Keystone logo
© BIMM University
ABI College

ABI College

ABI College

مقدمه

دربارهی ما

ما یک کالج مستقل ارائه آکادمیک بسیار عالی، کسب و کار گرا، و خلاقانه محیط زیست با استانداردهای بالای آموزشی، کلاس های کوچک و حمایت از دانشجویان بسیار عالی یادگیری. ما به ارائه غنی سازی، در دسترس، تجربه آموزشی بالاتر مقرون به صرفه و حرفه ای مرتبط برای همه دانش آموزان اختصاص یافته است.

ما دو پردیس ABI در لندن (اکتون) و خواندن هستند به راحتی قرار گرفته نزدیک به طیف وسیعی از امکانات دانش آموزان است. با تعداد دانشجویان را از انگلستان / اتحادیه اروپا استخدام های بین المللی نیز، کالج یک تجربه آموزشی واقعا جهانی فراهم می کند.

کالج ABI در اصل به عنوان کوئینزلند کالج لندن (QCOL) در سال 2004 در اکتون، غرب لندن تاسیس شد.

ارائه سطح کارشناسی و کارشناسی ارشد این دانشکده است که توسط دانشگاه سنت مارک و سنت جان پلیموت (Marjon) و پیرسون Edexcel تایید شده است. کالج ABI "اعتماد به نفس" قضاوت بررسی خود را برای نظارت آموزشی توسط آژانس تضمین کیفیت آموزش عالی (QAA) در سال 2012 به دست آورد.

کالج ABI آژانس مرزی بریتانیا حمایت بسیار قابل اعتماد و ارائه آن در مقطع کارشناسی سطح (HND / C و BA) به طور خاص دوره که برای دانش آموزان حمایت مالی از جمله شهریه وام و تعمیر و نگهداری کمک های مالی برای دانش آموزان واجد شرایط واجد شرایط تعیین شده است.

چرا ABI؟

در کالج ABI موفقیت هر خاموش دانش آموزان ما برای ما مهم است. کارکنان حرفه ای اختصاص داده شده ما خواهد شد کار با شما برای اطمینان مطالعه خود را با ما یک تجربه چالش برانگیز، لذت بخش و با ارزش است.

ما به شما:

در سراسر جهان به رسمیت شناخته شده مدارک

همه مدارک ما تایید و اعتبار توسط بدن اعطای نظارتی و یا حرفه ای به رسمیت شناخته شده که تضمین وضعیت و کیفیت مدرک تحصیلی خود را، ارز جهانی و قابل قبول به کارفرمایان، حرفه ها و موسسات آموزشی.

موفقیت تحصیلی دانش آموزان

دانشجویان متعهد ما که سخت کار در برنامه های انتخابی خود موفق بوده اند، و اقدام به مطالعات بیشتر و یا شغلی ارزشمند از اتمام.

کارکنان بسیار حرفه ای

استادان و معلمان ما برای روش بسیار حرفه ای خود را به آموزش و یادگیری، باز بودن، دسترسی به آنها و تعهد به موفقیت تحصیلی دانش آموزان خود را انتخاب شده است.

جامعه دانشجویی فعال

تمام دانش آموزان ABI را به طور جدی به تشویق به شرکت در امور کالج و مدیریت آن است. علاوه بر این یک وسیعی از ورزشی فوق العاده curriculer، فعالیت های فرهنگی و اجتماعی سازمان یافته توسط دانش آموزان و کارکنان وجود دارد.

اجتماعی و فرهنگی زندگی هیجان انگیز

مراکز مطالعه ما به راحتی در نزدیکی به طیف وسیعی از مکان های فرهنگی و اجتماعی که در آن دانش آموزان ما پیدا کردن فعالیت های لذت بخش و تحریک خارج از اتاق سخنرانی واقع شده است.

دولت از آموزش هنر و فن آوری یادگیری

ABI مرتکب شده است سرمایه گذاری قابل توجهی در زیرساخت های آموزشی به حمایت از دانشجویان آن فعالیت های یادگیری و آنها را قادر به تحقق بخشیدن به پتانسیل علمی خود را.

تعهد به موفقیت تحصیلی دانش آموزان و توسعه شخصی

در ABI موفقیت هر دانش آموز برای ما مهم است. راهنمایی فردی برای مطالعه موفق با حمایت آموزش متخصص در مهارت های مطالعه و برنامه ریزی توسعه فردی به دانش آموزان ما را قادر به افزایش اعتماد به نفس علمی و اجتماعی خود را ارائه شده است.

پشتیبانی معنوی اختصاصی

در ABI ما می دانیم که دانش آموزان مشغول به تحصیل در یک محیط جدید نیاز به پشتیبانی های اضافی در آنچه که ممکن است یک زمینه فرهنگی نا آشنا به نظر می رسد. پشتیبانی معنوی یک اولویت برای تیم دانشگاهی شما را قادر به تنظیم به مطالعه و زندگی در بریتانیا است.

هزینه های رقابتی و انعطاف پذیر

در ABI ما تلاش برای ارائه ارزش برای پول است و انعطاف پذیری در شرایط پرداخت دانش آموزان ما را قادر به دستیابی به استانداردهای بالای علمی به شیوه ای مقرون به صرفه.

بین المللی

آینده نگر دانشجویان بین المللی (غیر اتحادیه اروپا)

ABI دانش آموزان از سراسر جهان هر سال استقبال می کند. کلاس های درس ما زنده با انواع لهجه ها و ایده ها، ایجاد یک محیط یادگیری جهانی است. ما در اینجا به شما کمک کند تا فرایند پذیرش و به عنوان ساده برای شما به عنوان امکان پذیر است.

ما درک میکنیم که انتخاب برای تحصیل در یک کشور دیگر تصمیم بزرگی است و ما بسیار خوشحالیم که شما با توجه به کالج ABI به عنوان یکی از گزینه های خود را. انتخاب کالج و البته حیاتی و بنابراین هدف ما به شما تمام اطلاعات شما نیاز به طوری که شما می توانید ببینید اگر چیزی است که ما در کالج ABI ارائه برای شما مناسب است به من بدهید.

مکان ها

  • London

    London Campus ABI College 3 The Mount, Acton London, W3 9NW, London

  • Reading

    Reading Campus ABI College 80 London Street, Reading Berkshire, RG1 4SJ, Reading

    سوالات