Keystone logo
پرتغال

مطالعه کارشناسی ارشد که در پرتغال 2024

تغییر ارز

هزینه اولیه زندگی ماهانه

 • اجاره در یک آپارتمان مشترک

  429
 • اشتراک ابزارها

  35
 • اشتراک اینترنتی

  35
 • حمل و نقل محلی

  40

نمونه هزینه سبک زندگی

 • ترکیب فست فود

  7
 • بلیط سینما

  7
 • یک پیمانه آبجو محلی

  2

درباره پرتغال

آموزش عالی در پرتغال

پرتغال ارائه می دهد آموزش پلی تکنیک و دانشگاه نوع است که توسط دانشگاه های خصوصی یا عمومی، موسسات دانشگاه یا موسسات پلی تکنیک ارائه شده است. دانشگاه توسط دولت دانش آموزان اعتراف از طریق یک سیستم رقابتی به نام صد numerus، و یا "محدودیت ثبت نام ". دانش آموزان باید امتحانات که آنها را امتحان بیش از افراد خاص عبور و دریافت حداقل نمرات قبل از آنها از نظر قانونی مجاز به درخواست به دانشگاه. معیارهای پذیرش برای بسیاری از مقطع کارشناسی و فارغ التحصیل برنامه در دانشگاه های دولتی تدریس به طور کلی بیشتر خواستار و انتخابی از معیارهای انتظار می رود توسط دانشکده های صنعتی و یا دانشگاه های خصوصی.

پرتغالی نظام آموزش عالی است تحقیق مدار اما پلی تکنیک دانش آموزان ارائه فرصتی برای کسب مدارک تحصیلی در زمینه های حرفه ای مانند روانشناسی، حقوق، اقتصاد، پزشکی و علوم طبیعی فوق العاده.مدارک تحصیلی شامل آموزشی، فن آوری، مهندسی و علوم انسانی مشاغل توسط هر دو نهاد پلی تکنیک و دانشگاه ارائه شده است. همه امکانات آموزش عالی خصوصی و عمومی نمی تواند کار مگر اینکه توسط پرتغال 'ها Ministério دا Ciência، Tecnologia E Ensino برتر (وزارت علوم، فناوری و آموزش عالی) شناخته شده است.

دانشجویان بین المللی که مایل به شرکت در یک دانشگاه پرتغالی خواهد معادل دیپلم د Ensino Secundári است که شبیه به یک دیپلم آمریکا، و همچنین به عنوان اسناد و مدارک نشان می دهد نمرات آزمون آزمون ورودی نیاز دارند. از آنجا پرتغال بخشی از اتحادیه اروپا است و پایبند به فرایند بولونیا، دانش آموزان (Doutoramento) درجه را (licenciatura)، کارشناسی ارشد 'S (mestrado) و دکترای کارشناسی که قابل مقایسه با داده در ایالات متحده و بسیاری از دریافت اروپا است.

شرایط اخذ ویزای دانشجویی

دانش آموزان اتحادیه اروپا به یک ویزا برای تحصیل در پرتغال نیاز نیست، اگر چه دانش آموزان اتحادیه اروپا ممکن است نیاز به نشان می دهد آنها می توانند خود را قبل از آنها مجاز به شروع ترم در دانشگاه پرتغالی حمایت می کنند. همچنین، دانشجویان غیر اروپایی خواهد شد که برای به دست آوردن ویزای دانشجویی در صورتی که قصد در پرتغال باقی می ماند برای بیش از سه ماه. مدارک لازم برای شروع روند درخواست روادید شامل یک گذرنامه معتبر. نرم افزار تکمیل. یک عکس گذرنامه. دانشگاه نامه پذیرش. کپی از برنامه سفر سفر و بلیط هواپیما. اثبات بیمه درمانی و اظهارات بانک و مدارک دیگر وضعیت مالی دانش آموز 's می باشد.

آموزش عالی آزاد در پرتغال نیست، بلکه کمک هزینه تحصیلی و سایر کمک های مالی ممکن است در دسترس دانش آموزان واجد شرایط. میانگین هزینه شهریه سالانه برای برنامه های مدرک لیسانس 'و کارشناسی ارشد ' ها حدود 1300 دلار به 1800 $ آمریکا استدلار، و یا 950-1300 یورو است. درجه دکترای هزینه قابل توجهی بالاتر است.

چرا تحصیل در پرتغال؟

با پرتغال 'سیستم آموزش عالی افزایش تمرکز خود را بر روی فن آوری و پژوهش در زمینه های فضا، بیوتکنولوژی و منابع تجدید شونده، دانش آموزان که علاقه مند به دنبال فرصتهای شغلی در این صنایع را پیدا خواهد کرد که دانشگاه پرتغالی بیش از بسیاری از موسسات دیگر به ارائه هستند. علاوه بر این، پرتغال 'بازدید کنندگان حومه جغرافیایی و اقلیمی گوناگون، ارائه کوه زیبا، مراتع دوست داشتنی و مایل خط ساحلی برای دانش آموزان به تجربه و کشف.

نیازمندی‌های ویزا

 1. ویزای ترانزیت و اقامت کوتاه مدت شینگن (نوع C) – برای دانشجویانی که برای دوره تحصیلی کوتاه مدت یا دوره زبان که حداکثر 3 ماه طول می کشد درخواست می دهند.
 2. ویزای ملی شینگن "مدت طولانی" (نوع D) - برای دانشجویانی که برای مدرک تحصیلی آکادمیک درخواست می کنند.
 3. مجوز اقامت پرتغال برای محققان - برای اتباع غیر اتحادیه اروپا که به پرتغال می آیند تا در فعالیت های تحقیقاتی پسا دکترا برای بیش از 3 ماه شرکت کنند.

به چه نوع ویزا نیاز دارید؟

نام ویزا

ویزای نوع C؛ ویزای نوع D؛ مجوز اقامت پرتغال برای محققان

قیمت و ارز

EUR 170

هزینه پردازش ویزای دانشجویی پرتغال حدود 170 یورو است. هزینه ممکن است در معرض تغییر باشد.

چه کسی می تواند برای ویزا اقدام کند؟

دانشجویان کشورهای اتحادیه اروپا و EEA برای تحصیل در پرتغال نیازی به ویزا ندارند، اما باید در بدو ورود برای دریافت کارت اقامت (Autorização de Residência) اقدام کنند. این باید در سه ماه اول ورود انجام شود و می تواند در ساختمان شورای محلی انجام شود.

دانشجویان غیر اتحادیه اروپا و منطقه اقتصادی اروپا که مایل به تحصیل در پرتغال هستند به ویزای دانشجویی و اجازه اقامت نیاز دارند. قبل از سفر باید ویزا دریافت کرد. مجوز اقامت در بدو ورود از اداره مهاجرت و مرز پرتغال (SEF) درخواست می شود.

ساکنان برخی از کشورهای غیر اتحادیه اروپا برای اقامت کوتاه مدت کمتر از سه ماه نیازی به ویزا نخواهند داشت و تنها با داشتن پاسپورت معتبر می توانند آزادانه وارد پرتغال شوند. بیش از 30 کشور از جمله ایالات متحده، کانادا، استرالیا و نیوزلند برای آنها اعمال می شود.

کجا می توانید برنامه را ایجاد کنید؟

سفارت یا کنسولگری پرتغال

شما باید برای ویزای تحصیلی پرتغال با سفارت یا کنسولگری پرتغال در کشور خود درخواست دهید.

وب سایت:https://www.portaldascomunidades.mne.pt/pt/

چگونه برنامه را بسازیم؟

پس از دریافت نامه پذیرش دانشگاه می توانید فرآیند درخواست ویزا را شروع کنید. این فرآیند در سفارت یا کنسولگری پرتغال در کشور شما انجام می شود - شما باید یک مصاحبه ویزا را در وب سایت آنها برنامه ریزی کنید، جایی که می توانید مدارک مورد نیاز را نیز بررسی کنید.

اسنادی که برای درخواست ویزای خود نیاز دارید ممکن است شامل موارد زیر باشد:

 • فرم درخواست تکمیل شده شما (دانلود شده از وب سایت کنسولگری پرتغال محلی شما)
 • دو قطعه عکس در اندازه پاسپورت
 • گذرنامه ای که زودتر از سه ماه پس از بازگشت شما به خانه منقضی می شود
 • نامه پذیرش از موسسه آموزشی که قصد دارید در پرتغال شرکت کنید
 • اثبات اینکه شما منابع مالی لازم برای حمایت از خود را در طول اقامت خود دارید
 • مدرکی مبنی بر خرید بیمه درمانی
 • بلیط خریداری شده برای سفر به پرتغال
 • مدرکی مبنی بر اینکه پس از ورود به پرتغال، برای اقامت خود هماهنگی لازم را انجام داده اید

برخی از سفارتخانه ها / کنسولگری ها نیز ممکن است درخواست گواهی سابقه کیفری کنند.

چه زمانی باید درخواست دهید؟

پس از ارسال درخواست ویزای دانشجویی پرتغال، فرآیند تایید بسته به کشوری که از آن درخواست می کنید، بین یک تا سه ماه طول می کشد.

طول مدت ویزای تحصیلی شما بستگی به طول دوره تحصیلی شما دارد. تمامی دانشجویان بین المللی باید ظرف سه ماه پس از ورود به پرتغال برای اجازه اقامت اقدام کنند که پس از آن یک سال اعتبار خواهد داشت. پس از یک سال، اجازه اقامت تا پنج سال قابل تمدید است.

زمان پردازش

3 Months

فرصتهای کاری

دانشجویان اتحادیه اروپا و EEA مجاز به کار در پرتغال بدون هیچ گونه محدودیت یا محدودیت زمانی هستند.

دانشجویان خارج از اتحادیه اروپا / EEA می توانند تا 20 ساعت در هفته یا تمام وقت در طول تعطیلات کار کنند.

ساعت در هفته

20

چرا به این نوع ویزا نیاز دارید؟

اگر نتوانید مدرکی مبنی بر وجوه مورد نیاز ارائه دهید یا مدارک نادرست یا ناقص ارائه دهید، ممکن است درخواست ویزای شما رد شود.