان برای دانش آموزان تهیه شده است، سازماندهی می کند. با این حال، در تابستان، شام و فعالیت های اجتماعی خارج از مدرسه برگزار می شود. ملاقات های ما فرصتی عالی برای دانش آموزان فراهم می کند تا با دیگر دانش آموزان و کارکنان مدرسه ارتباط برقرار کنند. دوره های فرهنگ ما بر اساس دو ستون سنت ایتالیایی است: غذاهای مدیترانه و سرامیک.


دوره پخت و پز ایتالیایی/>

قدم زدن در آشپزخانه معتبر سنتی مدیترانه، یک هنر باستانی که حاوی اسرار پدربزرگ و مادربزرگ ما است، دوره آشپزی ما بر اساس کار و آماده سازی "ماکارونی خانگی" -نوکچی، فوزیل، تگلیاتل، اورکچیته و سس است. غذاها توسط معلمان ما با دانش آموزان نشان داده شده و آماده می شوند. پس از هر درس، دانش آموزان از صفحات آماده شده خود لذت خواهند برد. این دوره در طول سال برگزار می شود. هر درس حداقل 2 نفر شرکت کننده داشته باشد و از 10 مورد تجاوز نکند.


دوره دکوراسیون سرامیک/>

دوره دکوراسیون سرامیک ما در زمینه تئوری هنرهای تجسمی معاصر، در رابطه با نقاشی های سرامیکی، درس هایی ارائه می دهد. دانش آموزان از تکنیک هایی که در طول درس آموخته شده اند و عمل تزئین و نقاشی روی مواد سرامیکی را دنبال می کنند. درس توسط یک مربی حرفه ای سرامیک آموزش داده می شود.

72226_72215_Italianlesson.jpgفرهنگ

گشت و گذار و فعالیت ها

این مدرسه هدایایی را در سراسر شهر سالرنو و همچنین سایر مراکز مهم توریستی مانند Vietri، Amalfi، Positano، Ravello، Paestum، Palinuro، Ercolano، Pompeii و Napoli برگزار می کند. دانش آموزان نیز به این فرصت داده می شود که تنها بازدید هدایت شوند، جایی که امکان دیدن نزدیک شدن مناطق ناآشنا استان مزاراریلا دیو بوفالا وجود داشته باشد.


سلرنو/>

بین تاریخ و دریا

سالرنو در خط ساحلی قرار دارد که در فاصله 200 کیلومتری از Positano تا Cilento قرار دارد و شامل فرهنگ و سرزمین دریای مدیترانه است که می تواند خود را در سنت های نجیب جنوب ایتالیا غوطه ور کند. سالننو با اقلیم خفیف، سواحل زیبا، گنجینه های هنری، چشم انداز منطقه ای و دور از گردشگری جمعی، مقصد ایده آل برای کسانی است که مایل به مطالعه ایتالیایی هستند و از تعطیلات لذت بخش لذت می برند. سالرنو با همه چیزهایی که لازم است یک شهر شهری باشد، در همان زمان یک مکان برای استراحت و پیدا کردن خود است. این شهر پر از جاذبه های فرهنگی و گردشگری است که می تواند در کنار شهرهای کوچک، اما درخشان، مرکز شهر "شهر قدیمی" لذت ببرد. سخاوت، مهربانی و تمایل مردم محلی به یک اقامت دلپذیر تبدیل می شود که یک تجربه فراموش نشدنی را به وجود می آورد. شهر توانایی رضایت نیازهای گردشگران در تمام سنین است. از یک طرف، میله های بسیاری، رستوران ها، کلاب های شبانه و دیسکو ها وجود دارد که در آن مردم جوان تا روزهای پایانی شب به آنجا می روند. از سوی دیگر، شهر برنامه های فرهنگی غنی برای بزرگسالان مانند کنسرت های در فضای باز، نمایشگاه ها، تئاتر، جشنواره ها و تظاهرات فرهنگی ارائه می دهد.

علاوه بر این، سالرنو نقطه استراتژیک است که میتواند مقصد مهم توریستی را ببینید. این شهر تنها 15 دقیقه از شهر روم باستان پمپی، 30 دقیقه از سایت مهم باستان شناسی پئوستوم و حدود 50 دقیقه از ناپل و جزیره کاپری فاصله دارد. همه مقصد ها با استفاده از حمل و نقل عمومی آسان است.


ساحل آمالی، ساحل الهی/>

ساحل آمالي بخشی از سواحل زنگ نزولی است که از خلیج سالرنو خارج می شود. ساحل، با توجه به نام "La Divina" برای چشم انداز و زیبایی فوق العاده آن، یک مقصد توریستی زیبا است که دوستداران دریا، خورشید و جوانان را در جستجوی یک زمان خوب جذب می کند. مناظر ساحلی به واسطه صخره هایی که به دریا نگاه می کنند، مشخص می شود. ساحل پر از روستاهای کوچک دریایی است که گنجینه های طبیعی و مصنوعات را حفظ می کنند. ما توصیه می کنیم که این زوایای معجزه آسای بهشت ​​را با Vietri sul Mare، یک روستای معروف به مغازه های سرامیک مشهور خود، و سپس روستای ماهیگیران Cetara برای کولورترا دی الیسی خود را کشف کنید. در جاده آمالفي، نمي توانيد Maiori، Minori، Atrani قرون وسطايي و Ravello را با باغهاي شگفت انگيزي كه بر سر مركز حلق آويز شده است از دست ندهيد.

آخرین قطعه سفر خود در ساحل با آمالفو پایان خواهد یافت. با گذر از پیچ و خم مسیرها، شما احساس می کنید که در حال پیاده روی در Repubblica Marinara، اولین جمهوری ایتالیایی دریای پس از سقوط امپراتوری روم است. این سفر به Positano، روستایی از خانه های کوچک سفید که در سنگهای ساحلی ساخته شده اند، پایان می دهد و فرصتی را برای خرید در بوتیک های معروف "moda Positano" و لذت بردن از زیبایی دریا می گذارد.


ایتالیا را در ایتالیا در بهترین شرایط با مدرسه رسمی ما آشنا کنید/>

مدرسه زبان ایتالیایی Accademia Leonardo به طور رسمی توسط مقامات محلی آموزش و پرورش ایتالیا (Provincia di Salerno - Assessorato alla Scuola - محله روستایی برای مدرسه و Major House of Salerno) شناخته شده است. مدارس ایتالیایی آکادامیا لئوناردو توسط موسسه سوئدی برای تحصیل در خارج از کشور (CSN) شناخته شده است و مرکز آزمون CILS شناخته شده توسط "Università per Stranieri di Perugia" است و همچنین مرکز مجاز DITALS، برنامه آموزشی برای معلمان که می خواهند تدریس زبان ایتالیایی، توسط Università di Perugia به رسمیت شناخته شده است. همچنین، Accademia Leonardo همکاری با مدارس ایتالیایی در رم و مدرسه زبان ایتالیایی در فلورانس است.

دانلود بروشور و قیمت های دوره های ایتالیایی و اقامت:

بروشور- Accademia-Leonardo-EN.pdf

مکان ها

  • Salerno

    Piazza Umberto I n. 1 – 84121 – SALERNO - ITALY, , Salerno

برنامه ها

    موسسه همچنین ارائه می دهد:

    سوالات