Keystone logo
آمریکا

مطالعه کارشناسی ارشد که در آمریکا 2024

تغییر ارز

هزینه اولیه زندگی ماهانه

 • اجاره در یک آپارتمان مشترک

  944
 • اشتراک ابزارها

  65
 • اشتراک اینترنتی

  65
 • حمل و نقل محلی

  64

نمونه هزینه سبک زندگی

 • ترکیب فست فود

  9
 • بلیط سینما

  12
 • یک پیمانه آبجو محلی

  5

درباره آمریکا

آموزش عالی در ایالات متحده آمریکا

آموزش عالی است ایالات متحده آمریکا دنیوی مشهور است. اگر چه شهریه ممکن است گران هستند، بسیاری از برنامه های کمک های مالی، از جمله وام، کمک های مالی و بورس های تحصیلی که در دسترس وجود دارد. مردم اغلب به ایالات متحده آمریکا در جستجوی گزینه های مختلف آموزش عالی سفر می کند.

تحصیل در ایالات متحده آمریکا فراهم می کند یک تجربه فرهنگی و اجتماعی غنی، و همچنین به عنوان یک کامل، روش خوبی گرد به آموزش و پرورش است که شما نمی توانید پیدا کنید به راحتی در جای دیگر. ایالات متحده آمریکا ارائه می دهد یک منوی کامل آموزش عالی که پس از کالج دانش آموزان برای زندگی آماده به طوری که آنها می توانند به را انتخاب کنید یا اقامت در ایالات متحده آمریکا و یا پس از اتمام بازگشت به کشور خود.

برخی از دانشگاه های معتبر در ایالات متحده آمریکا شامل دانشگاه هاروارد، ییل، و استنفورد اما بسیاری از دانشگاه های دیگر در داخل هر کشوری که ارائه یک برنامه آموزشی گسترده و مطالعه دوره مشخص شده در زمینه انتخاب وجود دارد.به عنوان مثال، UCLA در لس آنجلس است برای برنامه فیلم عالی خود شناخته شده است، اما استفان اسپیلبرگ و جورج لوکاس دانشگاه ایالتی کالیفرنیا حضور داشتند. این یک مثال بسیار خوبی از چگونه شما لازم نیست که برای حضور در یک مدرسه آیوی لیگ برای دریافت آموزش و پرورش خوب است.

ساخت تا از یک سال تحصیلی

سال تحصیلی در ایالات متحده آمریکا به طور معمول در پاییز آغاز می شود، به طور معمول در اواخر ماه اوت، اما برخی شرایط ممکن است زودتر آغاز خواهد شد. چند سال تحصیلی به دو ترم، برخی به چهار چهارم، و برخی به سه چهارم تقسیم شده است. این مهم است که برای دانشجویان بین المللی همه چیز را در محل به قبل از آمدن به ایالات متحده آمریکا. اطمینان حاصل کنید که شما با دانشگاه خود را چک کنید برنامه و تاریخ شروع.

شهریه و طول مطالعه

شهریه از دانشگاه های مختلف متفاوت است، به طوری که با مدرسه شما برنامه ای برای حضور در برای هزینه های دقیق تیک بزنید.طول مدت درجه نیز متفاوت است، که بسته به درجه شما قصد دارید به دنبال. به عنوان مثال، مجوز CNA تنها حدود یک سال و نیم طول می کشد، در حالی که قبل از قانون در مورد سه تا چهار سال طول می کشد در اکثر موارد.

فرصت مطالعه برای دانشجویان بین المللی

دانشجویان بین المللی می تواند از یک طیف گسترده ای از دوره ها و مسیرهای شغلی به منظور افزایش یادگیری خود و ارائه فرصت برای پیشبرد حرفه ای خود را پس از بازگشت به کشور خود را انتخاب کنید. همچنین بسیاری از گروه های دانشجویی بین المللی در دسترس در محوطه دانشگاه در مدارس ایالات متحده وجود دارد.

آموزش عالی درجه از ایالات متحده آمریکا دانش آموزان را قادر می سازد تا تلاش خود را برای دانش ادامه فراتر از مطالعات اجباری خود و آنها را اجازه می دهد تا به دنبال زندگی حرفه ای پیشرفته در خارج از نظام آموزش و پرورش داخلی قادر به کار در پژوهش و توسعه و.

ویزای دانشجویی

ویزای دانشجویی مورد نیاز و این باید تا به روز در زمان رسیدن باشد.پیدا کردن اینکه آیا شما نیاز به یک F-1 و یا M-1 ویزای - این بستگی به دوره خاصی از مطالعه. سفارت آمریکا بهترین نقطه تماس برای پیدا کردن این اطلاعات است. معمولا وجود دارد همچنین اطلاعات در وب سایت مدرسه توضیح خاص در مورد ویزا برای آن مدرسه. شما همچنین می توانید با دفتر پذیرش یا دفتر دانشجویان بین المللی برای به دست آوردن اطلاعات بیشتر.

نیازمندی‌های ویزا

1) ویزای F - این نوع ویزا برای دانشجویان بین المللی است که قصد دارند مدرک تحصیلی خود را در کالج یا دانشگاه معتبر ایالات متحده دنبال کنند یا در یک دانشگاه یا موسسه فشرده زبان انگلیسی تحصیل کنند. سه نوع ویزای F وجود دارد:

 • ویزای F-1 برای دانشجویان تمام وقت؛
 • ویزای F-2 برای وابستگان دارندگان ویزای F-1 (همسر و فرزندان مجرد زیر 21 سال، از جمله زوج های متاهل همجنس)؛
 • ویزای F-3 برای "مسافران مرزی" - دانش آموزان مکزیکی و کانادایی که در کشور مبدأ خود اقامت دارند و در مدرسه نیمه وقت یا تمام وقت در ایالات متحده تحصیل می کنند.

2) ویزای M – این نوع ویزا برای دانشجویان بین المللی است که می خواهند به تحصیل یا آموزش غیر آکادمیک یا حرفه ای در موسسه ای در ایالات متحده بپردازند. سه نوع ویزای M وجود دارد:

 • ویزای M-1 برای دانش آموزانی که در تحصیلات حرفه ای یا غیر آکادمیک مشغول هستند.
 • ویزای M-2 برای وابستگان دارندگان ویزای M-1؛
 • ویزای M-3 برای «مسافران مرزی» مانند ویزای F-3، اما برای تحصیلات حرفه ای یا غیر آکادمیک.

3) ویزای J - این نوع ویزا برای بازدیدکنندگان تبادل بین المللی است که در برنامه هایی در ایالات متحده که تبادل فرهنگی را ترویج می کنند شرکت می کنند. همه متقاضیان باید معیارهای واجد شرایط بودن برنامه مورد نظر را داشته باشند و توسط بخش خصوصی یا برنامه دولتی حمایت شوند. دارندگان ویزای J معمولاً برای مدت کوتاهی، شاید یک یا دو ترم، در ایالات متحده می مانند. دارندگان ویزای J-1 باید حداقل به مدت دو سال در پایان برنامه تبادل بازدیدکنندگان خود به کشور خود بازگردند. دو نوع ویزای J وجود دارد:

 • ویزای J-1 برای دانشجویان مبادله ای در برنامه تبادل مربوطه؛
 • ویزای J-2 برای وابستگان دارندگان ویزای J-1.

به چه نوع ویزا نیاز دارید؟

نام ویزا

ویزای F; ویزای M؛ ویزای جی

قیمت و ارز

USD 200

شما باید هزینه SEVIS (200 دلار آمریکا) را بپردازید که هزینه سیستم کامپیوتری مورد استفاده برای ثبت اقامت شما در ایالات متحده را پشتیبانی می کند. برای پرداخت هزینه به https://fmjfee.com/index.html مراجعه کنید و مطمئن شوید که یک کپی از رسید خود را پرینت کرده و در مصاحبه ویزا بیاورید. شما باید هزینه SEVIS را حداقل سه روز قبل از تاریخ مصاحبه ویزای خود بپردازید.

همچنین باید 160 دلار آمریکا اضافی برای هزینه درخواست ویزا در کشور خود در سفارت یا کنسولگری ایالات متحده یا در بانکی که سفارت تعیین کرده است بپردازید.

چه کسی می تواند برای ویزا اقدام کند؟

همه دانشجویان بین المللی که برای تحصیل در ایالات متحده می آیند باید برای ویزای F، ویزای J یا ویزای M اقدام کنند.

کجا می توانید برنامه را ایجاد کنید؟

برخط

هر سفارت ایالات متحده دارای یک وب سایت است که دستورالعمل هایی در مورد نحوه تعیین وقت مصاحبه و سایر اطلاعات در مورد روند درخواست ویزا ارائه می دهد.

وب سایت:http://www.usembassy.gov/

چگونه برنامه را بسازیم؟

 1. ابتدا، مدرسه یا دانشگاه شما فرمی را برای شما ارسال می‌کند که تأیید می‌کند در مؤسسه‌ای که توسط خدمات شهروندی و تابعیت ایالات متحده (USCIS) برای ثبت‌نام دانشجویان غیرمهاجر مجاز است پذیرفته شده‌اید.
 2. دوم، باید برای مصاحبه ویزا وقت بگیرید و هزینه های لازم را بپردازید.
 3. سوم، ایالات متحده از فرم جدید درخواست ویزای غیر مهاجرتی، DS-160 استفاده می کند که باید به صورت آنلاین تکمیل شود. این فرم جایگزین تمام فرم های دیگر می شود.
 4. چهارم، برای مصاحبه ویزای خود آماده شوید. بسیار مهم است که از قبل برای ویزای خود اقدام کنید، زیرا در صورت تأخیر در سفارت، یا اگر می خواهید در صورت رد تصمیم خود درخواست تجدید نظر کنید، زمان بیشتری به شما می دهد. آنچه می پوشید مهم است و لباس تجاری مناسب است.

مدارک مورد نیاز برای مصاحبه ویزا ممکن است شامل موارد زیر باشد:

 • گذرنامه با اعتبار حداقل شش ماه پس از مدت اقامت شما در ایالات متحده. همچنین ممکن است لازم باشد تمام گذرنامه های فعلی و قدیمی خود را به همراه داشته باشید.
 • فرم SEVIS امضا شده I-20 یا DS-2019 (شامل فرم های فردی برای همسر/فرزندان)
 • فرم DS-7002 (فقط برای متقاضیان ویزای کارآموز و کارآموز J-1)
 • رسید هزینه SEVIS
 • صفحه تایید برنامه DS-160 با بارکد و شماره شناسه برنامه
 • رسید تایید پرداخت هزینه MRV
 • کپی پرینت نامه مصاحبه ویزا
 • 1-2 عکس در قالب توضیح داده شده در شرایط عکس.

همچنین باید آماده ارائه مدارک زیر باشید:

 • ریز نمرات و مدارک تحصیلی از موسسات قبلی حضور داشتند
 • نمرات آزمون های استاندارد مورد نیاز موسسه آموزشی مانند تافل، LSAT، GRE، GMAT و غیره.
 • شواهد مالی که نشان می دهد شما یا حامی مالی شما (یعنی والدین یا یک حامی دولتی) دارای بودجه کافی برای پوشش هزینه های تحصیل، سفر و زندگی شما در طول اقامت شما در ایالات متحده است.

همچنین می‌توانید فهرست کتبی جداگانه‌ای از تمام کارفرمایان قبلی و مدارسی که در آن شرکت کرده‌اید را برای مرجع به همراه داشته باشید.

چه زمانی باید درخواست دهید؟

درخواست برای ویزای دانشجویی ایالات متحده می تواند یک پروسه طولانی باشد، بنابراین مطمئن شوید که از قبل آماده سازی را شروع کرده اید – حداقل سه تا پنج ماه قبل از شروع دوره. ویزای دانشجویی می تواند تا 120 روز قبل از تاریخ مندرج در فرم I-20 شما صادر شود. ویزاهای بازدیدکننده تبادلی را می توان در هر زمانی قبل از تاریخ DS-2019 صادر کرد.

زمان پردازش

3 Months

فرصتهای کاری

ویزای F1 و J1 امکان استخدام در ایالات متحده را در طول اقامت شما فراهم می کند، در حالی که ویزای M1 این امکان را ندارد. دانشجویان با ویزای F-1 می توانند 20 ساعت در هفته یا کمتر در محوطه دانشگاه کار کنند. دانش آموزانی که مایل به کار طولانی تر و خارج از دانشگاه هستند باید مجوز قبلی از خدمات شهروندی و مهاجرت ایالات متحده (USCIS) دریافت کنند. دارندگان ویزای J-2 ممکن است مجوز کار را از USCIS درخواست کنند. دارندگان ویزای F-2 و M-اجازه کار ندارند و در صورت جستجوی کار باید ویزای کاری مناسب را دریافت کنند.

ساعت در هفته

0

چرا به این نوع ویزا نیاز دارید؟

شایع ترین دلیل رد درخواست دانشجو یا بازدیدکننده مبادله ای این است که فرد متقاضی ویزا به افسر ویزا ثابت نکرده است که پس از اتمام تحصیلات خود در ایالات متحده به کشور خود بازخواهد گشت در صورتی که ویزا به شما رد شود. ممکن است کاری وجود داشته باشد که می توانید برای لغو انکار انجام دهید، و می توانید در مورد تصمیم تجدید نظر کنید. در بیشتر موارد، شما نیاز به ارائه اسناد اضافی دارید که با درخواست اولیه ارائه نشده است.