Keystone logo
پارچه کشباف

مطالعه کارشناسی ارشد که در پارچه کشباف 2024

تغییر ارز

هزینه اولیه زندگی ماهانه

 • اجاره در یک آپارتمان مشترک

  1027
 • اشتراک ابزارها

  64
 • اشتراک اینترنتی

  57
 • حمل و نقل محلی

  59

نمونه هزینه سبک زندگی

 • ترکیب فست فود

  8
 • بلیط سینما

  14
 • یک پیمانه آبجو محلی

  6

درباره پارچه کشباف

مطالعه در نیوجرسی

آموزش عالی در نیوجرسی

بخش نیوجرسی 'از آموزش و پرورش فراهم می کند برای نیازهای آموزشی دانش آموزان مدرسه. مدارس عمومی تامین مالی از طریق دولت وجود دارد. همچنین در اینجا چندین مدرسه خصوصی وجود دارد. به طور کلی، سیستم مدرسه کاملا شبیه به آنچه در انگلستان از نظر ساختار و کیفیت آموزشی آن است. با این حال، آن را به یک کشور کوچک، که بدان معنی است که دانش آموزان مدارس کوچکتر به طور کلی است. این ممکن است به کیفیت آموزش برای بسیاری از این منطقه را بهبود بخشد.

از لحاظ آموزش عالی در نیوجرسی، دانش آموزانی که به مدرسه متوسطه به احتمال زیاد به یک مرکز دانشگاه حرکت می کند. این کشور یک کالج آموزش و پرورش بیشتر به نام کالج ارتفاعات ارائه می دهد. این مرکز فراهم می کند فرصت های آموزشی برای تمام وقت و مدارس پاره وقت. کالج ارتفاعات کار می کند به عنوان یک شکل ششم نیز هست.در انجام این کار، آن را در یک مد و همکاری با مدارس دیگر، از جمله لندن دانشگاه جنوبی بانک، دانشگاه پلیموت، و دانشگاه آزاد کار می کند. دانش آموزانی که در کالج ارتفاعات ثبت نام قادر به دست آوردن درجه دو سال به نام کاردانی. از این نقطه، سپس آنها می توانند به دست آوردن آموزش های اضافی برای به دست آوردن آموزش و پرورش در یک منطقه خاص از مطالعه.

این کشور همچنین دارای مدارس تخصصی برای این نوع از یادگیری است. یکی از گزینه برجسته ترین مدرسه بین المللی کسب و نیوجرسی است. این یک مدرسه بخش خصوصی است که دانش آموزان آموزش در طیف وسیعی از رشته ها، همه با تمرکز ارائه آموزش برای مطالعات بین المللی است. مدرسه دیگری در نیوجرسی موسسه قانون است. این کشور 'بازدید کنندگان مدرسه قانون است. دانش آموزان یاد خواهند برای تبدیل شدن به طرفداران و وکلای در نیوجرسی.

شهریه و هزینه ها

دانش آموزانی که در مدارس دولتی تحصیل آیا شهریه پرداخت نمی به انجام این کار.به طور کلی، هر چند، این تنها یک گزینه در دسترس برای دانشجویانی که بومیان به این کشور می باشد. دیگران، از جمله دانشجویان بین المللی، یک هزینه ثبت نام پرداخت. این هزینه محدوده قابل توجهی بسته به رشته دانشجو در ثبت نام و مدرسه.

آموزش عالی می آید در هزینه، به ویژه برای کسانی که دانش آموزانی که در مدرسه بین المللی کسب و نیوجرسی ثبت نام. این مدرسه آموزش و پرورش یک مرکز خصوصی است و هزینه های تمایل به بالاتر است در اینجا. با این حال، مدرسه نیز یکی از بهترین گزینه ها برای دانشجویانی که مایل به دریافت درجه است که می تواند در سطح بین المللی استفاده می شود، چیزی که بسیاری از دانش آموزان انجام شده است.

دانشجویان بین المللی در اینجا می توانید مطالعه. اخذ ویزای دانشجویی است که از طریق دانشگاه خود را در بسیاری از موارد انجام می شود.

بسیاری از دانش آموزان در خارج از کشور سفر برای پیدا کردن شغل در خارج از نیوجرسی. با این حال، این کشور دارای صنعت بهداشت و درمان در حال رشد نیز به عنوان یک بخش کسب و کار قوی. پیدا کردن کار در این زمینه ممکن است پس از فارغ التحصیلی.

بیمه سلامت

دانش آموزانی که قصد حضور در دانشگاه در نیوجرسی نیاز برای به دست آوردن بیمه درمانی خود را. این است که توسط مدرسه حضور ارائه نشده است. دانش آموزان ممکن است قادر به خرید سیاست از طریق مدرسه و یا از طریق ارائه دهنده شخص ثالث. با این حال، مدارس مجموعه قوانین در مورد اینکه آیا یا نه دانش آموزان می توانند برای حضور در بدون این نوع پوشش در محل.

ویزای دانشجویی

برای به دست آوردن ویزای دانشجویی، دانش آموزان، ابتدا باید به مدرسه به انتخاب خود اعمال می شود. اگر مدرسه به دانش آموز می پذیرد، او است و سپس قادر به برای ویزای از طریق دولت اعمال می شود. مدرسه نامه پذیرش اجازه می دهد برای این به رخ خواهد داد ارائه.