Keystone logo
پاناما

بهترین دانشگاه ها برای کارشناسی ارشد برنامه ها که در پاناما 2024

تعداد مؤسسات: 17
  • London, بریتانیا
  • Ragusa, ایتالیا
  • + 1 بیشتر

  This program is only available as a second part of the Dual Degree Program after students. is only available via our highly accredited University...

  • Panama City, پاناما
  • Harrisburg, آمریکا

  This program is only available as a second part of the Dual Degree Program after students. is only available via our highly accredited University...

  • London, بریتانیا
  • Ragusa, ایتالیا
  • + 1 بیشتر

  This program is only available as a second part of the Dual Degree Program after students. is only available via our highly accredited University...

  • Panama City, پاناما

  دانشگاه West Coast (WCU) در پاناما ادغام شده است و اکنون نیز مجوز عضویت در بلیز ، تنها کشور در آمریکای مرکزی را دریافت کرده است که انگلیسی زبان آن زبان رسمی است. دانشگاه West Coast (WCU) فدراسیونی از مدارس ، دانشکده ها و 35 کالج / مرکز وابسته در 21 کشور است. این کالج ها اشخاص حقوقی برای آموزش در کشورهای موجود خود هستند. این دانشگاه تحت قانون شرکتهای تجاری بین المللی دارای فصل 270 از قوانین بلیز ، آمریکای مرکزی ، نسخه اصلاح شده 2000 برای تجارت بین المللی آموزش و پرورش توسط دولت بلیز در آمریکای مرکزی است. شماره مجوز 135.613 اعطا شده در اول ژوئیه 2013 با امضای معاون ثبت ، IBC

  • Vista Alegre, پاناما

  در سال 2001 ، خداوند متعال ما را به ایجاد یک موسسه آموزش عالی که نیازهای آموزش حرفه ای را در بخش غربی استان پاناما ، به ویژه در شهرستان ویستا آلگر ، منطقه Arraiján ، استان پاناما با پشتیبانی یک تیم کاری با شکوه و متخصصانی با تجربه عالی در تدریس ، سندی که علاقه به ایجاد دانشگاه را رسمی می کند ، مطابق با مقررات لازم برای ایجاد موسسات آموزش عالی در وزارت آموزش و پرورش ارائه می شود کشور.

  • Panama City, پاناما

  الگویی که از این طریق شکل گرفته است ، امکان شکل گیری نگرش ها ، ارزش ها ، دانش و ظرفیت هایی را در دانش آموز فراهم می کند که هدف آنها کشف و حل مشکلات در حیطه حرفه آنها و توسعه ایده ها و پیشنهادهای نوآورانه است که به آنها امکان می دهد یک کار آفرین کارآفرین ، با رهبری ، فعال و متحول کننده محیط خود ، همه اینها با آگاهی کامل از مسئولیت های اجتماعی و مدنی خود. بحث در مورد یک مدل تعلیمی و گفتگوی تعاونی مشارکتی و تحول گرا ، که از طریق یک استراتژی دانشگاهی به طور کلی و به طور خاص آموزش ، با آگاهی از فضای اجتماعی-تاریخی که در آن واقع شده است ، مبتنی بر گفتگو ، تعامل و ارتباطات ، یادگیری انجام می شود توسط پروژه ها ، فعال ، مشارکتی و مشارکتی ، امکان آموزش متخصصانی با آمادگی فنی بالا و مهارت های ابزاری گسترده ، بلکه با توسعه انسانی همه جانبه را نیز فراهم می کند.

  • David, پاناما

  دانشگاه خودمختار Chiriquí یک م institutionسسه آموزش عالی ، خودمختار ، رسمی و دولتی است ، از یک ماهیت مردمی ، اختصاص داده شده به تولید و اشاعه دانش ، تحقیق و آموزش جامع ، علمی ، فناوری و انسانی ، برای همه جریانات تفکر و متعهد به منافع منطقه ای و ملی است. عملکرد آنها این کار را در چارچوب تعالی علمی ، با نگرشی انتقادی و تولیدی انجام خواهد داد.

  • Panama City, پاناما

  دانشگاه فنی پاناما یک موسسه آموزش عالی است که به دلیل کیفیت آن در آموزش جامع منابع انسانی و همچنین تولید و انتقال دانش در مهندسی ، علوم و فناوری و کاربرد آن برای رفاه اجتماعی جامعه شناخته شده است - از مدیریت ناکارآمد پشتیبانی می کند.

  • Panama City, پاناما

  ما دانشگاهی هستیم که از طریق اجرای برنامه های دانشگاهی مرتبط با نیازهای جهان جهانی و جامعه دانش ، استعدادهای انسانی را با ارزش ها ، ذهنیت کارآفرینانه و روحیه تحقیق برای کل جامعه فراهم می کنیم. جایی که بیان عملکردهای اساسی آموزش ، تحقیق و گسترش از ارکان توسعه انسانی ، علمی و فناوری است.

  • Panama City, پاناما

  ما دانش آموزان خود را برای کسب دانش به روش جامع و پیوستن به دنیای کار با مهارت های شخصی و حرفه ای آماده می کنیم که به آنها امکان تصمیم گیری با معیارهای نوآورانه و تحلیلی ، مدیریت ریسک و بهینه سازی منابع سازمانی برای توسعه شرکت ها ، مشاغل ، دولت و اقتصاد کشور.

  • Panama City, پاناما

  پردیس دانشگاه ADEN پاناما یک موسسه آموزش عالی است که با هدف آموزش متخصصان موفق ، کارآفرینان و متعهد به جامعه ، مشاغلی را در زمینه علوم بازرگانی ارائه می دهد. این روش پیشرفته برای ارتباط دانشجو با واقعیت تجارت ، با رویکردی کاملاً عملی دارد. با فرمان اجرایی شماره 260 مورخ 24/8/2006 ، در اصل با نام Universidad Alta Dirección و در سال 2015 توسط CONEAUPA معتبر مجاز شده است. در سال 2018 ، فرمان اجرایی شماره 469 از 14/8/18 نام خود را به دانشگاه ADEN تغییر داد ، پردیس پاناما.

  • Panama City, پاناما

  دانشگاه آمریكا یك م educationسسه آموزش عالی خصوصی است كه در پاسخ به نیازهای بزرگسالان شاغل ، یعنی آن دسته از كارگرانی كه با تلاش و وقت خود سرمایه گذاری می كنند ، بستگی به تحصیل آنها ، وقت آزاد و وقت معاشرت خود را فدا می كنند. به همین دلیل است که ما خود را م institutionسسه ای می دانیم که دانش آموز خود را درک می کند و سعی می کند همه امکانات را برای درک کافی دانش به آنها ارائه دهد ، و آنها را در هر زمان که مدارک تحصیلی لازم را برای پاسخگویی کافی به نیازهای محیطی که در آن تأمین می شود ، تضمین کنیم. ، بسیاری از آنها باز نمی شوند این کاربرد عملی به دانش آموز UAM این امکان را می دهد که مانند شخصی باشد که دانش خود را با کمک یک مجری ، یک حرفه ای که یک معلم است ، می آموزد و می داند که چگونه نیازهای بزرگسالان را یاد بگیرد و درک کند. لازم به ذکر است که کیفیت تدریس زیر سوال نمی رود زیرا کادر معلمان ما بازتاب صادقانه ای از یک انتخاب دقیق بر اساس آنچه توسط UAM ارائه می شود ، ما از نظر فنی پیشرفته ترین دانشگاه نیستیم ، بلکه دانشگاهی هستیم که موفق به ایجاد یک دانشگاه تعادل کافی بین فناوری و توانایی های فرد. این رسانه به خودی خود ، مانند فناوری "فی نفسه" قادر به توسعه فرد نیست ، بلکه به لطف ظرفیت و تشویقی که معلمان در دانش آموز به دست می آورند ، این توسعه فراهم خواهد شد.

  • Panama City, پاناما

  انستیتوی بین المللی حقوق و تجارت ، INIDEM Business Law School ، در پاناما در سال 2010 با هدف توسعه: برنامه های آموزشی و تحقیقاتی در مورد رابطه بین حقوق و وکلا و اساتید از کشورهای مختلف برای آموزش حقوقی با یک بین المللی ، رویکرد عملی و میان رشته ای. یک مدل منحصر به فرد که بهترین شیوه های دانشکده های حقوق و دانشکده های بازرگانی را در یک موسسه ترکیب می کند. این ویژگی ها تفاوت متمایزی را ایجاد می کند که INIDEM ، اولین "دانشکده حقوق تجارت" است.

  • Panama City, پاناما

  آموزش حرفه ای ها و شهروندان بر اساس بالاترین استانداردهای کیفیت ، صداقت ، انسان گرایان ، مبتکران ، با تعهد اجتماعی و آگاهی از انتقاد ملی ، که در تحول یک جامعه فراگیر و عادلانه ، تحت هدایت توسعه انسانی ، پایداری محیط زیست و اصل آموزش عالی به عنوان یک کالای عمومی اجتماعی ، حقوق بشر و وظیفه دولت.

  • Panama City, پاناما

  دانشکده دریایی پاناما در سال 1958 تاسیس شد و در آن زمان منحصراً به آموزش دریانوردان چند منظوره اختصاص داشت تا سال 1971 که شغل افسر عرشه و ماشین تأسیس شد. در سال 1972 ، تقاضا برای افسران بین المللی بازرگان دریایی و فرصت های شغلی در کانال پاناما مورد توجه قرار گرفت ، بنابراین ، پیشنهاد دانشگاهی در سطح دانشگاه گسترش یافت و شامل مشاغل منتهی به افسران بازرگانی دریایی بود.