Keystone logo
کره جنوبی

بهترین دانشگاه ها برای کارشناسی ارشد برنامه ها که در کره جنوبی 2024

تعداد مؤسسات: 61
  • Dongdaemun-gu, کره جنوبی

  از زمان تأسیس در سال 1918 ، University Of Seoul از طریق آموزش و آموزش دانشجویان و تحقیقات علمی به توسعه جامعه کره ای کمک کرده است. University Of Seoul به عنوان یکی از بهترین دانشگاه های دولتی کره شناخته می شود. این دستاورد نه تنها بر اساس تلاش های خود بلکه بر حمایت مستمر شهروندان است. بودجه توسط دولت سئول متروپولیتن از University Of Seoul همچنان به اجرای یک نیم قیمت شهریه کالج سیاست برای اولین بار در سال 2012. اجرا University Of Seoul مسئولیت اجتماعی خود به عنوان یک دانشگاه عمومی از طریق این سیاست پیشگام تقویت کرده است. بر اساس شعار حقیقت ، خلاقیت و خدمات عمومی ، University Of Seoul قصد دارد شهروندی فعال و مدارا را در دانشجویان ما تقویت کند. ما همچنین دانش آموزان خود را تشویق می کنیم تا با دانش به دست آمده خدمات خود را به جامعه ارائه دهند. سرانجام ، University Of Seoul تحقیقات نوآورانه ای را ارائه می دهد که به تصمیم گیری های سیاسی کمک می کند و نیازهای اجتماعی فعلی و پیش بینی شده را برطرف می کند.

  • Dongdaemun-gu, کره جنوبی

  با توجه به توسعه فناوری اطلاعات ، میزان اطلاعات و سرعت اشتراک گذاری آن افزایش یافته است. به منظور پاسخگویی به تغییر جامعه و زنده ماندن در رقابت ، یادگیری مداوم ضروری شد. بر این اساس ، تقاضا برای یک سیستم آموزشی متناسب با مفهوم آموزش مادام العمر وجود داشت که باعث ظهور دانشگاه های سایبری مانند دانشگاه دیجیتال سئول شد. دانشگاه دیجیتال سئول به نقش و وظیفه خود به عنوان دانشگاه سایبری برجسته کره وفادار بوده و در مدت کوتاهی رشد چشمگیری از خود نشان داده است. به ویژه ، دانشگاه دیجیتال سئول دارای محتوای آموزشی با کیفیت بالا ، اعضای هیئت علمی عالی و بزرگترین گروه دانشجویی است. ما دائماً تلاش کرده ایم تا خدمات دانشجویی را بهبود بخشیده و دانشگاه خود را با سازماندهی مجدد برنامه درسی تخصصی کنیم. در نتیجه چنین تلاشی ، دانشگاه دیجیتال سئول به بهترین دانشگاه سایبری کشور تبدیل شده است که بهترین عملکرد را در میزان رضایت دانشجویان و میزان رقابت نشان می دهد و غیره. دانشگاه دیجیتال سئول به پیشرفت خود فراتر از بهترین دانشگاه سایبری کره ادامه خواهد داد و برای تبدیل شدن به بهترین دانشگاه جهان قدم بر می دارد. علاوه بر این ، ما با پیوند دادن فناوری جدید به آموزش و پرورش ، به دانش آموزان کمک خواهیم کرد تا حداکثر توان خود را توسعه دهند. ما اطمینان داریم که لحظه ای که از دانشگاه ما فارغ التحصیل می شوید ، متخصص حرفه ای مورد نظر جامعه خواهید بود.

  • Seongbuk-gu, کره جنوبی

  دانشکده بازرگانی دانشگاه کره با آموزش علوم بازرگانی در بخش پلوتولوژی در سال 1905 ، آموزش مدیریت بازرگانی کره را رهبری می کند و یکی از مهمترین گروه ها با طولانی ترین سابقه در دانشگاه کره است. پس از تغییر نام به عنوان "بخش علوم تجاری" در سال 1910 و به عنوان "بخش امور بازرگانی" در 1922 ، اولین "مدرسه کسب و کار" در سال 1955 تاسیس شد و اولین MBA در سال 1963 تأسیس شد. مدرسه بازرگانی دانشگاه کره در واقع پیشگامی که آموزش مدیریت تجاری مدرن غربی را در کره معرفی کرد. علاوه بر این ، مدرسه بازرگانی دانشگاه کره با ساخت ساختمان های مدرسه در سطح جهانی ، از جمله سالن اصلی مدرسه تجارت ، اولین ساختمان در کره ، اختصاص داده شده به ساختمان واحد ، ساختمان LG-POSCO ، که تأمین مالی می شود ، نقطه عطفی در تاریخ معماری دانشگاه محسوب می شود. به طور کامل برای اولین بار در کره ، و Hyundai Motor Hall ، که با بیشترین کمک مالی از 3600 فرد و سازمان در تاریخ معماری دانشگاه تأسیس شد.

  • Dongdaemun-gu, کره جنوبی

  دانشگاه پیشرو که در حال ارتقاء اکوسیستم هوشمند برای صنایع تولیدی است که از نظر استراتژیک در مرکز هوشمند Siheung و Ansan واقع شده است ، Korea Polytechnic University در زمینه همکاری بین صنعت و دانشگاه تخصص دارد و از خوشه های صنعتی پیشرفته در خارج از کشور الگو گرفته است. KPU هنوز یک دانشگاه جوان است ، اما این موسسه با پرورش متخصصان مهندسی بیشتر از سایر دانشگاه ها ، به توسعه صنایع کشور کمک کرده است. KPU با اجرای یک برنامه درسی سفارشی که نیازهای صنعت را منعکس می کند ، فرهنگ دانشگاهی را پرورش داده است که در آن صنعت و دانشگاه با در آغوش گرفتن یکدیگر همزیستی می کنند.

  • Ansan-si, کره جنوبی

  در حال حاضر ، Seoul Institute Of The Arts به نقطه ای رسیده است که باید در پارادایم آموزش و آفرینش هنری تجدید نظر کرده و آن را تجدید کند تا جهشی دیگر به عنوان یک دانشگاه هنری با خلاقیت در سطح جهانی داشته باشد. Seoul Institute Of The Arts با تغییرات عظیم ناشی از انقلاب صنعتی چهارم و همه گیری کرونا ، باید ویژگی و جهانی شدن خود را بیشتر تقویت کند تا به عنوان یک موسسه آموزشی هنری تخصصی با رقابت جهانی فراتر از وضعیت فعلی خود توسعه یابد. برای این منظور ، مرکز هنری دانگرانگ ، یک شرکت مدرسه ، جانشین میراث بنیانگذار ، دانگ رانگ شد و فلسفه رئیس افتخاری ، یو دئوک هیونگ را به ارث برد و Seoul Institute Of The Arts جهت هنرهای آینده را تعیین کرد. تحصیلات. ما تمام تلاش خود را می کنیم تا توسعه فرهنگ و هنرهای ملی و جهانی شدن را از طریق خلق هدایت کنیم. ما از همه اعضای هیئت علمی ، دانشجویان و فارغ التحصیلان می خواهیم که همه با هم به صورت یک خانواده کار کنند تا Seoul Institute Of The Arts بتواند به یک دانشگاه هنری در سطح جهانی با یک قلب و بر اساس اعتقاد و افتخار یک "خانواده آشنا" تبدیل شود. متشکرم.

  • Wonju-si, کره جنوبی

  Sangji University یک دانشگاه دموکراتیک است که در آن دموکراسی مانند یک رودخانه سرریز می کند. Sangji University یک دانشگاه ویژه است که توسط دانشجویان هدایت می شود. Sangji University یک جامعه آموزشی است که در آن علم ، اندیشه ، زندگی ، جوانان و آینده در کنار هم زندگی می کنند. دلیل تفاوت دانشگاه ها با شرکت ها این است که منافع عمومی کشور و جامعه را دنبال می کنند. دلیل تفاوت دانشگاه ها با هاگون این است که آنها حقیقت را فراتر از انتقال یک طرفه دانش کشف می کنند. دلیل تفاوت دانشگاه ها با بوروکراسی های دولتی این است که آنها آزادی نامحدودی را فراتر از دیوار قوانین دنبال می کنند. Sangji University دارای منافع عمومی ، حقیقت و آزادی است. سانجی دانشگاهی است که در آن می توانید به هر چیزی که تصور کنید برسید. Sangji University مملو از آزادی آکادمیک و آزادی فکر است. Sangji University دارای عقل است که به جامعه فراتر از فرد فکر می کند و به آینده دور کشور فکر می کند. Sangji University رویایی دارد. مهمتر از همه ، Sangji University سالنی از دموکراسی است که در آن دموکراسی را می توان در هرجای کره زنده و زنده تجربه کرد. Sangji University ، با 62 سال سابقه ، زمینه زنده دموکراسی آموزشی در کره است.

  • Busanjin-gu, کره جنوبی

  شرکت آموزشی دانگ-ایویی (DEI) "برای ارتقاء رفاه ملی از طریق آموزش" در سال 1966 توسط مرحوم دکتر کیم ایم سیک تأسیس شد. از آن زمان ، DEI ، که شامل Dong-eui University ، موسسه فناوری Dong-Eui ، دبیرستان فنی Dong-Eui و مدرسه راهنمایی Dong-Eui است ، با آموزش افراد با استعداد متعدد به توسعه کشور و منطقه کمک کرده است. ؛ و افتتاح مرکز پزشکی دونگ-ایویی با خدمت از صمیم قلب به جامعه به سهم خود در جامعه افزوده است. Dong-eui University ، که طی 38 سال گذشته در زمینه آموزش عالی رشد چشمگیری داشته است ، اکنون نقش خود را به عنوان قطب آموزش رهبران جهانی در خارج از منطقه ادامه می دهد. ما ، با اراده قوی خود برای گشودن یک تاریخ جدید ، بهترین فضای آموزشی را برای 18000 دانش آموز خود ایجاد می کنیم تا خود را به شایستگی و رقابت لازم برای عصر رقابت های بی حد و حصر مجهز کنند. "Dong-Eui-Ji-Chun" ، روح بنیانگذار Dong-eui University ، از آموزش دانش آموزان برای درک بصیرتی از جهان از طریق آموزش های آکادمیک و پرورش شخصیت حمایت می کند. با در نظر داشتن این روحیه ، ما به تولید رهبران آینده ادامه می دهیم که قادر خواهند بود با موج تغییرات در محیط های داخلی و بین المللی که به سرعت در حال تغییر هستند ، با موفقیت کنار بیایند. دانش آموزان عزیز! امیدوارم شما به عنوان نیروی محرکه پیشرفت ملت و منطقه در قرن 21 ، به پرورش تفکر خلاق و شجاعت برای مقابله با چالش های جدید ادامه دهید. Dong-eui University آماده ، قادر و مایل است به رویای شجاعت و امید شما کمک کند. لطفاً خود را وقف اکتشافات دانشگاهی و پیشرفت شغلی کنید تا بتوانید آینده ای بهتر و امیدوارتر را برای خود باز کنید.

  • Pocheon-si, کره جنوبی

  روح Daejin University پرورش افراد توانمند است که بر اساس وفاداری ، تقوا و اعتقاد ، که بر اساس زندگی هماهنگ بدون هیچ کینه ای بنا شده اند ، در توسعه ملت و جامعه بشری مشارکت خواهند داشت ، هدف دائسون جنریهو بر اساس خیرخواهی است. و عدالت 1. وفاداری (Seongsil ، 誠實) "Seong (誠)" به "حقیقت" و "صداقت" اشاره دارد. این بدان معناست که کاری را انجام دهید که شخص در ذهن درونی خود متوجه می شود بدون هیچ گونه دروغ. 2. تقوا (Gyeonggeon ، 敬虔) "Gyeong (敬)" به حرکت رو به جلو با دنبال کردن حرکت بدن و روح مطابق با مالکیت اشاره دارد. این به "تقوا" و "احتیاط" اشاره دارد. 3. محکومیت (Sinnyeom، 信念) "Sin (信)" به "اعتقاد" و قلب بدون تغییر هنگامی که تصمیم خاصی می گیرید اشاره دارد. این به تغییر ذهنیت مصمم با حرص خصوصی و تلاش برای دستیابی به اهداف مورد انتظار با حفظ ذهن اشاره دارد.

  • Yuseong-gu, کره جنوبی

  ما به آموزش ، تحقیق و نوآوری برای خوشبختی و رفاه بشر ادامه می دهیم. KAIST استعدادهای علمی و تکنولوژیکی را با نظریه و کاربرد عمیق پرورش می دهد و تحقیقات اساسی و تحقیقات همگرایی را برای نوآوری های علمی و فناوری انجام می دهد. این امر به ایجاد ارزش های جدید از طریق همکاری صنعت ، دانشگاه و تحقیقات کمک کرده و منجر به توسعه اقتصادی ملی شده است. آموزش ، تحقیق و نوآوری ما توسعه اقتصادی کره جنوبی و جامعه علمی را در جهان بیشتر خواهد کرد.

  • Dongdaemun-gu, کره جنوبی

  در رتبه بندی جامع دانشگاه های سایبری که توسط وزارت آموزش و پرورش کره انجام شده است ، از زمان تاسیس در سال 2001 ، دانشگاه سایبری کیونگ هی (KHCU) نزدیک به 8189 فارغ التحصیل تولید کرده است که بسیاری از آنها به تحصیلات تکمیلی خود ادامه داده اند. رویای کسب مدرک کارشناسی ارشد یا دکترا را دارید. در حال حاضر ، حدود 10 هزار دانش آموز در شش مدرسه با 19 دپارتمان و 50 گرایش تحت سیستم دانشگاه قوی 61 ساله کیونگ هی برای رسیدن به این آرزو تلاش می کنند. سخنرانی های ویدیویی آنلاین اساتید مشهور و متخصصان آموزش آنلاین ، که به طور کامل در شش استودیو بزرگ طراحی و تولید شده اند ، بالاترین استانداردهای آموزش سایبری را نشان می دهند. همچنین انیمیشن و شخصیت های سه بعدی تولید محتوای ویدیویی ما را از رقبای ما متمایز می کند. کتابخانه ، آزمایشگاه رایانه شخصی و مراکز محلی آموزش امکان یادگیری غیرحضوری را فراهم می کند و بورسیه های تحصیلی مختلف ما به بسیاری از افراد در تحقق رویای آنها کمک می کند. KHCU یک استاندارد جهانی معتبر برای محتوای پیشرفته با فناوری های پیشرفته ، امور دانشگاهی معقول و سیستم مدیریتی تعیین می کند.

  • Buyeo-gun, کره جنوبی

  Korea National University Of Cultural Heritage با اهداف خاصی تحت فلسفه بنیانگذاری "استقلال ملی ، توسعه فرهنگی" در سال 2000 تأسیس شد. این اهداف ویژه به ارث بردن و توسعه فرهنگ سنتی و توسعه متخصصان برای حفظ ، مدیریت و استفاده از میراث فرهنگی کره است. KNUCH به عنوان تنها دانشگاه ملی در کره که به آموزش فرهنگ سنتی و میراث فرهنگی می پردازد ، برنامه های آموزشی بهینه ای را برای دانشجویان با اعضای هیات علمی برجسته ارائه کرده است که هم دانش نظری و تجربیات عملی در زمینه های مختلف را به دست آورده اند و هم زیرساخت آموزشی کاملی برای آموزش عملی و تمرینات دو دانشکده در مقطع کارشناسی شامل هفت دپارتمان است: مدیریت میراث فرهنگی ، معماری منظر سنتی ، ساختمان سنتی ، علم حفاظت از میراث فرهنگی ، باستان شناسی همگرایی ، هنرهای سنتی و صنایع دستی و میراث فرهنگی ناملموس. برنامه های کارشناسی ارشد و دکتری در مدرسه کارشناسی ارشد عمومی افتتاح می شود و مدرسه کارشناسی ارشد حرفه ای تحقیق و توسعه عمیقی را در مورد نظریه های دانشگاهی و عملی ارائه می دهد. KNUCH بر یادگیری مترقی تاکید می کند که توسط دانش آموزان هدایت می شود تا اینکه توسط اعضای هیئت علمی تدریس شود تا دانش آموزان بتوانند ضرورت فرهنگ سنتی و میراث فرهنگی را به تنهایی تشخیص دهند ، راه حل هایی طراحی کرده و رویکردهای خلاقانه ای را برای توسعه متخصصانی که می توانند قرن 21 را رهبری کنند ، بیابند. . KNUCH همچنین تلاش کرده است تا با ماهیت تحصیلات دانشگاهی مطابقت داشته باشد تا به دانش آموزان کمک کند تا زندگی خود را به طور کامل و سالم هدایت کنند و همچنین هر دانش آموز را به سمت حرفه ای شدن مطابق با اهداف تاسیس راهنمایی کند.

  • Gyeongsan-si, کره جنوبی

  طی 20 سال گذشته ، Daegu University به مهد یادگیری تبدیل شده است و بیش از 20000 دانشجوی کارشناسی و کارشناسی ارشد برای رسیدن به رویاهای خود آماده می شوند. رشد مستمر کمی و کیفی آن تحت شعار و چشم انداز یک دانشگاه جوان ، یک دانشگاه آزاد اندیش ، یک دانشگاه بزرگ ، افتخار Daegu ، آن را قادر ساخته است که به عنوان رهبر نوآوری آموزش دانشگاه تبدیل شود ، و همانطور که در یکی از آن آمده است شعارها ، "دانشگاهی که دانشجویان در آن شاد هستند". از ژوئن 2018 ، Daegu University تمام منابع و قابلیت های خود را بر این هدف قرار می دهد که به عنوان مشهورترین دانشگاه در هر درس و موفق ترین دانشگاه در زمینه رضایت از خدمات آموزشی تبدیل شود. من و هزاران استاد و کارمند Daegu University تلاش خواهم کرد تا هر یک از 85 دپارتمان خود را به عنوان برترین در زمینه های مربوطه و آنهایی که نمایانگر مناطق دائگو و گیونگبوک هستند با افتخار در حین ایجاد دانشگاهی که دانش آموزان و والدین آنها را تشکیل می دهند ، بکوشم. کسانی که از خدمات آموزشی بهره مند هستند ، می توان از آنها راضی بود.

  • Gwanak-gu, کره جنوبی

  Kukje Theological University and Seminary خوش آمدید. این حوزه که ریشه در انجیل و کلام خدا دارد ، به دنبال توسعه رهبران مسیحی است که متفکر ، آگاه در سطح جهانی ، بالغ از نظر روحی و آماده مجموعه وسیعی از خدمات هستند. ما متعهد به انجیل مسیح هستیم که توسط کتاب مقدس الهام گرفته شده و در اعترافات ایمان اصلاح شده ما خلاصه شده است. در اینجا اساتید برجسته ای پیدا خواهید کرد که بار شما را برای کلام خدا ، برای گمشدگان ، تجهیز مقدسین و نظم و انضباط ملتها بر عهده دارند. هر عضو یک کشیش با تجربه و یک معلم عالی است. با راهنمایی روحانیون و روحانیون خدایی ، اشتیاق خود را برای خدمت و دعوت مجدداً تجدید می کنید. کوکه با مجموعه گسترده ای از دانش آموزان از فرقه ها و کشورهای مختلف منحصر به فرد است. تنوع جامعه ما دید ، چشم انداز و راه رفتن شما با مسیح را غنی می کند. Kukje Theological University and Seminary کارهای هیجان انگیزی انجام می دهد. خوشحال می شویم شما به این انجمن پویا بپیوندید. با وجود رشد چشمگیر کلیساهای کره ای ، به نظر می رسد که آنها موقعیت و نقش خود را در جامعه سهیم نشده اند. این به دلیل بسیاری از عناصر اشتباه در کلیساهای کره است. این کشور برای بررسی عملکرد خود به اصلاحات مداوم از طریق خودآزمایی نیاز دارد. به همین دلیل ، ما برای شفا و استقرار فراخوانده شده ایم. اینها وظایف ماست.

  • Buk-gu, کره جنوبی

  Chonnam National University یک سالن یادگیری و هوش است که تاریخ را رهبری کرده و زمان را روشن کرده است. در سال 1952 با این اعتقاد افتتاح شد که "برای حفاظت از کشور دانشگاهی است که افراد با استعداد را پرورش می دهد" در میان هرج و مرج و جنگ.

  • Gunsan-si, کره جنوبی

  Howon University بر اساس ارزش ها ، استقلال و وفاداری در سال 1977 تأسیس شد. از آنجا که جامعه دانش بنیان قرن 21 ما بر شفاف سازی ارزشها ، پیشرفت در فناوری و افزایش دانش برای مشارکت م withثر و مشارکت در جامعه جهانی تأکید دارد ، ما ضرورت بازسازی و نوآوری ساختاری مداوم در مورد آموزش م andثر و ادغام در جامعه جدید را تشخیص می دهیم. برای این منظور ، ما در تلاش برای ارتقاء جامعه پردیس خود از طریق ایجاد "فرهنگ هوون" ، توسعه یک محوطه منظم و زیبا و سیستماتیک شدن بیشتر برنامه درسی بر اساس نیازهای جامعه جهانی هستیم. با یک چشم انداز جهانی ، مشارکت فعال جامعه و رشد دانشجویی در دانش و رشد شخصی ، Howon University در واقع یک مشارکت کننده بزرگ در جامعه جهانی خواهد بود.