Keystone logo
ویتنام

بهترین دانشگاه ها برای کارشناسی ارشد برنامه ها که در ویتنام 2024

تعداد مؤسسات: 26
  • Hanoi, ویتنام

  This program is only available as a second part of the Dual Degree Program after students. is only available via our highly accredited University...

  • Ho Chi Minh City, ویتنام

  Ton Duc Thang University یک دانشگاه دولتی است که تحت کنفدراسیون عمومی کار ویتنام فعالیت می کند و در 24 سپتامبر 1997 تأسیس شده است.

  • Nha Trang, ویتنام

  به Nha Trang University (NTU) خوش آمدید که در مشهورترین شهر ساحلی ویتنام واقع شده است. Nha Trang University یکی از 50 دانشگاه دولتی ویتنام است که بیش از 50 سال سابقه و توسعه دارد.

  • Ho Chi Minh City, ویتنام

  Hoa Sen University مدتهاست که به عنوان یک موسسه آموزش عالی خصوصی فعال و زیرک شناخته می شود و جامعه را با افرادی کاملاً مجهز به معیارهای فکری و اخلاقی ، یک تجربه زندگی فراوان ، یک جهت گیری شغلی کاملاً مشخص و یک جاه طلبی متعهدانه در اختیار جامعه قرار می دهد. فارغ التحصیلانی که تحت برنامه های آموزشی Hoa Sen University قرار می گیرند ، از نظر کارآیی حرفه ای و فضایل انسانی تأثیرگذار در جامعه قدردانی می شوند.

  • Sơn La, ویتنام

  دانشگاه Tay Bac تحت تصمیم نخست وزیر شماره 39/2001 / QD-TTG مورخ 23 مارس 2001 بر اساس دانشکده آموزش شمال غربی تاسیس شد ، سلف آن مدرسه متوسطه آموزش و پرورش بود. منطقه خودمختار Meo تایلند در سال 1960 تاسیس شد.

  • Ho Chi Minh City, ویتنام

  دانشگاه حمل و نقل هوشی مین مستقیماً زیر نظر وزارت حمل و نقل بزرگترین دانشگاه آموزش چند رشته ای در بخش حمل و نقل در جنوب ویتنام است. دانشگاه حمل و نقل هوشی مین مسئول آموزش منابع انسانی برای بخش حمل و نقل ، یعنی دریایی ، جاده ، آبراه داخلی و راه آهن است.

  • Thanh Hóa, ویتنام

  در 24 سپتامبر 1997 ، نخست وزیر تصمیم شماره 797 / QĐ-TTg را در مورد تأسیس Hong Duc University (HDU) از طریق ادغام سه مسسه عالی: کالج آموزش ، کالج اقتصاد و فنون و Thanh Hoa صادر کرد. کالج پزشکی (که قبلاً همه او را بیش از 40 سال تجربه آموزش می شناختند). HDU اولین سیستم آموزشی ویتنام بود که با الگوی جدیدی ساخته شد: یک نهاد عمومی و چند رشته ای که تحت صلاحیت کمیته مردمی استان Thanh Hoa و نظارت بر وزارت آموزش و پرورش فعالیت می کند.

  • Ho Chi Minh City, ویتنام

  به دانشگاه علوم ، یکی از شش عضو ارجمند سیستم دانشگاه ملی ویتنام در شهر هوشی مین خوش آمدید. تاریخچه دانشگاه ما در سال 1941 با تأسیس دانشکده علوم هندوچینا آغاز شد ، که سپس در سال 1956 به دانشکده علوم در سایگون تبدیل شد. با همکاری دانشکده ادبیات ، موسسه ما در سال 1977 به دانشگاه هوچیمین شهر تغییر نام یافت.

  • Ho Chi Minh City, ویتنام

  این دانشگاه که در قلب منطقه صنعتی واقع شده است ، بیش از نیم قرن است که در شهر هوشی مین یک مرکز یادگیری ، مرکز تحقیقاتی و آموزشی است. Ho Chi Minh City University of Technology and Education در سال 1962 به عنوان هیئت آموزش فنی کالج با 5 رشته مهندسی تاسیس شد Ho Chi Minh City University of Technology and Education به طرز چشمگیری خود را به یک دانشگاه چند رشته ای تبدیل کرده است.

  • Vũng Tàu, ویتنام

  Ba Ria - دانشگاه Vung Tau در شهر ساحلی Vung Tau از Ba Ria واقع شده است - استان Vung Tau ، که دروازه ورودی به دریای شرقی استان های جنوب شرقی و مرکز اقتصاد ، دارایی ، فرهنگ ، گردشگری ، حمل و نقل و آموزش جنوب شرقی و ارتباط راحت با شهر هوشی مین و سایر استانهای اطراف از طریق زمین ، هوا ، آبراه و راه آهن. Vung Tau City که دارای بسیاری از سواحل زیبا و زیرساخت های مجهز است ، یک مقصد گردشگری شناخته شده در جنوب و منطقه تدارکات صنعت نفت و گاز ویتنام است. Ba Ria - دانشگاه Vung Tau تنها دانشگاه در شهر Vung Tau است که یک م trainingسسه آموزشی برای تأمین منابع انسانی چند رشته ای برای Ba Ria - استان Vung Tau ، استان های همسایه و همچنین کل کشور است. BVU همچنین یک مرکز تحقیقات علمی در استان Ba Ria - Vung Tau است ، جایی که پروژه های تحقیقاتی در زمینه کاربرد و انتقال علم و فن آوری پیشرفته در جامعه و تولید انجام و اعمال شده است.

  • Hanoi, ویتنام

  University Of Transport And Communications (UTC) بزرگترین و قدیمی ترین دانشگاه دولتی فنی در زمینه حمل و نقل ویتنام است.

  • Ho Chi Minh City, ویتنام

  پس از 23 سال تأسیس و توسعه ، Trường Đại Học Quốc Tế Hồng Bàng موفقیت های افتخارآمیز بسیاری دست یافته است. تاکنون ، دانشگاه دارای 12 دانشکده با بیش از 41 جهت تخصصی (گرایش) از مهمترین رشته ها با تقاضای اجتماعی بالا است.

  • Hanoi, ویتنام

  به Hanoi University Of Mining And Geology ، موسسه پیشرو در ویتنام برای زمین شناسی ، معدن ، نقشه برداری و نقشه برداری ، اکتشاف و تولید نفت و گاز خوش آمدید. Hanoi University Of Mining And Geology در سال 1966 تاسیس شد ، نزدیک به 80 هزار مهندس ، استاد و دکترا را آموزش داده است. بسیاری از آنها رهبران ارشد کشور شده اند.

  • Ho Chi Minh City, ویتنام

  Industrial University of Ho Chi Minh City قبلاً یک مدرسه حرفه ای Go Vap بود که توسط کشیشان دون بوسکو در 11 نوامبر 1956 در کمون Hanh Thong ، منطقه Go Vap ، استان Gia Dinh تاسیس شد.

  • Hanoi, ویتنام

  دانشگاه معماری با تصمیم شماره 181 / CP مورخ 17 سپتامبر 1969 شورای دولت تأسیس شد. این مدرسه تحت وزارت ساخت و ساز است و تحت مدیریت امور خارجه تخصص وزارت آموزش و پرورش و مدیریت اداری ارضی کمیته مردمی هانوی است.