Keystone logo

بهترین دانشگاه ها برای کارشناسی ارشد برنامه ها که در Isle of Man 2024

تعداد مؤسسات: 3
  • Douglas, Isle of Man

  This program is only available as a second part of the Dual Degree Program after students. is only available via our highly accredited University...

  • Douglas, Isle of Man

  UCM دارای شهرت دیرینه ای در زمینه تعالی در آموزش و آموزش در جزیره است. ما افتخار می کنیم که در طی این سالها به دانشجویان خود الهام بخشیده ایم ، آنها را به چالش کشیده و توانسته ایم تأثیرات مثبتی بر دنیای اطراف آنها بگذاریم. ما طیف گسترده ای از دوره ها را ارائه می دهیم که شامل گزینه های دانشگاهی ، شغلی و حرفه ای و همچنین اوقات فراغت و تفریح است. تحصیلات بعدی دوره های آموزش بیشتر ما طیف گسترده ای از زمینه ها را شامل می شود از جمله: ساخت و ساز ، تجارت ، مدیریت و فناوری اطلاعات. هنر ، طراحی و رسانه مهندسی و ساخت وسایل نقلیه موتوری آرایشگری و زیبایی درمانی؛ مراقبت های بهداشتی؛ مراقبت از کودکان مهمان نوازی و پذیرایی محاسبات و فناوری اطلاعات مطالعات عمومی و ورزش. برای اطلاعات بیشتر ، لطفاً به صفحه راهنمای آموزش بیشتر و آموزش بیشتر مراجعه کنید.

  • Douglas, Isle of Man

  Institute Of Directors (IoD) در سال 1903 تاسیس شد و طی سه سال ، منشور سلطنتی برای حمایت ، نمایندگی و تعیین استانداردهای رهبران تجارت در سراسر کشور به ما اعطا شد. ما به منشور سلطنتی خود بسیار افتخار می کنیم ، و این در صف اول همه کارهایی که ما به عنوان یک سازمان انجام می دهیم ، باقی می ماند.