Keystone logo
پورتوریکو (US)

بهترین دانشگاه ها برای کارشناسی ارشد برنامه ها که در پورتوریکو (US) 2024

تعداد مؤسسات: 18
  • Gurabo, پورتوریکو (US)

  ?? ????? ??? ?? 40 ??? ? ??????? ??? ??. ???? ? ????? ?????? (?????? ??????? ??????) ???????? ????? ????? ????? ???? ?? ???? ???. ??????? ?????? ?? ???? ??????? ????? ????? ???? ????? ???? ????? ? ??????? ??? ??. ???? ? ????? ?????? ??? ??? ? ????? ????? ?????? ???? ?? ??? ?? ???? ?? ?? ??? ? ??? ?? ????? ?? ?? ????? ????????? ??? ?? ??????.

  • Carolina, پورتوریکو (US)

  ??????? ??? ??. ???? ?? ????? ????? ???? ??? ?? ????? ????? ?????? ?? ?? ????? ?????? ???? ??? ?? ???????? ???????????? ????? ???????? ?? ??????? ?? ???. ?? ?????? ??????? ?????? ? ?? ??? ???????? ? ?? ????? ?? ?????? ? ??? ??????? ?????? ?? ??? ????? ??? ?? ???? ?????? ???.

  • San Juan, پورتوریکو (US)

  Universidad Ana G. Méndez-Recinto de Cupey یک موسسه آموزش عالی است که سابقه طولانی در ارائه برنامه هایی دارد که بالاترین استانداردهای تعالی دانشگاهی را برآورده می کند. با آگاهی از پیشنهادات گسترده و به روز دانشگاهی ، می دانیم که برنامه و روش یادگیری متناسب با اهداف حرفه ای و سبک زندگی خود را پیدا خواهید کرد.

  • Caguas, پورتوریکو (US)

  San Juan Bautista School Of Medicine (SJBSM) یک موسسه خصوصی و غیرانتفاعی است که به عنوان چنین مشترک با کشورهای مشترک المنافع پورتوریکو ثبت شده است. یک هیئت امنا SJBSM را اداره می کند و اطمینان می دهد که م institutionسسه به طور کامل با ماموریت و چشم انداز خود مطابقت دارد. هیئت مدیره متشکل از شش عضو منتخب است که کلیه اقدامات مربوط به انتصاب روسا ، اعضای هیئت علمی و پرسنل اداری را به رئیس جمهور/رئیس دانشگاه واگذار می کنند. این سازمان در سال 1978 با مأموریت ارتقاء سلامت جامعه با تمرکز بر پزشکی جامعه و نیاز به داشتن پزشکان بیشتر به افراد آسیب پذیر و تحت مراقبت های پزشکی تأسیس شد. این مدرسه ابتدا در سان خوان ، پایتخت پورتوریکو واقع شد ، که در ابتدا توسط اسپانیایی ها سان خوان بوتیستا نامگذاری شد. در سال 1998 ، تاسیسات خود را به شهر Caguas ، یکی از مهمترین مراکز شهری پورتوریکو ، با 150،000 نفر جمعیت منتقل کرد. Caguas در منطقه شرقی-مرکزی جزیره ، 18 مایلی جنوب سان خوان ، پایتخت پورتوریکو قرار دارد. این شهر به دلیل موقعیت ممتاز خود ، از طریق بنادر و امکانات فرودگاهی به راحتی قابل دسترسی است ، بنابراین امکان حمل و نقل سریع و راحت را فراهم می کند. این مکان فعالیتهای تجاری ، فردی و توریستی را تسهیل می کند.

  • San Juan, پورتوریکو (US)

  هنرستان موسیقی پورتوریکو یک دانشگاه دولتی تخصصی است که برنامه های حرفه ای عالی در مقاطع کارشناسی و کارشناسی ارشد ، و همچنین خدمات ، مطالعات و برنامه هایی را ارائه می دهد که به طور کلی برای جامعه طراحی شده است.

  • Ponce, پورتوریکو (US)

  مأموریت Pontifical Catholic University Of Puerto Rico این است که زندگی و کرامت انسان را جشن گرفته و ارتقا دهد و آن را با توجه به ارزشهای انجیل ، در رشته های دانش علمی به روز شده برای ایجاد محلی بهتر و جهان جهانی Pontifical Catholic University Of Puerto Rico پاپ پورتوریکو ، بر اساس تفکر کلیسا در مورد آموزش یکپارچه انسان و مطابق با رسالت همیشگی هر دانشگاه ، هدف اصلی خود جستجوی مشترک حقیقت و انتشار دانش است. این دو هدف را از طریق مطالعه زمینه های مختلف دانش دنبال می کند. با همین هدف ، گفتگوی معتبر و مستمری بین هنرها ، علوم ، فلسفه و الهیات برقرار می کند.

  • San Juan, پورتوریکو (US)

  Escuela Hotelera De San Juan از بینش و ابتکار خانم سیلویا سسترو لئون برای ارائه مرکز آموزشی معتبر در برنامه های مربوط به خدمات مهمان نوازی به پورتوریکو پدید آمد. در ابتدا ، او بخشی از دبیرستان حرفه ای Sylvia Cestero de Toyos بود ، یک موسسه حرفه ای ، یک تکنسین بسیار ماهر با بیش از بیست سال خدمات. Escuela Hotelera De San Juan به عنوان یک موسسه مستقل بر اساس Calle Mayagüez و کلاسهای درس در Avenida Barbosa و Avenida 65 de Infantería تا سال 2003 رشد کرد و توسعه یافت تا زمانی که به امکانات جدید خود در Calle Guayama ، شماره 229 ، در Hato Rey نقل مکان کرد. تقریباً 25 سال پس از تأسیس ، Escuela Hotelera De San Juan صنعت غذا و نوشیدنی و به طور کلی جامعه را تحت تأثیر قرار داده است. گواه این امر فعالیت های بیشماری است که با حضور فارغ التحصیلان در محیط های حرفه ای معتبر ترویج می شود. در آگوست 2009 ، Escuela Hotelera De San Juan پردیس خود را در مایاگیز ، پورتوریکو واقع در بزرگراه 114 ، کیلومتر 0.4 ، پارک صنعتی Sector Western ، Barrio Guanajibo در Mayagüez افتتاح کرد. این محوطه امکانات مدرن را در اختیار دانشجویان آینده نگر قرار می دهد که علاقمند به تحصیل در حرفه حرفه ای هنرهای آشپزی ، نانوایی بین المللی و قنادی هستند.

  • Bayamón, پورتوریکو (US)

  EDIC College یک موسسه انتفاعی خصوصی است که تحت قوانین مشترک المنافع پورتوریکو تأسیس شده است.

  • Bayamón, پورتوریکو (US)

  در قلب برنامه UCC برای آینده ماموریت آن است. جامعه دانشگاهی باید بداند که چه ویژگیهایی باید حفظ شود زیرا اهداف آن در آینده توسعه یافته و پیشرفت می کنند. UCC با وفاداری به رسالت خود با تمرکز بر تعالی ، با دنبال کردن اهداف روشن ، و با ارج نهادن و غنی سازی جامعه ای از دانشمندان متنوع که متخصصان بهداشتی با کیفیت و متعهد را آماده می کنند تا نیازهای بهداشتی جامعه را از نظر بیولوژیکی برآورده کنند ، پیشرفت می کند ، زمینه فیزیکی و اجتماعی ، با تمرکز انسانی و احساس تعهد اخلاقی بالا. در 40 سال فعالیت خود ، UCC تعهد خود را برای بهبود کیفیت زندگی جامعه پورتوریکو از طریق تعالی در خدمات بالینی ، تأکید بر دستور کار گسترده تحقیقات زیست پزشکی ، بالینی و روانی و اجتماعی و همچنین توسعه مراقبت های بهداشتی شایسته نشان داده است. حرفه ای ها.

  • Guaynabo, پورتوریکو (US)

  Atlantic University College یک موسسه آموزش عالی غیرانتفاعی است که در زمینه هنرها و علوم دیجیتالی تخصص دارد ، در سال 1983 تأسیس شد ، محصول رویایی توسط سرهنگ رامون بارکن و دکتر ترزا دی دیوس اونانو. این واحد در Guaynabo ، جایی که هیچ موسسه دانشگاهی وجود نداشت ، در سال 1984 با 125 دانشجو آغاز به کار کرد و در مرکز شهر واقع شده است. این اولین موسسه آموزش عالی است که در این شهرداری با نام کالج آتلانتیک تأسیس شد و بعداً در سال 2011 به کالج دانشگاه آتلانتیک تبدیل شد. این جایزه Emmy® و Telly را برای تولیدات متحرک خود دریافت کرده است. از سوی شورای آموزش عالی اجازه داده شد که در سال 1983 با درجه های کاردانی و کارشناسی شروع به کار کند ، بعداً ، در سال 2001 ، مجوز ارائه برنامه های تحصیلات تکمیلی را دریافت کرد. با افزایش فرصت های آموزشی ، Atlantic University College با آنها رشد کرده و به دانشجویان خود یک محیط مizedثر شخصی ارائه می دهد ، که به آنها امکان می دهد تا بصورت فردی به طور همه جانبه پیشرفت کنند. این کشور از تعهد خود برای ارائه آموزشی که در هر یک از زمینه های آموزشی خود در زمینه هنرها و علوم دیجیتال ، که در آن خود را با موفقیت خود و در هر بازار نوظهور دیگر در داخل و خارج از کشور ما ، با موفقیت قرار داده است ، ارائه می دهد آگاه است. کشور. پیشنهادات دانشگاهی مطابق فلسفه نهادی مبتنی بر اصول دسترسی برای همه افراد و سازگاری با نیازهای جامعه و هماهنگ با خواسته های دانش انسانی ، علمی و فناوری لازم برای یک فرد رقابتی در یک جامعه است. جهانی ، در حوزه هنرها و علوم دیجیتال. وجوه دریافتی توسط این موسسه به 28 آزمایشگاه با فناوری پیشرفته اجازه می دهد تا در نوع پیشنهادات دانشگاهی که ارائه می دهند شرکت کنند و مطابق رسالت نهادی خود از فرایند یاددهی-یادگیری حمایت کنند.

  • Mayagüez, پورتوریکو (US)

  Herbert Fletcher University یک موسسه آموزش آنلاین غیر انتفاعی از راه دور از بخش بین آمریکایی کلیسای هفتم روز ماجراجویانه است. این بخشی از سیستم آموزشی Adventist است ، دومین سیستم آموزشی مسیحی در جهان.

  • San Juan, پورتوریکو (US)

  مأموریت دانشگاه کلمبوس این است که دانشجویان ما را با یک پیشنهاد آموزشی آوانگارد ، پیش بینی شده برای آینده ، آموزش دهد تا آنها ، متخصصان و شهروندان را مسئول و قادر به پرداختن به طور موثر تمام جنبه های فعالیت انسانی ، در یک زمینه جهانی ، کند. و دائماً در حال تغییر است. کمک به محافظت و تحکیم ارزش های اجتماعی ، ارائه دیدگاه های حیاتی و عینی که گزینه های استراتژیک را برای تقویت جامعه ما و ارزش های اخلاقی آن ارتقا دهند.

  • Gurabo, پورتوریکو (US)

  با بیش از 40 سال سابقه ، دانشگاه آنا جی موندز ، پردیس گورابو (دانشگاه تورابو سابق) سریعترین رشد موسسه خصوصی آموزش عالی در کشور است. پردیس گورابو که توسط کمیسیون معتبر آموزش عالی ایالات متحده ، آموزش عالی ، معتبر شناخته شده است ، دارای اعتبارنامه های مختلف حرفه ای است که مهر و مومی از کیفیت را به آموزش دانشجویان خود اضافه می کند.

  • Maleza Baja, Aguadilla, Puerto Rico, پورتوریکو (US)

  پس از هفت سال خدمت به عنوان مشاور و مربی در 18 شهر در 6 کشور ، این سازمان به طور رسمی در 27 سپتامبر 2006 ، به عنوان یک م institutionسسه پس از دوره متوسطه ، فنی و با مهارت بالا در منطقه بارگیری Luís Muñoz Marín فعالیت خود را آغاز کرد. فرودگاه ، در کارولینا ، پورتوریکو. این امر در پاسخ به نیاز و تعهد به تأمین نیروی انسانی بسیار واجد شرایط مورد نیاز فرودگاهها ، خطوط هوایی ، خطوط مسافرتی و صنعت گردشگری ، به طور كلی ، جهت انجام و ارائه خدمات زمینی فرودگاه و هتل كه مكمل فعالیتهای گردشگری منجر می شود ، بوجود می آید. برای انجام بر اساس یک سرویس آموزشی از تعالی و کیفیت کامل.

  • Mayagüez, پورتوریکو (US)

  دانشگاه ما از موسسات آموزشی در پورتوریکو و کوبا رشد کرد. هفتمین روز کلیسای Adventist اولین مدرسه خود را در Aibonito ، پورتوریکو ، در سال 1920 افتتاح کرد. در سال 1946 آکادمی Metropolitan Adventist را که یک دبیرستان جامع است ، در سانتورس تأسیس کرد. در سال 1957 کالج Adventist پورتوریکو در مایاگوئز تاسیس شد. در ماه مه 1961 ، وی مجوز ارائه برنامه هایی در سطح دانشگاه را دریافت کرد که در Colegio de la Antillas در سانتا کلارا ، کوبا ارائه شده بود. در سپتامبر همان سال ، این دانشکده به کالج Adventist پورتوریکو تغییر یافت. و بعداً ، در مارس 1962 ، نام به کالج آنتیل تغییر یافت. در تاریخ 18 آگوست 1989 ، شورای آموزش عالی نام جدید دانشگاه آنتیل ادونتیست (UAA) را مجاز دانست.