Keystone logo
اسپانیا

بهترین دانشگاه ها برای کارشناسی ارشد برنامه ها که در اسپانیا 2023

تعداد مؤسسات: 255
  • Barcelona, اسپانیا

  This program is only available as a second part of the Dual Degree Program after students. is only available via our highly accredited University...

  • Pozuelo de Alarcón, اسپانیا

  This program is only available as a second part of the Dual Degree Program after students. is only available via our highly accredited University...

  • Madrid, اسپانیا

  This program is only available as a second part of the Dual Degree Program after students. is only available via our highly accredited University...

  • Madrid, اسپانیا

  اگر در حال خواندن این مطلب هستید، احتمالاً به این دلیل است که چیزی در مورد دانشگاه ما توجه شما را به خود جلب کرده است. ممکن است قبلاً بدانید که ما بخشی از بزرگترین و سنتی ترین موسسه آموزشی خصوصی در اسپانیا، CEU هستیم که در سال 1933 توسط انجمن کاتولیک پروپاگاندیست ها (ACdP) تأسیس شد. در جامعه مادرید، ما اولین کسی بودیم که روش جدیدی برای درک و مدیریت آموزش عالی ارائه دادیم، ابتدا به عنوان کالج دانشگاهی و از سال 1933، به عنوان یک دانشگاه خصوصی. با گذشت بیش از 85 سال، نگرش پیشگامانه ما همچنان بر هر کاری که انجام می‌دهیم اثر خود را بر جای می‌گذارد. به محض اینکه با ما آشنا شدید متوجه خواهید شد.

  • Lahti, فنلاند
  • Madrid, اسپانیا
  • + 1 بیشتر

  آکادمی مواد خام EIT - MEITIM فرصتی منحصر به فرد برای یادگیری در یک محیط پویا با تمرکز بر چالش های زندگی واقعی به دانش آموزان ارائه می دهد. برچسب EIT که توسط EIT (موسسه نوآوری و فناوری اروپا)، یکی از ارگان های اتحادیه اروپا اعطا می شود، گواهی کیفیتی است که فقط به برنامه های آموزشی عالی در سطح کارشناسی ارشد و دکترا اعطا می شود.

  • Barcelona, اسپانیا

  ELISAVA، دانشکده طراحی و مهندسی بارسلونا، آموزش، دانش و تحقیق را در زمینه‌های طراحی، مهندسی و ارتباطات ترویج می‌کند. با بیش از 50 سال تجربه، بیش از 17000 دانش آموز را تربیت کرده و خود را به عنوان یکی از مدارس پیشرو در جهان معرفی کرده است. این مدرسه با شرکت‌ها، مؤسسات و سازمان‌های غیردولتی با اعتبار بین‌المللی همکاری می‌کند تا تحصیلات دانشگاهی را ارائه دهد که دانشجویان را برای رویارویی با چالش‌های فعلی و آینده آماده می‌کند. ELISAVA متخصصان متخصص را با توانایی طراحی و ایجاد محصولات، خدمات و محیط هایی که جامعه را بهبود می بخشد، آموزش می دهد.

  • Santander, اسپانیا

  دانشجویان UIMP با هدایت خلاقیت فکری و تفکر انتقادی از سال 1932، افق های خود را گسترش داده اند و در پیشبرد جهان به جلو کمک کرده اند. ماموریت ما ترویج فرهنگ و علم، تقویت روابط بین المللی و بین منطقه ای، تبادلات علمی و فرهنگی و همچنین اجرای فعالیت های تحقیقاتی پیشرفته و تخصصی است. دوره‌های تابستانی برجسته‌ای از فعالیت‌های آکادمیک در حال انجام ما هستند و ما را به یک مرکز دانشگاهی پیشرو در اسپانیا تبدیل می‌کنند. سانتاندر پایگاه دانشگاهی سنتی است، اگرچه بسیاری از فعالیت های دیگر در پردیس های دیگر ما سازماندهی و برگزار می شوند. علاوه بر این، این دانشگاه در سازماندهی دوره های زبان و فرهنگ اسپانیایی برای خارجی ها در اسپانیا پیشگام است. ما همچنین با همکاری وزارت آموزش و پرورش و VET، دوره های آموزش زبان انگلیسی را برای دانش آموزان و معلمان این زبان برگزار می کنیم. علاوه بر این، ما برنامه‌های رسمی تحصیلات تکمیلی را مطابق با منطقه آموزش عالی اروپا تدریس می‌کنیم که منجر به اخذ مدرک کارشناسی ارشد و دکترا در سراسر اسپانیا می‌شود. به نوبه خود، ما برنامه های تحصیلات تکمیلی معتبر UIMP را ارائه می دهیم.

  • Valencia, اسپانیا

  ValgrAI (مدارس تحصیلات تکمیلی والنسیا و شبکه تحقیقاتی هوش مصنوعی) یک بنیاد غیرانتفاعی است متشکل از Generalitat Valenciana، پنج دانشگاه دولتی منطقه والنسیا (UV، UPV، UA، UJI، و UMH) و شرکت‌هایی که هوش مصنوعی را هماهنگ می‌کنند. آموزش و تحقیق در Comunitat Valenciana برای پاسخگویی به نیازهای تکنولوژیکی شرکت ها و ترویج ایجاد استعدادهای جدید در هوش مصنوعی (AI) برای تجدید مدل تولید منطقه والنسیا.

  • Rotterdam, هلند
  • Bilbao, اسپانیا
  • + 5 بیشتر

  دانشگاه اروپایی شهرهای پسا صنعتی (UNIC) در سال 2020 با هدف ارائه آموزش فراگیر برای نسل جدیدی از دانشجویان تأسیس شد. اتحادی متشکل از 10 دانشگاه اروپایی مستقر در شهرهای فراصنعتی و با بودجه کمیسیون اروپا، دست به دست هم با مؤسسات شهری کار می کنند تا اطمینان حاصل کنند که مسائل شهری به روشی قابل دسترس و فراگیر برای همه فراگیران به آموزش و پژوهش وارد می شود. این اتحاد اولین مدرک کارشناسی ارشد مشترک خود را در سال 2023 راه اندازی می کند و به دنبال دانشجویانی است که تحولات فراصنعتی شهرهای خود را پیش ببرند و فارغ التحصیلان بسیار ماهر در رشته های علمی جدید شوند که به نیازهای اقتصاد در حال تغییر در اروپا و اطراف پاسخ می دهند. جهان.

  • Alcoi, اسپانیا
  • Gandia, اسپانیا
  • + 1 بیشتر

  Universitat Politècnica de València بر اساس رتبه بندی دانشگاهی دانشگاه های جهان (ARWU)، که به عنوان رتبه بندی شانگهای شناخته می شود، بهترین دانشگاه فناورانه اسپانیایی در اسپانیا است. در حال حاضر دارای 25400 دانشجو، 3600 معلم و محقق و 1400 متخصص امور اداری و خدماتی است که در بین سه پردیس واقع در شهرهای آلکوی، گاندیا و والنسیا توزیع شده اند. UPV 40 درجه و 13 درجه دو را آموزش می دهد. 90 مقاطع کارشناسی ارشد و کارشناسی ارشد دوبل و 30 رشته دکتری. 72 درصد از دانشجویان UPV در حال حاضر یک سال پس از پایان تحصیلات خود مشغول به کار هستند. و این تا حد زیادی به دلیل کارآموزی در شرکت ها است که پرداخت می شود. این موسسه بیش از هزار موافقت نامه دارد که امکان تبادل دانشجو با سایر دانشگاه های اروپایی و آمریکای لاتین، ایالات متحده، کانادا، استرالیا، چین یا ژاپن را فراهم می کند. از مجموع 4500 موسسه شرکت کننده در این برنامه، ششمین مورد در اروپا در اراسموس است. در بیش از 50 سال سابقه خود، UPV حدود 145000 مقاله علمی تولید کرده است. این کشور پیشتاز ملی در تعداد پتنت ها و یکی از موسسات دانشگاهی اسپانیایی است که بیشترین درآمد را از فعالیت های تحقیقاتی خود به دست می آورد.

  • Poitiers, فرانسه
  • Iași, رومانی
  • + 5 بیشتر

  پردیس اروپایی شهر-دانشگاه ها (EC2U) یک اتحاد چند فرهنگی و چند زبانه است که متشکل از هفت دانشگاه قدیمی، تحت رهبری آموزش و پژوهش، محلی و جهانی درگیر از چهار منطقه متنوع اتحادیه اروپا: دانشگاه است. از کویمبرا، دانشگاه ایاسی، دانشگاه ینا، دانشگاه پاویا، دانشگاه پواتیه (هماهنگ کننده)، دانشگاه سالامانکا و دانشگاه تورکو. جاه طلبی اتحاد ایجاد فضایی نوآورانه است که امکان حرکت آزادانه بین هفت دانشگاه و شهرهای مرتبط را فراهم می کند.

  • Barcelona, اسپانیا
  • Esch-sur-Alzette, لوکزامبورگ
  • + 6 بیشتر

  کنسرسیومی از دانشگاه های اروپایی یک برنامه جدید و نوآورانه پاناروپایی EUMaster4HPC را با تمرکز بر راه حل های با کارایی بالا توسعه دادند. EUMaster4HPC بازیگران اصلی آموزش HPC در اروپا را گرد هم می آورد تا نسل بعدی کارشناسان بسیار ماهر و با استعداد HPC را آموزش دهد تا تحول دیجیتال اروپا را پیش ببرند. EUMaster4HPC بر برنامه درسی نوآورانه و پارادایم های آموزشی، برتری دانشگاهی، کارشناسان HPC در سطح جهانی، دسترسی به مراکز ابررایانه و پشتیبانی قوی صنعت متکی است.

  • Barcelona, اسپانیا

  This program is only available as a second part of the Dual Degree Program after students. is only available via our highly accredited University...

  • Barcelona, اسپانیا

  LABASAD یک مدرسه هنر و طراحی آنلاین پیشرو است که در قلب بارسلون، اسپانیا واقع شده است. ما برنامه های کارشناسی ارشد خود را از طریق قالب انقلابی ONLIVE خود ارائه می دهیم، بنابراین می توانید هر زمان و هر کجا که می خواهید مطالعه کنید! همه برنامه های ما 100٪ آنلاین و همچنین زنده هستند، بنابراین ما یک مدرسه آنلاین اما با روحی رو در رو هستیم.

  • Sitges, اسپانیا

  IAB یک مؤسسه هنرهای نمایشی اروپایی پیشرو است که هنرمندان را برای صحنه جهانی در یک محیط آموزشی فشرده و مبتنی بر استودیو آماده می کند. تمامی آموزش ها به زبان انگلیسی است و ما آموزش های حرفه ای با بالاترین استاندارد را در زمینه های مختلف ارائه می دهیم، از جمله: بازیگری (BA Hons) رقص تجاری (BA Hons) رقص (Foundation، BA Hons) تئاتر موزیکال (Foundation، BA Hons) کارشناسی ارشد ( تخصص بازیگری، تئاتر موزیکال و رقص) IAB واقع در شهر زیبای ساحلی سیجس، بارسلونا، یک سازمان واقعا بین المللی و پویا با دانشجویانی از بیش از 50 ملیت است. همه دوره‌ها برای آماده‌سازی فارغ‌التحصیلان برای مشاغلی به عنوان مجریان حرفه‌ای در رشته انتخابی خود طراحی شده‌اند و دوره‌های کارشناسی و کارشناسی ارشد ما توسط دانشگاه جان مورز لیورپول (LJMU) در بریتانیا تأیید شده‌اند که نهاد اعطاکننده ما هستند.