Keystone logo
هنگ کنگ

مطالعه کارشناسی ارشد که در هنگ کنگ 2024

تغییر ارز

هزینه اولیه زندگی ماهانه

 • اجاره در یک آپارتمان مشترک

  1409
 • اشتراک ابزارها

  71
 • اشتراک اینترنتی

  22
 • حمل و نقل محلی

  58

نمونه هزینه سبک زندگی

 • ترکیب فست فود

  5
 • بلیط سینما

  12
 • یک پیمانه آبجو محلی

  6

درباره هنگ کنگ

آموزش عالی در هنگ کنگ

دانشگاه به نام "دانشگاه قانونی " توسط رئیس اجرایی-در-شورای هنگ کنگ تایید شده است و توسط کمیته کمک های مالی دانشگاه تامین می شود. یک استثنا در این دانشگاه آزاد هنگ کنگ، که یک مدرسه خود تامین مالی می کند و در UGC برای کمک های مالی تکیه نمی باشد. دانشگاه قانونی است تحقیقات فشرده و بهترین دانش آموزان شرایط تنها. در واقع، IQ متوسط ​​از دانش آموزان چینی شرکت هنگ کنگ institututions آموزش عالی یکی از بالاترین در جهان است.

کالج پست متوسطه کارشناسی و کارشناسی ارشد مدارک تحصیلی 'بازدید کنندگان ارائه و تحت فرمان ثبت نام ارسال ثانویه دانشکده فرمان هنگ کنگ. دانشجویان بین المللی نیز کالج های حرفه ای از نوع مانند موسسه هنگ کنگ آموزش و پرورش فنی و حرفه ای است که توسط شورای جدا از شوراهای حاکم کالج قانونی و پس ثانویه عمل پیدا کنید.

شهریه دانشگاه در میان نهادهای مختلف متفاوت است اما دانش آموزان می توانند انتظار به پرداخت حدود 100،000 دلار دلار آمریکا، و یا € 73،000 به کسب درجه در هنگ کنگ. دانش آموزان به شدت خواست تا برای هر کمک هزینه تحصیلی برای کمک به جبران هزینه های بالای شهریه اعمال می شود. آگاه باشید که حق بیمه پزشکی دانش آموز نیز گران هستند، و همچنین به عنوان هزینه های غذا، لباس و اقامت در هنگ کنگ.

درخواست ویزای دانشجویی

انتظار می رود حداقل دو ماه قبل از دریافت ویزای دانشجویی خود را از اداره مهاجرت هنگ کنگ صبر کنید.دانش آموزان نیاز به پر کردن یک ویزا / ورود فرم درخواست و پست الکترونیکی مدارک زیر را همراه با فرم: کپی از راننده 'مجوز و یا دیگر کارت شناسایی عکس. اثبات صلاحیت های تحصیلی (دیپلم، نمرات ورودی، هر درجه قبلی به دست آورده). یک عکس گذرنامه. نامه پذیرش از یکی از دانشگاه هنگ کنگ. اثبات موقعیت مالی (جایزه کمک هزینه تحصیلی، ریز حساب بانکی) و اثبات این که دانش آموز یک محل به در حالی که در هنگ کنگ بماند، آن است که آیا در محوطه دانشگاه است، با یک خانواده میزبان یا در یک آپارتمان.

چرا تحصیل در هنگ کنگ؟

علاوه بر ارائه ساختاری و آکادمیک برنامه های درجه برتر که توسط چه در نظر بسیاری از اجرا می شود یکی از جهان 'بازدید کنندگان وزارتخانه آموزش و پرورش بالا، هنگ کنگ درجه که بسیار ارزشمند و به رسمیت شناخته شده توسط کارفرمایان و موسسات تحقیقاتی در تمام زمینه های جهان ارزانی.علاوه بر این، جامعه فکری باز در هنگ کنگ فرصت برای دانش آموزان برای کشف دیگر افراد دانشگاهی و سطح تفکر یافت نشد هر جای دیگری را تسهیل.