Keystone logo
Accademia Italiana

Accademia Italiana

Accademia Italiana

مقدمه

Accademia Italiana که در سال 1984 تأسیس شد، با مکان هایی در فلورانس و رم، یکی از معتبرترین موسسات در سطح دانشگاه برای مد، طراحی و عکاسی است.

کسانی که به موسسه ما مراجعه می کنند همیشه با انرژی زیاد و تمایل به هدایت و بهره برداری از ظرفیت های خلاقانه خود انگیزه دارند.

اینجا در Accademia Italiana ، آنها به دنبال بهترین مکان برای توسعه پتانسیل خلاق خود هستند. در اینجا آنها محیطی عالی برای رشد حرفه ای و تخصص در زمینه های مختلف طراحی، هنری و زبانی پیدا می کنند.

پس از اتمام دوره تحصیلی، هر دانش آموز آماده شروع یک حرفه حرفه ای است.

هزاران دانش آموزی که از Accademia Italiana گذرانده اند، از آغاز تا به امروز، و صدها حرفه ای که در طول سال ها با موسسه ما در تماس بوده اند، هجوم دائمی از ایده ها را ایجاد کرده اند که جریانی مداوم از سرزندگی، حرکت ایجاد می کند. ، و قدرت.

Accademia Italiana به سوی آینده پر از این انرژی حرکت می کند و امروز خود را به عنوان یکی از واجد شرایط ترین موسسات آموزش هنری، حرفه ای و زبانی معرفی می کند.

امروزه بیش از هر زمان دیگری کیفیت خاص دانشگاه در روش های خاص ما در برخورد با رشته های مختلف ظاهر می شود. در برنامه های دانشگاهی خود، ما همیشه به دنبال ترکیب گذشته با آینده، سنت های تاریخی و تکامل سریع فناوری های جدید بوده ایم.

تجربه کلاس درس و آزمایشگاه ما به گونه ای طراحی شده است که به دانش آموزان تماس های دنیای واقعی و تجربه عملی واقعی، عملی و عملی بدهد. پیوندهای ما با دنیای کار به دانشجویان ما اجازه می دهد تا دانش خود را به روشی ملموس تأیید کنند.

دانش‌آموزان غوطه‌ور در یک محیط بین‌المللی، ظرفیت رویارویی با فرهنگ‌های مختلف، غنی‌سازی و گسترش افق‌های خود را توسعه می‌دهند، و تشخیص می‌دهند که در آینده در یک جامعه جهانی زندگی خواهند کرد، تنها جامعه ممکن در دنیای فردا، و در این واقعیت است که آنها می توانند سهم خلاقانه، حرفه ای و فرهنگی خود را داشته باشند.

آمار

 • دانش آموزان بین المللی:

  50%

 • 0
 • نسبت دانشجو به هیئت علمی:

  8 به 1

ویژگی های پردیس

پردیس فلورانس

دفتر مرکزی Accademia Italiana در فلورانس در Piazza Pitti 15، در ساختمان معتبر Temple Leader در قلب منطقه تاریخی فلورانس است. این بنا به دلیل اهمیت تاریخی و نقاشی های دیواری موضوعات اساطیری و تمثیلی که اتاق های داخلی را تزئین می کند (زهره روی ارابه، اورشلیم آزاد شده، باکوس، سه فیض و غیره) توسط کمیسیون هنرهای زیبا محافظت می شود.

این مدرسه سه طبقه را اشغال می کند که برای کلاس های درس، کلاس های طراحی، آزمایشگاه های کامپیوتر، آرشیو مواد و کتابخانه استفاده می شود. یک سالن اجتماعات بزرگ در طبقه آخر، در ایوانی با منظره پانوراما از Piazza Pitti وجود دارد. این ساختمان دارای دو تراس است، یکی در طبقه چهارم با منظره ای زیبا از پشت بام های فلورانس.

فضای کارگاه در Palazzo Bargagli تاریخی در Lungarno Delle Grazie 22 واقع شده است. این ساختمان چند سال پیش به طور کامل بازسازی شد.

در طبقه همکف، اتاقی برای عکاسی توسط دانشجویان عکاسی وجود دارد، در حالی که در طبقه آخر، کارگاه های خیاطی، الگوسازی و لباس بافتنی برای طراحی مد، ساختمان مدل برای دانشجویان طراحی داخلی و محصول و استودیوی هنری، کارگاه طراحی و تاریکخانه برای دوره های هنر و عکاسی.

این کارگاه ها دارای دو تراس هستند که نمای 360 درجه ای از فلورانس را ارائه می دهند. هر دو ساختمان دارای پوشش وای فای کامل هستند.

پردیس رم

از جولای 2023 Accademia Italiana درهای دفتر مرکزی جدید خود را در رم باز کرد. پردیس جدید در داخل گمرک راه آهن سابق رم در Via Dello Scalo San Lorenzo 10، یک مجتمع ساختمانی در سال 1925 توسط معمار Angiolo Mazzoni del Grande واقع شده است. توسعه مجدد این فضاها به لطف مشارکت زنجیره هلندی The Social Hub و Accademia Italiana با هدف میزبانی اولین پردیس طراحی در ایتالیا انجام شده است.

دفتر مرکزی جدید 2000 متر مربع کلاس درس، کارگاه و فضاهایی را برای مطالعه و آزمایش ارائه می دهد. پروژه داخلی به لطف طراحی مشترک فضاها با دانشجویان طراحی Accademia Italiana که با دستان خود فضاهایی را که در آن زندگی خواهند کرد به صورت اول شخص ترسیم کرده اند، محقق شد. این ساختمان بر اساس معیارهای سبز طراحی شده است که کارایی را به حداکثر می رساند و مصرف انرژی پردیس را محدود می کند و گواهینامه BREEAM (روش ارزیابی محیطی موسسه تحقیقاتی ساختمان یا "روش ارزیابی زیست محیطی ساختمان ها") را دریافت کرده است که یکی از شناخته شده ترین ها است. و به طور گسترده در جهان برای اندازه گیری سطح پایداری و عملکرد ساختمان ها.

این مدرسه در دو طبقه گسترده شده است که به عنوان کلاس های تئوری، کارگاه، کلاس های درس کامپیوتر و Biblio bistrot که عملکرد فضای غذاخوری و کتابخانه را ترکیب می کند، استفاده می شود. این مؤسسه همچنین دارای یک سالن سخنرانی واقع در طبقه اول و یک فضای باز است که به میزبانی رویدادها، نمایشگاه ها و کنفرانس های هنرهای کاربردی در هم افزایی کامل با شهر و قلمرو اختصاص دارد. در طبقه آخر، فروشگاه پارچه، ماتریوتکا و فضاهای اختصاص داده شده به کارگاه های خلاق وجود دارد.

علاوه بر ساختمانی که Accademia Italiana را در خود جای داده است، پروژه The Social Hub یک منطقه بزرگ را پوشش می دهد که به طور کامل بازسازی شده است تا یک پارک عمومی بیش از یک هکتار را در خود جای دهد که در آن هتلی با اقامتگاه برای دانشجویان وجود خواهد داشت، مناطق مشترکی که به روی جامعه باز است. فضاهای ورزشی و کاری، اتاق های جلسات و رویدادها، رستوران ها، بارها و موارد دیگر.

خدمات مسکن

Accademia Italiana به دانشجویان خود خدمات مسکن رایگان ارائه می دهد که دانشجویان را با صاحبان آپارتمان های واقع در مناطق مرکزی فلورانس و رم در تماس قرار می دهد.

آپارتمان ها که با سایر دانش آموزان مدرسه مشترک است، کاملا مبله هستند و دارای وای فای، ماشین لباسشویی و تلویزیون هستند.

متوسط قیمت یک اتاق یک نفره حدود 500-600 یورو در ماه به اضافه خدمات آب و برق و یک اتاق دو نفره (مشترک با هم اتاقی) حدود 400-450 یورو در ماه به اضافه خدمات آب و برق است. برای یک استودیو یا آپارتمان دو اتاقه، قیمت از 750 تا 950 یورو در ماه به اضافه آب و برق متغیر است.

کارکنان مدرسه قبل از در دسترس قرار دادن اتاق ها در اختیار دانش آموزان از آپارتمان ها بازدید می کنند تا از وضعیت مناسب آنها اطمینان حاصل کنند.

این سرویس اطلاعاتی به صورت رایگان توسط مدرسه ارائه می شود که دانش آموزان را مستقیماً با صاحبخانه ها یا صاحبان آپارتمان ها در تماس قرار می دهد. کلیه قراردادهای اقتصادی، از جمله نحوه پرداخت، توسط صاحبخانه تعیین می شود.

اگر مدرسه از طرف دانش آموز مسکن رزرو کند و دانش آموز تصمیم به انصراف از رزرو کند، صاحبخانه کل وجه ارسالی دانش آموز را در مرحله رزرو نگه می دارد.

اتاق ها از سپتامبر تا مه (برای دانشجویانی که در مقطع کارشناسی و برنامه های حرفه ای ثبت نام کرده اند) و از اکتبر تا مه (برای دانشجویان در برنامه های کارشناسی ارشد) در دسترس هستند. دانش آموزانی که در برنامه هایی که از ژانویه در فلورانس شروع می شود ثبت نام کرده اند، می توانند مسکن را تنها برای یک ترم (ژانویه تا می) رزرو کنند.

تغییر مسکن در طول سال تحصیلی مجاز نبوده و موجب از بین رفتن ودیعه می شود.

دانشجویانی که مایل به تغییر محل اقامت در پایان سال اول هستند باید محل اقامت جدید خود را پیدا کنند.

  پذیرش ها

  روش درخواست بسته به برنامه ای که انتخاب می کنید متفاوت است.

  درخواست برای یک برنامه کارشناسی ارشد مستلزم تجزیه و تحلیل سوابق تحصیلی و کاری شما (مدرک لیسانس، ریز نمرات، رزومه، نامه ارائه) توسط دفتر پذیرش ما و یک مصاحبه آنلاین با کارکنان دانشگاهی ما است.

  متقاضیان برنامه های لیسانس باید در یک آزمون پذیرش شرکت کنند که شامل ارائه یک نمونه کار کوچک و یک مصاحبه پذیرش است.

  به عنوان یک شرط کلی برای تمام برنامه های در سطح دانشگاه در ایتالیا، متقاضیان باید حداقل 12 سال تحصیل داشته باشند و دارای مدارک تحصیلی مورد نیاز برای ثبت نام در دانشگاه در کشورهای مبدا خود باشند.

  هیچ پیش نیازی برای پذیرش در برنامه سال پایه، دوره های حرفه ای یا دوره های تابستانی وجود ندارد. دانش‌آموزان می‌توانند مستقیماً از طریق وب‌سایت Accademia Italiana با ارسال فرم درخواست، کپی کارت شناسایی معتبر (گذرنامه برای دانشجویان بین‌المللی خارج از اتحادیه اروپا)، رزومه (رزومه) و نامه ارائه، آخرین مدرک تحصیلی و ریز نمرات درخواست دهند.

  الزامات ویزا

  دانشجویان بین المللی در ایتالیا ممکن است برای شرکت در برنامه های طولانی تر مانند سال پایه، لیسانس و کارشناسی ارشد به ویزای دانشجویی نیاز داشته باشند.

  دفتر پذیرش Accademia Italiana به دانشجویان ثبت نام شده کمک می کند تا فرآیند درخواست ویزا خود را از طریق پورتیل وب اختصاصی دانشگاهی مدیریت کنند.

  Accademia Italiana توافق نامه ای با CIMEA (مرکز اطلاعات تحرک و معادل سازی دانشگاهی) ایجاد کرده است تا به داوطلبان خود کمک کند تا مدارک لازم را برای درخواست در برنامه های مدرک رسمی خود که نیاز به بیانیه مقایسه پذیری و تأیید دارند، به دست آورند.

  بورسیه و بودجه

  میزانآخرین مهلت تقاضا
  Early Bird for Master's Degrees600 EURMay 31, 2023
  Early Bird Bachelor's Degrees900 EURMay 31, 2023

  مکان ها

  • Florence

   Piazza Pitti 15, 50125, Florence

  • Rome

   Piazza Della Radio 46, 00146, Rome

  سوالات