Keystone logo
© Acacia University
Acacia University

Acacia University

Acacia University

مقدمه

در باره Acacia University

Acacia University، آریزونا، ایالات متحده، به عنوان نمادی از بازسازی، پشتکار، و یکپارچگی ایستاده است و در یک ماموریت است تا یادگیری را به یک تجربه طولانی مدت و نیروبخش تبدیل کند. موسسه برتر اکنون به بخشی از گروه آموزشی معتبر Westford تبدیل شده است، ارائه دهنده پیشرو آموزش بین المللی معتبر برای دانش آموزان مشتاق در سراسر جهان.

Acacia University که از سال 2003 پیشگام و پیشرو در آموزش از راه دور است، با هدف ارائه آموزش قابل دسترس و با کیفیت به یک جامعه جهانی یادگیری چندفرهنگی از طریق آموزش آنلاین/از راه دور است. با پیشرفت تکنولوژی و دانش آموزان به دنبال انعطاف پذیری و دسترسی بیشتر با آموزش هستند، Acacia قصد دارد از قابلیت های آموزشی دیجیتال برای ایجاد تجربیات و خدمات جدید استفاده کند.

Acacia برنامه های آکادمیک را در سطوح کارشناسی ارشد و دکترا و در بسیاری از زمینه ها مانند آموزش ابتدایی، آموزش متوسطه، آموزش ویژه، انگلیسی به عنوان زبان دوم و رهبری آموزشی ارائه می دهد. همچنین دارای مطالعات بدون مدرک برای ارائه آموزش متمرکز در زمینه های تخصصی برای فراگیران بزرگسال است.

برنامه های آموزشی ارائه شده توسط Acacia که توسط مربیان برای پیش بینی فرصت های شغلی یادگیرنده طراحی شده اند مقرون به صرفه، معتبر، راحت، حمایتی و مرتبط هستند.

Acacia University تغییری را با توانمندسازی فراگیران برای گسترش توانایی های خود، احیای اشتیاق در زمینه های مربوطه و توسعه ظرفیت های خود برای نقش های جدید متصور است. در Acacia، ما متعهد به ارائه استانداردهای یادگیری بی نظیر با ارائه برنامه های آموزشی با بالاترین کیفیت از طریق اشکال هوشمندانه و خلاقانه یادگیری هستیم. حالت یادگیری ترکیبی راه‌های قدرتمند و مؤثری را برای بهبود آموزش و ارتباط آموزش/یادگیری امکان‌پذیر می‌سازد.

آکاسیا در حال تعریف مجدد آموزش است و به شما کمک می کند تا با ارائه آموزش از طریق اشکال نوآورانه یادگیری آنلاین، پتانسیل کامل خود را برای سوق دادن شما به سوی تعالی درک کنید.

چرا Acacia University ؟

Acacia University از زمان تأسیس خود در سال 2003 در زمینه آموزش از راه دور پیشگام بوده است. ما به طور مداوم نیازهای متخصصانی را برآورده کرده‌ایم که محدودیت‌های زمانی جغرافیایی، حرفه‌ای یا شخصی آنها را از تکمیل تحصیلات خود در یک مدرسه سنتی آجری باز می‌دارد. ما به کیفیت، مقرون به صرفه بودن و انعطاف پذیری دانش آموزان خود افتخار می کنیم.

ماموریت ما

ما بر این باوریم که آموزش و پرورش، به عنوان جنبه های حیاتی پیشرفت، مسیری را برای شکوفایی افراد ایجاد می کند که با کیفیت ارائه شود و آموزش داده شود تا به طور کارآمد به کار رود. در آکاسیا، آرزوی ما ایجاد یک شغل امیدوارکننده Pathway برای همه کسانی است که مایل به یادگیری و رشد هستند:

 • تضمین تجربه یادگیری پویا، نوآورانه و موثر برای همه فراگیران
 • ارائه فرصت های آموزشی با کمترین هزینه ممکن با حفظ استانداردهای تحصیلی بالا
 • ارائه برنامه هایی که توسط اساتید واجد شرایط و دانشجو محور متعهد به آموزش و یادگیری دانشجو هستند
 • ایجاد یک فرهنگ "جامعه یادگیری" که پرسش، کشش و درک را تقویت می کند
 • ارائه خدمات استثنایی آموزشی و پشتیبانی دانشجویی

چشم انداز

چشم انداز Acacia University برانگیختن اشتیاق برای یادگیری مادام العمر در بین دانش آموزان و توانمندسازی آنها برای نوآوری و برتری در زمینه های مربوطه است. ما آموزش را نه تنها برای ارائه مدارک معتبر، بلکه برای ارائه دروسی که تجربه کاری دانش آموزان ما را بهبود می بخشد، ارائه می دهیم.

ارزشهای اصلی

 • تعالی در آموزش/یادگیری با ارائه آموزش با کیفیت بالا و دانش آموز محور
 • یکپارچگی سازمانی با عملکرد با بالاترین استانداردهای اخلاقی
 • تنوع و مدنیت با حمایت از درک چند فرهنگی و حفظ احترام برای همه یادگیرندگان و کارکنان

مکان ها

 • Tempe

  South Research Drive,7665, 85284, Tempe

سوالات