Keystone logo
گرجستان

بهترین دانشگاه ها برای کارشناسی ارشد برنامه ها که در گرجستان 2023

تعداد مؤسسات: 25
  • Kutaisi, گرجستان

  Kutaisi International University (KIU) یک دانشگاه دولتی با رتبه برتر در گرجستان و اولین موسسه آموزش عالی فوق مدرن مستقر در پردیس در منطقه قفقاز است. این دانشگاه یک آموزش مدرن، گسترده و مسکونی را همتراز با موسسات پیشرو در ایالات متحده و اروپا ارائه می دهد. معلمان KIU شامل اساتید ملی و بین المللی، متخصصان برتر در رشته های خود هستند. اساتید بین المللی شاغل عمدتاً از آلمان هستند، به دلیل مشارکت استراتژیک بین KIU و TUM International (یکی از شرکت های تابعه دانشگاه فنی مونیخ (TUM)). رئیس افتخاری ما رئیس سابق TUM پروفسور ولفگانگ هرمان است. KIU توسط بنیاد خیریه بین المللی - CARTU با کمک مالی 1 میلیارد یورویی حمایت می شود. هدف این دانشگاه تبدیل شدن به قطب بین المللی آموزش، علم و فناوری در منطقه است.

  • Tbilisi, گرجستان

  European University یک موسسه آموزش عالی مجاز با وضعیت یک دانشگاه آموزشی است که برنامه های آموزش عالی را مطابق قوانین تعیین شده توسط قانون اجرا می کند و گواهی صلاحیت شناخته شده توسط دولت را صادر می کند.

  • Tbilisi, گرجستان

  NVU آرزو دارد که یک فضای باز ، ابتکاری و مشارکتی ایجاد کند ، تا اطمینان حاصل کند که دانشجو از مشارکت دانشجویان برخوردار است و در مقیاس ملی و بین المللی به جامعه خدمت می کند. با حمایت از دسترسی برابر و برابری به دانشجویان متنوع آموزش و فرصتهای یادگیری مادام العمر پایبند است. NVU با همکاری با ذینفعان جامعه مدنی ، ایالت و صنعت تلاش می کند دانش و نوآوری را در جوامع محلی و جهانی گسترش دهد. NVU متعهد به ایجاد یک محیط دوستدار محیط زیست ، از آموزش محیط زیست پشتیبانی می کند تا مردم را قادر به درک بهتر و همکاری مشترک برای حفاظت از آن کند. NVU متعهد به ایجاد و انتشار دانش و آماده سازی افراد متخصص برای حمایت از رشد اقتصادی و پایداری است.

  • Tbilisi, گرجستان

  Ilia State University در سال 2006 و در نتیجه اتحاد 6 انستیتوی مختلف دانشگاهی با تاریخهای طولانی و متنوع تأسیس شد. در حال حاضر ، Ilia State University یكی از مؤسسات برجسته تحقیقاتی و آموزشی در جورجیا است كه هدف آن ایجاد ، انتقال و بكارگیری دانش برای اهداف پیشرفت علمی و توسعه اجتماعی در سطح محلی و بین المللی است. ISU جامعه دانشگاهی بسیار پیشرفته ای را ایجاد می کند که دانشجویان بتوانند از متخصصان بیاموزند و صلاحیت مورد نظر خود را کسب کنند. Ilia State University بیانگر یک ارتباط ویژه بین دانشجویان و اساتید است - یک مؤسسه آموزشی و علمی چند منظوره که در آن کار مشترک اساتید ، دانشجویان ، محققان و مربیان ، فضای واحدی را برای آموزش و پژوهش عالی ایجاد می کند.

  • Tbilisi, گرجستان

  Tbilisi State Medical University ( TSMU ) با سابقه تقریباً صد ساله مرکز اصلی آموزش پزشکی عالی در گرجستان است. قابل توجه است که تأکید کنیم هزاران فارغ التحصیل دانشگاهی کار حرفه ای خود را در بسیاری از کلینیک ها و م institutionsسسات برجسته گرجستان ، اروپا و جهان ادامه می دهند.

  • Tbilisi, گرجستان

  Sokhumi State University اولین م institutionسسه آموزش عالی جمهوری خودمختار آبخازیا است - جانشین مستقیم حقوقی م Instituteسسه آموزشی دولتی سوخومی. این یک مکتب چند صد ساله است که حامل سنتهای آموزشی گرجستان ، ارزشهای ملی و جهانی است که استحکام سیستمهای چند فرهنگی را تعیین می کند.

  • Tbilisi, گرجستان

  دانشگاه آزاد تفلیس ( TOU ) موسسه ای بسیار رتبه بندی شده است که از طریق 4 مدرسه و دوره های چندگانه دارای برنامه های پزشکی ، کارشناسی ارشد و یک مرحله ای است.

  • Batumi, گرجستان

  Batumi Navigation Teaching University ( BNTU ) یک جامعه باز و سیستم آموزشی است که بر اساس اصول آزادی نهادی بنا شده است.

  • Batumi, گرجستان

  دانشگاه آموزش هنر باتومی پیشروترین مرکز آموزشی در حوزه هنری است. دانشگاه هنر باتومی تنها موسسه هنری آموزش عالی است که همزمان تدریس را در هر چهار جهت تئاتر ، سینما ، موسیقی و هنرهای تجسمی انجام می دهد.

  • Tbilisi, گرجستان

  دانشگاه آموزشی بشردوستانه تفلیس یک م educationalسسه آموزش عالی - دانشگاه تدریس است که برنامه های آموزش عالی در زمینه آموزش بشردوستانه ، علوم اجتماعی ، حقوق ، مدیریت بازرگانی و پزشکی را اجرا می کند.

  • Tbilisi, گرجستان

  اولویت دانشگاه Sulkhan-Saba sabauni ( sabauni ) ایجاد یک فضای آکادمیک متناسب با علایق و توانایی های شخصی دانشجویان و سازگار با رشد فکری و شخصی آنها است.

  • Gori, گرجستان

  Gori State Teaching University متخصصان رقابتی مجهز به دانش نظری ، روش شناختی و عملی ، متمرکز بر بازار کار محلی و بین المللی را آماده می کند ، که با سبک زندگی و فعالیت های موفقیت آمیز ، انتقال جامعه مدرن را به یک جامعه کاملاً پیشرفته و عادلانه ارتقا می بخشد. جامعه دموکراتیک ، اخلاقی و بسیار آگاه.

  • Tbilisi, گرجستان

  دانشگاه کشاورزی جورجیا ( AUG ) یک م educationسسه آموزش عالی غیر دولتی چند نمایه با تخصص در علوم کشاورزی و طبیعی است که توسط یک سازمان خیریه غیر انتفاعی - صندوق دانش بنیان شده است.

  • Kutaisi, گرجستان

  Akaki Tsereteli State University یک موسسه آموزش عالی چند سطح است که برنامه های دانشگاهی و حرفه ای را انجام می دهد و فعالیت های تحقیقاتی فعال دارد.

  • Tbilisi, گرجستان

  دانشگاه آزاد یکی از رهبران حوزه آموزشی در گرجستان است. این دانشگاه با کیفیت بالای آموزش ، محیط یادگیری مدرن و سطح بالای اشتغال فارغ التحصیلان برجسته است.