Keystone logo
یونان

بهترین دانشگاه ها برای کارشناسی ارشد برنامه ها که در یونان 2023

تعداد مؤسسات: 39
  • Kounoupidiana, یونان

  This program is only available as a second part of the Dual Degree Program after students. is only available via our highly accredited University...

  • Thessaloniki, یونان

  کالج DEI پردیس دانشگاه ساندرلند است که در تسالونیکی، یونان و یکی از سازمان‌های آموزشی با کیفیت یونان واقع شده است. دانشگاه ساندرلند یک دانشگاه ملی بسیار معتبر در انگلستان است که در راهنمای دانشگاه گاردین 2023 به عنوان 50 دانشگاه برتر رتبه بندی شده و در همان راهنما رتبه اول را برای گنجاندن دارد.

  • La Rochelle, فرانسه
  • Athens, یونان
  • + 4 بیشتر

  EU-CONEXUS - دانشگاه اروپایی برای پایداری ساحلی هوشمند شهری یک مشارکت قوی بین نه دانشگاه است که علم و نوآوری را به قطب برتری در پایداری ساحلی هوشمند شهری (SmUCS) توسعه می‌دهند. EU-CONEXUS - دانشگاه اروپایی برای پایداری ساحلی هوشمند شهری، ارزش‌های مشترک اروپایی و هویت اروپایی تقویت‌شده را با گرد هم آوردن نسل جدیدی از اروپایی‌ها، که می‌توانند در فرهنگ‌های مختلف اروپایی، به زبان‌های مختلف و فراسوی مرزها همکاری و کار کنند، ترویج می‌کند.

  • Athens, یونان
  • Spata, یونان

  میراث 147 ساله برتری دانشگاهی کالج و موقعیت آن در آتن به دانشجویان این امکان را می دهد که از مزایای چشمگیر و منحصر به فرد تحصیل در یک آزمایشگاه زنده که واقعیت های باستانی و معاصر یونان را با اعتبار NECHE پل می زند. به فارغ التحصیلان مدرک با مدارک سایر موسسات NECHE از جمله Amherst، Brown، کالج بوستون، MIT و هاروارد مدرک اعطا می کند. The American College of Greece همچنین توسط The Open University (OU) به عنوان یک سازمان مناسب برای ارائه برنامه های آموزش عالی که منجر به جوایز معتبر دانشگاه آزاد می شود، تأیید شده است، و بهترین تجربه یادگیری را به دانشجویان درجه یک ارائه می دهد و در عین حال قوی ترین مدارک فارغ التحصیلی را به فارغ التحصیلان می دهد.

  • London, بریتانیا
  • Helsinki, فنلاند
  • + 5 بیشتر

  برنامه‌های مدرسه تابستانی دیجیتال EIT برای دانشجویان کارشناسی و کارشناسی ارشد، متخصصان جوان و سایر افرادی که می‌خواهند در فناوری‌های دیجیتالی نوظهور غواصی کنند، یاد بگیرند که چگونه فناوری را به تجارت تبدیل کنند و در نهایت استارت‌آپ‌هایی با فناوری عمیق راه‌اندازی کنند، باز است. از اساتید و کارکنان دانشگاه های همکار اتحادیه اروپا با تکنولوژی برتر ما بیاموزید. کسب تجربه عملی از طریق موارد شرکت، کار پروژه و همکاری. شهریه با قیمت رقابتی از ملاقات و شبکه سازی با دانش آموزان همفکر از سراسر جهان لذت ببرید!

  • Evora, پرتغال
  • Rome, ایتالیا
  • + 1 بیشتر

  هدف از این برنامه ارائه مهارت های تخصصی در باستان شناسی و توصیف تحلیلی مواد از دوران پیش از تاریخ (مگالیتیک) تا دوران کلاسیک (یونانی و رومی) است. مطالعه و حفاظت از مواد میراث فرهنگی یک حوزه تحقیقاتی با مفهوم چند رشته‌ای قوی است و به مهارت‌هایی نیاز دارد که در زمینه‌های تحقیقاتی علوم انسانی و علوم گسترده می‌شود. ARCHMAT یک پلت فرم مشترک و یکپارچه برای دانش آموزان ممتازی که از زمینه های آموزشی علوم یا علوم انسانی می آیند برای درک روش های علمی پیشرفته مورد استفاده برای بررسی مواد باستان شناسی فراهم می کند و هدف آن تشکیل متخصصان حرفه ای بسیار تخصصی در زمینه نوظهور باستان سنجی، یعنی علوم فیزیک و شیمی کاربردی است. به بررسی مواد باستان شناسی و میراث فرهنگی.

  • Athens, یونان

  وبستر آتن بهترین آموزش آمریکا را به یونان می آورد. ما تنها پردیس معتبر (از نظر آکادمی و مالی) یک دانشگاه ایالات متحده در یونان هستیم که کاملاً تحت مالکیت و کنترل هستیم. تحصیلات خود را در خارج از کشور انجام دهید و در برنامه های چالش برانگیز و متقاضی ما شرکت کنید که برای ایجاد انعطاف پذیری و راحتی لازم برای موفقیت در دنیای امروز ساخته شده است.

  • Berlin, آلمان
  • Hamburg, آلمان
  • + 2 بیشتر

  BSBI به آموزش دانش آموزان برای شکل دادن به آینده و تبدیل شدن به رهبران فردا در دنیای تجارت همیشه در حال تغییر اختصاص دارد. با کسب و کار و موفقیت در هسته خود، BSBI برنامه های مرتبط با صنعت را ارائه می دهد که بر توسعه مهارت های تجاری عملی مورد نیاز برای اطمینان از موفقیت حرفه ای شما تمرکز دارد. یک مدرسه بازرگانی بین‌المللی که در مرکز برلین، آلمان، برتری آکادمیک را ارائه می‌دهد.

  • Thessaloniki, یونان

  دانشکده روزنامه‌نگاری و ارتباطات جمعی در سال‌های اخیر مکرراً در میان 50 مدرسه برتر رسانه/ارتباطات اروپا قرار گرفته است و عضو انجمن آموزش روزنامه‌نگاری اروپا (EJTA) است. این مدرسه در خیابان 46 Egnatia، خارج از محوطه دانشگاه، یک ساختمان شش طبقه نئوکلاسیک در مرکز شهر را اشغال کرده است. جمعیت فعلی دانش‌آموزان این مدرسه شامل تقریباً 700 دانشجو در مقطع کارشناسی، 64 دانشجوی کارشناسی ارشد و 57 دانشجوی دکترا است. علاوه بر این، مدرسه هر سال به طور متوسط 15 دانش آموز اراسموس را دریافت می کند، در حالی که، در همان زمان، تعداد زیادی از متخصصان میان حرفه ای را از طریق طیف گسترده ای از برنامه های آموزش مادام العمر طراحی شده، آموزش می دهد.

  • New York, آمریکا
  • Athens, یونان
  • + 11 بیشتر

  Unicaf یک سازمان آموزشی جهانی است که در اروپا مستقر است و به دانشجویان داوطلب واجد شرایط برای ادامه تحصیلات دانشگاهی با دانشگاه های همکار خود ، بورس های تحصیلی ارائه می دهد ، در حال حاضر دانشگاه Suffolk (انگلستان) ، دانشگاه لیورپول جان مورس (انگلیس) ، دانشگاه ولز جنوبی (انگلستان) ، دانشگاه کالیفرنیا ، فرمت Riverside (ایالات متحده آمریکا) و دانشگاه Unicaf چند محوطه دانشگاه (آفریقا).

  • Athens, یونان

  کالج نیویورک یک سازمان آموزشی چند ملیتی با رشد سریع در اروپا با 32 سال حضور علمی است. بزرگترین دانشگاه ایالات متحده در آتن ، تسالونیکی و پراگ در سال 1989 با همکاری دانشگاه ایالتی نیویورک در آتن تأسیس شد ، امروزه در 2 کشور با 3 موسسه آموزشی دانشگاهی حضوری پویا دارد.

  • Tripoli, یونان

  University of Peloponnese یک دانشگاه مدرن ، چند رشته ای ، منطقه ای و چند پردیس است که در سال 2000 تاسیس شد و اولین دانشجویان خود را در سال 2002 پذیرفت. کالاماتا) و پاترا ، شامل 9 مدرسه و 22 بخش است. این برنامه مطالعاتی را در تمام دوره های یادگیری ارائه می دهد: کارشناسی ، کارشناسی ارشد ، دکترا و همچنین یادگیری مادام العمر ، با بیش از 20.000 دانشجو (چرخه 1 ، 2 و 3 مطالعه).

  • Thessaloniki, یونان

  Perrotis College به عنوان یک م institutionسسه آموزش عالی ، برنامه های مدرکی را ارائه می دهد که هم مبتنی بر تحقیق و هم به طور عملی گرا باشد و به نگرانی های اجتماعی ، اقتصادی و زیست محیطی مردم پاسخ دهد. Perrotis College ، به عنوان یک بخش از مدرسه مزرعه آمریکایی ، فرصت های برابر را برای همه دانش آموزان و کارمندان ، و همچنین برای همه متقاضیان پذیرش یا موقعیت های کارمندی ، صرف نظر از نژاد ، مذهب ، جنسیت و قومیت ، ایجاد می کند.

  • Athens, یونان

  ماموریت آتینر این است که به عنوان یک مجلسی که در آن دانشگاهیان و محققان از سراسر جهان می توانند برای تبادل نظر در مورد تحقیقات خود و بحث در مورد تحولات آینده در رشته های خود دیدار کنند ، عمل کند. هومر (3000 سال پیش) اولین کسی بود که این جلسات را هم اندیشی می نامید ، واژه ای که امروزه بسیاری از زبانها برای توصیف جلسات دانشگاهی از آن استفاده می کنند. در آتن کلاسیک قرن پنجم پیش از میلاد ، چنین جلسات آکادمیک به ویژه در جلسات شرکت مشروطیت سقراط به شکوه و عظمت خود رسیدند. حماسه حماسه هم اندیشی افلاطون را می توان به عنوان بایگانی (مجموعه مقالات کتاب) فقط یکی از بسیاری از جلسات دانشگاهی در نظر گرفت.

  • Athens, یونان

  کالج خصوصی موسسه d'Etudes Francophones (IdEF) با هدف تأمین برنامه های دانشگاهی و کارشناسی ارشد دانشگاه پاریس 13 در یونان در سال 1995 با همکاری دانشگاه دولتی فرانسه سوربن پاریس نورد آغاز به کار کرد. دانشجویان IdEF به طور معمول در دانشگاه سوربن پاریس نورد دانشجو ثبت نام می کنند ، دارای وضعیت دانشجویی مشابه و تحصیلات مشابه دانش آموزان تحصیل در پاریس هستند.