Keystone logo
گواتمالا

بهترین دانشگاه ها برای کارشناسی ارشد برنامه ها که در گواتمالا 2024

تعداد مؤسسات: 16
  • Guatemala City, گواتمالا

  This program is only available as a second part of the Dual Degree Program after students. is only available via our highly accredited University...

  • Alcobendas, اسپانیا
  • Buenavista, مکزیک
  • + 3 بیشتر

  This program is only available as a second part of the Dual Degree Program after students. is only available via our highly accredited University...

  • Quetzaltenango, گواتمالا

  به منظور ایجاد دانشگاهی در Quetzaltenango که هدف آن آموزش دانشجویان خود با فلسفه ای مبتنی بر آزادی ، با هدف ایجاد یک جامعه آزاد و صلح آمیز با سطح علمی بالا و همچنین تمایل به ارائه مشاغلی است که دانشجویان خود را آماده می کند. دانشجویان برای مقابله با چالش های آینده ، گسترش دانشگاه فرانسیسکو ماروکین در شهر ال آلتو در سال 1994 تاسیس شد. University of the West در صورت تمایل به ادامه اعتقاد به اعتقاد به گسترش دانشگاه فرانسیسکو ماروکین خواهد بود. از Quetzaltenango کناره گرفت. این موسسه توسط گروهی از تجار و حرفه ای های Quetzaltecan تاسیس شد ، آنها هیئت امنایی را برای ایجاد آن تشكیل دادند و اقدامات مربوط به مجوز آن را آغاز كردند. برخی از دانشجویان و استادان سابق UFM و اعضای شورای عالی بودند که می گفتند این دانشگاه با استقلال اقتصادی جهت هدایت و مدیریت منصوب شده است. خرید زمین برای تأسیس ستاد مرکزی دانشگاه د اوکسیدنته آغاز می شود و به موازات این کار ، کار و هماهنگی که منجر به افتتاح دو پسوند در شهر گواتمالا و در بخشهای اسکوینتلا ، سوشییتپکز ، Retalhuleu ، Huehuetenango و San می شود بخش پدرو سان مارکوس. این فعالیت خود را در شهر کویتزالتنانگو در سال 2010 هنگامی آغاز کرد که شورای آموزش عالی خصوصی اجازه فعالیت آن را داد و در 3 مارس 2010 در روزنامه رسمی منتشر شد. مأموریت این دانشگاه آموزش و انتشار فلسفه است. آزادی با مسئولیت شخصی در تمام زمینه های زندگی بشر برای کمک به پیشرفت مادی و معنوی بشریت.

  • Guatemala City, گواتمالا

  Universidad San Pablo de Guatemala مبتنی بر تحقق عملی مطالعات زندگی دانشجو است. مشاغل دانشگاه کاملا نوآورانه ، کاربردی است و دانشجویان را به خلاقیت و کارآفرینی تشویق می کند. فلسفه آموزشی دانشگاه بر نوآوری ، نسبت به آنچه باید باشد ، بر اختراع و ایده های جدید ، اصلی و نامحدود متمرکز شده است. برنامه های درسی دوره ها ، روند یادگیری-یادگیری و فلسفه آموزشی ، به طور کلی ، بر اساس موارد زیر است: مهارت های فنی ، استانداردهای پیشرفته استفاده از فناوری اطلاعات و ارتباطات به عنوان بخشی جدایی ناپذیر از یادگیری ، آداب و رسوم ، و زندگی معلمان و دانش آموزان. روح خدمت به جامعه و توسعه ارزشهای مترقی. استفاده انسانی از فناوری برای کمک به توسعه گواتمالا. جهان بینی ، مبتنی بر فلسفه پروتستانی کالونیستی ، که برابری مردم و یک کلام اصلاح شده ، ارزشهای مترقی ، اخلاقی و عملی اصلاح شده را متجلی می سازد. هدف اصلی برنامه درسی عمومی مشاغل مختلف و همه دوره ها ، آموزش دانشجویان در مقادیر ، ویژگی ها و توانایی های زیر است: کارآفرینی تحقیق در زمینه رهبری این ارزش ها عرضی هستند و تأثیر بسزایی در سیستم های یادگیری - یادگیری و در برنامه درسی کلیه دوره ها ، سمینارها ، آزمایشگاه ها و کارگاه ها. Universidad San Pablo de Guatemala مبتنی بر یک سیستم آموزشی است که از آن مدل های ابتکاری طراحی می شود که از طریق آن اقدامات آموزشی به دیگران تعهد می دهد. به عنوان وسیله تحول شخصی و اجتماعی فرض شود. نظام آموزشی بر اساس حقیقت بنا شده و از اعتقاد اخلاقی کسانی که آن را در جهت گیری برای دستیابی به پیشرفت و رفاه جامعه انجام می دهند ، ناشی می شود. بنابراین ، این یک نهاد متعهد به جامعه است ، در تولید و انتقال دانش ، آموزش عالی ، در ساختن زندگی روزمره ، که مبتنی بر مسیحیت دارای تأثیر اجتماعی بالا بر اساس اخلاق است ، کمک کند. ، معیارهای اخلاقی و ارزشهای یهودی-مسیحی ، دیگران را به رسمیت می شناسد.

  • Guatemala City, گواتمالا

  انجمن فروشندگان دون بوسکو در سال 1971 توافق نامه همکاری دانشگاهی با دانشگاه فرانسیسکو ماروکین امضا کرد. از سال 1972 ، فروشندگان دون بوسکو برنامه های انسانی را با حمایت دانشگاه فرانسیسکو ماروکین توسعه دادند. مشاغل ، گروه ها و دانشکده ها ایجاد شد. از جمله این برنامه ها قابل توجه است: معلمان علوم تربیتی و آموزشی ، معلمان الهیات ، معلمان انگلیسی و معلمان تاریخ. دانشکده علوم ارتباطات پیشرفت زیادی داشت و تخصص تکنسین و لیسانس علوم ارتباطات اجتماعی ، لیسانس تبلیغات و لیسانس تولید رادیو و تلویزیون ایجاد شد. در آنجا Mesoamerican University آغاز به کار کرد. با بهره گیری از تجربه و پیشرفت دانشگاهی که بدست آمده بود ، مراحل تاسیس دانشگاه جدید از سال 1996 آغاز شد. در اکتبر 1999 ، Mesoamerican University توسط شورای آموزش عالی خصوصی گواتمالا تصویب شد. در سال 2000 ، دانشگاه جدید با دانشکده های علوم انسانی و اجتماعی و علوم ارتباطات اجتماعی شروع به کار کرد. یک سال بعد ، در یک اتحاد استراتژیک با انجمن مدیران گواتمالا ، ESAG ، Escuela Superior de Alta Gerencia ، برای تدریس مدرک کارشناسی ارشد ایجاد شد. در سال 2002 ، 15 شغل از شهر Quetzaltenango به عنوان بخشی از Mesoamerican University ادغام شدند. در سال 2003 ، دانشكده پزشكي در مقر مذكور مجاز شد.

  • Guatemala City, گواتمالا

  Universidad Del Valle De Guatemala یکی از معتبرترین دانشگاههای آمریکای مرکزی است. ما در خط مقدم فناوری و در ارتقا research سطح تحقیق و آموزش سطح بالا هستیم. ما دانشگاه خصوصی نیستیم. 1 در آمریکای مرکزی و پاناما ، با توجه به رتبه بندی QS و تنها دانشگاه دارای اعتبار نهادی قهرمانان در گواتمالا. بیش از 50 سال است که ما به دنبال افراد با استعدادی هستیم که می خواهند عامل تغییر باشند. ما یک مدل متمایز با تمرکز گسترده بر هنرهای لیبرال ، یکپارچه با آموزش های تخصصی در علوم ، فناوری ، نوآوری ، کارآفرینی و آموزش ارائه می دهیم. نمونه کارها و برنامه تحقیقاتی و ارتباطی ما هر دو به نیازهای محیط زیست ما ، نسل های جدید دانش آموزان پاسخ می دهند و جستجوی راه حل برای چالش های جامعه ما را ارتقا می دهند. در سه دانشگاه ما ، UVG به عنوان م institutionسسه ای مشخص شده است که از طریق کمک های مالی و کمک هزینه تحصیلی برای جوانان مستعد با منابع محدود ، به دنبال تعالی علمی با ارزش ها و معیارهایی برای کمک به همه دانشجویان است.

  • Guatemala City, گواتمالا

  دانشگاه داوینچی گواتمالا یک موسسه آموزش عالی است ، که پیشنهاد آموزشی آن مبتنی بر اصول حقیقت ، یکپارچگی ، جستجوی تعالی ، مسئولیت اجتماعی و ارتباط دانش است. دانشگاه داوینچی گواتمالا می فهمد که حقیقت یک ارزش اساسی است ، بنابراین جستجو ، عمل و دفاع آن در اقدامات آن غوطه ور است ، به ویژه از طریق تحقیقات دانشگاهی و نهادی ، که همچنین به توسعه علم و توسعه اجتماعی کمک می کند . اصل اساسی دیگر اصل یکپارچگی است. دانشگاه داوینچی گواتمالا می داند که دانش گسترده و متنوع است و برنامه های آموزشی آن باید تا آنجا که ممکن است دانش یکپارچه از زمینه های مختلف را فراهم کند ، به طوری که متخصصان فارغ التحصیل آموزش جامع دارند تعالی به عنوان یک اصل عمل برای دانشگاه داوینچی گواتمالا یک اولویت است. این قابل درک است که جستجوی تعالی پایان ندارد و بنابراین اقدامات اعضای آن و همچنین برنامه های آن باید با کیفیت مطابق با هنجارها و معیارهایی انجام شود که موفقیت آنها را تضمین می کند. یکی دیگر از اصول اساسی مربوط به اهمیت است که به عنوان پیوند و انسجام بین پیشنهادهای آموزشی آن و مطالبات جامعه و بخش تولید شناخته می شود. هدف دانشگاه داوینچی گواتمالا آموزش متخصصانی است که توانایی قضاوت انتقادی را دارند و از انعطاف پذیری و سازگاری بالایی در هنگام انجام حرفه خود برخوردارند. این امر در صورتی امکان پذیر است که دانش در دسترس آنها مربوط به واقعیت و تکامل علمی ، فنی و اجتماعی مداوم باشد.

  • Guatemala City, گواتمالا

  تصور شده است که این دانشگاه به عنوان یک پیوند ، یک پل ، یک "تندرو" شناخته می شود که تحقیقات علمی و عملکرد حرفه ای را با هم جمع می کند. ارزشهای دائمی و روحیه خلاق و مبتکر مشکلات اجتماعی کشور و رویدادهای بین المللی ؛ دانشگاه و شرکت؛ آموزش انسان دوستانه و فن آوری مدرن. برای حمایت از کیفیت ما در آموزش آکادمیک ، UNIS یک فرآیند اعتبارسنجی مداوم را پشت سر گذاشته است که استانداردهای برنامه های آموزشی ما ، مشخصات اساتید ما ، ابزارهایی را برای تمرین حرفه ای ، مانند برنامه های تخصصی تضمین می کند. برای این فرایند ، Universidad del Istmo به ANECA اعتماد دارد تا روند صدور گواهینامه کیفیت علمی بین المللی خود را از سال 2014 آغاز کند. ANECA یک بنیاد دولتی است که هدف آن ارائه تضمین کیفیت خارجی به سیستم دانشگاه و کمک به بهبود مداوم آن است ، به همین ترتیب ، توسعه متفاوتی دارد. برنامه هایی برای انجام فعالیت های خود (ارزیابی ، صدور گواهینامه و اعتبار سنجی) ، به منظور ادغام سیستم ما در منطقه آموزش عالی اروپا.

  • Guatemala City, گواتمالا

  این دانشگاه به عنوان تنها دانشگاه دولتی ، مسئولیت هدایت ، سازماندهی و توسعه آموزش عالی دولتی و آموزش دولتی و همچنین اشاعه فرهنگ در همه مظاهر آن را دارد. این امر به هر طریقی تحقیقات خود را در تمام زمینه های دانش بشری ارتقا خواهد داد و در بررسی و حل مشکلات ملی همکاری خواهد کرد. هدف اساسی آن بالا بردن سطح معنوی ساکنان جمهوری ، حفظ ، ترویج و اشاعه فرهنگ و دانش علمی است. این امر به تحقق اتحادیه آمریکای مرکزی کمک خواهد کرد و برای این منظور به دنبال تبادل دانشگاهیان ، دانشجویان و هر آنچه به پیوندهای معنوی مردمان ایستگاه متمایل است. دانشگاه سان کارلوس دو گواتمالا یک موسسه آموزش عالی دولتی است ، مستقل ، با یک فرهنگ دموکراتیک ، با یک رویکرد چند و بین فرهنگی ، مرتبط و متعهد به توسعه علمی ، اجتماعی ، انسانی و زیست محیطی با یک مدیریت به روز ، پویا ، موثر و با منابع بهینه استفاده شده برای دستیابی به اهداف و مقاصد خود ، مربی حرفه ای با اصول اخلاقی و تعالی علمی.

  • Guatemala City, گواتمالا

  دانشگاه ماریانو گالوز یک م educationسسه آموزش عالی خصوصی ، مستقل و غیرانتفاعی است که مطابق با قوانین ماهیت نهادی خود عمل می کند ، که در 29 ژانویه 1966 توسط شورای عالی دانشگاه دانشگاه سان کارلوس دو گواتمالا تصویب شد . نام آن از دولت ممتاز ، قهرمان و مشاور برجسته حقوقدان دکتر خوزه ماریانو گالوز (رئیس دولت گواتمالا 1831-1838) ، بنیانگذار آکادمی مطالعات و اصلاح کننده آموزش گواتمالا ، که نوآوری های مهم را در همه زمینه های زندگی ترویج می دهد ، قدردانی می کند. دولت بهبود آموزش های عمومی به او نسبت داده می شود. او برای سکولار بودن آموزش می جنگید ، او بنیانگذار کتابخانه و موزه ملی بود ، به قوانین و ضمانت های فردی ، آزادی مطبوعات و انتشار افکار احترام می گذاشت. دانشگاه ماریانو گالوز مطابق با اصول نهادی خود ، اساساً به آموزش اخلاقی ، علمی ، تخصصی و فنی دانشجویان از طریق تمرین یکپارچه آموزش ، تحقیق و خدمات به جامعه و هنجارها ، استقلال علمی ، اداری ، انتظامی و اقتصادی حفاظت و توسعه علم و فرهنگ به عنوان میراث جهانی ؛ به ارتقا of تحقیقات به عنوان منبع دانش و پیشرفت و مطالعه مشکلات ملی به منظور کمک به حل آنها. آرمانهایی که به بنیانگذاران آن الهام گرفته اند همچنان معتبر هستند ، زیرا این امر نگرانی دانشگاه در زمینه آموزش ، آموزش جامع دانشجویان آن در محیط آزادی ، احترام متقابل و روحیه همزیستی است.

  • Guatemala City, گواتمالا

  Universidad InterNaciones یک مرکز آموزش عالی در سطح جهانی برای تعالی علمی خود است ، که شکل گیری یکپارچه موجود را تسهیل می کند ، که جستجوی حقیقت ، زیبایی و خوبی را تشویق می کند. این امر باعث رشد هوش ، فکر ، خلاقیت و اراده برای پیش بینی چالش های ارائه شده توسط جامعه امروز و پیش بینی های آینده آن می شود.

  • Guatemala City, گواتمالا

  ما یک مکتب تجاری مدرن و فراگیر با آینده به عنوان یک نقطه نظر و نقشه راه برای سفر هستیم که منطقه ما خواستار آن است که با چالش هایی که در قرن بیست و یکم بوجود آمده است روبرو شود. ما متعهد به جستجوی دائمی ایده های آوانگارد برای عملی کردن آنها هستیم و با روشی تفکر که موجب ارتقاء عمل می شود و تغییر دائمی از فرهنگ ما را در آغوش می گیرد تا به تبادل مداوم ایده ها و دانش برسیم.

  • Boulder, آمریکا
  • Boca Raton, آمریکا
  • + 1 بیشتر

  Watson Institute مکانی است که رهبران کارآفرینی نسل بعدی می توانند جامعه خود را پیدا کنند ، فراخوانی آنها را کشف کنند و شغل خود را تسریع کنند. ما ابزار ، شبکه ، طرز فکر و شجاعت را برای نسل بعدی فراهم می کنیم تا سخت ترین چالش های پیش روی جهان را برطرف کنند ، مشاغل موفق را راه اندازی کرده و زندگی تأثیرگذار را هدایت کنند.

  • Guatemala City, گواتمالا
  • Cahabon, گواتمالا
  • + 18 بیشتر

  ?? Universadad Panamericana ?? ?? ???? ????? ???? ???? ?????. ?? ?? ????? ???? ??? ?? ????? ?? ???? ????? ???????? ? ????? ??? ???? ?? ???? ??????? ?? ???????????? ????? ???? ????????.

  • Guatemala City, گواتمالا

  This program is only available as a second part of the Dual Degree Program after students. is only available via our highly accredited University...