Keystone logo
© ©AMU Academy of Performing Arts
Academy of Performing Arts in Prague (AMU)

Academy of Performing Arts in Prague (AMU)

Academy of Performing Arts in Prague (AMU)

مقدمه

انجام دادن

آموزش

لذت ببرید

Academy of Performing Arts in Prague (AMU) بزرگترین مدرسه هنری در جمهوری چک است. AMU به دلیل گستره وسیع آن از تئاتر، موسیقی و رقص گرفته تا تولید تلویزیون و فیلم، فضایی متنوع و پرورش دهنده برای هنرمندان جوان در نظر گرفته می شود تا هر استعدادی را که ممکن است داشته باشند، کشف، تسلط دهند و بیشتر توسعه دهند. دانش آموزان به دنبال بهبود توانایی های خاص خود تحت آموزش متخصصان فعال صحنه فرهنگی و فکری چک، فیلمسازان درجه یک، کارگردانان تئاتر و اجراکنندگان صحنه، هنرپیشه های موسیقی و استادان رقصنده با تأکید بر رویکرد منحصر به فرد فردی هستند.

ماهیت ذاتا بین‌المللی و باز بودن AMU، تبادل غنی‌کننده تجربیات و ایده‌های خلاقانه و آموزشی را تقویت می‌کند و به حفظ و توسعه مجموعه برنامه‌های زبان خارجی در AMU کمک می‌کند. ما به دانشجویان بین المللی بسیاری از برنامه های کارشناسی، کارشناسی ارشد، و دکترا و همچنین دوره های کوتاه مدت و اقامت ارائه می دهیم. AMU در بسیاری از شبکه های حرفه ای بین المللی و پروژه های خلاقانه و تحقیقاتی شرکت دارد و عضو بسیاری از انجمن های حرفه ای بین المللی است. به عنوان بخشی از پروژه های مشترک با مدارس هنری بزرگ در اروپا همکاری می کند.

اهداف ما شامل کمک به دانشجویان بین المللی برای ادغام با زندگی در AMU، ایجاد یک محیط بین المللی باز و دوستانه، و بهبود مستمر شرایط تحصیل برای دانشجویان بین المللی در کشورمان است.

این دانشگاه به 3 بخش مستقل تقسیم می شود - هر یک در نوع فعالیت هنری خود تخصص دارند: دانشکده تئاتر (DAMU)، مدرسه فیلم و تلویزیون (FAMU)، دانشکده موسیقی و رقص (HAMU). هر بخش برنامه‌های تحصیلی معتبر به زبان انگلیسی و همچنین دوره‌های کارآموزی فردی کوتاه‌مدت، برنامه‌های تبادل، دوره‌های تخصصی و فرصت‌هایی برای تحصیل در خارج از کشور ارائه می‌دهد.

  1. دانشکده تئاتر (DAMU) یک مدرسه هنر مدرن است که بر آموزش شخصیت‌های هنری متمرکز است که می‌توانند دانش رویه‌ها و سبک‌های تئاتر را با شجاعت سرمایه‌گذاری برای آزمایش‌های خلاقانه ترکیب کنند. DAMU مطالعاتی را در همه زمینه های تولید تئاتر ارائه می دهد: بازیگری، کارگردانی، دراماتورژی، صحنه نگاری، تئوری و نقد، تولید تئاتر، کار تالیفی و آموزش درام، هم در زمینه تئاتر دراماتیک و هم در زمینه تئاتر ابژه و ابژه.
  2. مدرسه فیلم و تلویزیون (FAMU) یکی از مدارس پیشرو سینما در اروپا و مهد بسیاری از تحسین‌شده‌ترین فیلمسازان چک است. فیلم‌های دانشجویان آن هر ساله با ده‌ها جایزه در جشنواره‌های فیلم در سراسر جهان شناخته می‌شوند. برنامه های تحصیلی FAMU رویکردهای عملی و نظری را با هم ترکیب می کند که به لطف آنها دانش آموزان مجموعه ای جامع از مهارت ها و دانش مورد نیاز برای کار در تمام حرفه های فیلم، تلویزیون، عکاسی و رسانه های جدید را به دست می آورند.
  3. دانشکده موسیقی و رقص (HAMU) مرزهای تجربه موسیقی و رقص را با طیف گسترده ای از برنامه های مطالعاتی بررسی می کند. این پردیس در قلب مرکز تاریخی پراگ واقع شده است و در چندین ساختمان جذاب از جمله چندین سالن موسیقی، یک صحنه در فضای باز، یک صحنه باشگاه، یک مرکز تحقیقاتی و یک استودیوی ضبط پخش شده است. فارغ‌التحصیلان به‌عنوان تکنواز در صحنه‌های برجسته جهانی با موفقیت اجرا می‌کنند و نه تنها به‌عنوان حرفه‌ای مستقل، بلکه در ارکسترها، تئاترها و مؤسسات آموزشی در سراسر جهان استخدام می‌شوند.

هر سه دانشکده در قلب مرکز تاریخی پراگ واقع شده اند. پراگ خانه تعدادی از جاذبه های فرهنگی معروف با ارتباطات عالی با بقیه اروپا است. علاوه بر این، پایتخت جمهوری چک یکی از بهترین شهرهای دانشجویی است و همچنین در لیست 100 شهر امن جهان در رتبه بالایی قرار گرفته است!

اگر سوالی در رابطه با فعالیت های بین المللی و برنامه های تحصیلی ما به زبان انگلیسی دارید، دریغ نکنید با بخش بین المللی ما تماس بگیرید.

مکان ها

  • Prague 1

    Malostranské náměstí,12, 118 00, Prague 1

    سوالات