Keystone logo
هندوستان

مطالعه کارشناسی ارشد که در هندوستان 2024

تغییر ارز

هزینه اولیه زندگی ماهانه

 • اجاره در یک آپارتمان مشترک

  123
 • اشتراک ابزارها

  12
 • اشتراک اینترنتی

  8
 • حمل و نقل محلی

  10

نمونه هزینه سبک زندگی

 • ترکیب فست فود

  4
 • بلیط سینما

  3
 • یک پیمانه آبجو محلی

  2

درباره هندوستان

سیستم آموزش عالی در هند

پشت چین و ایالات متحده، هند 'سیستم آموزش عالی بزرگترین سوم، با کمیسیون کمک های مالی دانشگاه به نمایندگی از بدن تنظیم اصلی بر موسسات عالی است. بین سال های 2000 و 2010، هند 20000 دانشگاه ها و کالج که در آن زمان بیش از هشت میلیون دانش آموز پذیرفته شده ساخته شده است. زمینه های علم و فن آوری به شدت توسط دولت هند در سطح دانشگاهی ترویج، منجر به چند موسسه فن آوری مانند موسسه فناوری هند و موسسه مدیریت هند برای دریافت تحسین از سازمان های آموزشی جهانی است. علاوه بر این، همه موسسه هند علوم پزشکی در دهلی نو به عنوان یکی از مراکز تحقیقاتی پیشرو برای پیشرفت تکنولوژی و درمان روش های پزشکی.

درجه علمی اهدا در هند مطابق با سیستم استعماری بریتانیا، با کارشناسی و کارشناسی ارشد مدارک تحصیلی داده شده به عنوان "هنرهای " یا "علم " درجه است. درجه دکترا نیز برای دانش آموزانی که مشخص کارشناسی ارشد برنامه 'ها مربوط به رشته خود را تکمیل کرده اند می باشد. ورود به دانشگاه بر نمره به دست آمده توسط دانش آموزان در نظر گرفتن گواهی مدرسه متوسطه عالی است و به شدت رقابتی است در توجه به دانشگاه های معتبر تر عامل در هند است. در واقع همه هند پیش پزشکی تست هر سال توسط 200000 دانش آموزان، که تنها 2000 پذیرفته گرفته شده است.

دانشجویان بین المللی تمایل به کسب درجه در هند نیاز به اثبات موفقیت تکمیل حداقل 12 سال آموزش متوسطه در کشور خود را از مبدا نشان می دهد. دانشجویان همچنین نیاز به گرفتن امتحان ورودی و ارائه نتایج به وزارت امور خارجی در دهلی نو.ورود مستقیم به برنامه های مدرک پزشکی، دندانپزشکی و مهندسی است permissable نیست، بدون در نظر گرفتن دانش آموز 'بازدید کنندگان اعتبار آموزش و پرورش گذشته است. با این حال، برنامه های درجه دیگر ممکن است دانشجویان خارجی نیاز به گرفتن آزمون ورودی. در عوض، یک دانش آموز 'بازدید کنندگان نمرات آزمون ورودی آموزش عالی (مانند قانون یا SAT داده شده در ایالات متحده) ممکن است مورد استفاده قرار گیرد به واجد شرایط دانشجو در برخی از کالج فنی. دانش آموزان علاقه مند در کسب مدرک در هند باید از این واقعیت است که دانشگاه های دولتی را به دانش آموزان که شهروندان هند را قبول نمی کند آگاه باشید.

هزینه شهریه در هند به طور چشمگیری متفاوت است، با دانشگاه های دولتی بودن بسیار ارزان تر از دانشگاه های خصوصی چرا که آنها توسط دولت تامین می شود. شهروندان هند معمولا کمتر از 100 دلار در سال پرداخت برای حضور در یک دانشگاه دولتی یا کالج. هزینه دانشگاه های خصوصی می تواند از 400 دلار تا 25،000 $، محدوده یک سال بسته به موسسه و نوع رشته.دانشجویان غیر هند حضور در یک کالج خصوصی به طور کلی با توجه به اولویت بیش از دانش آموزان هندی، عمدتا به دلیل این واقعیت است که آنها از لحاظ مالی بیشتری مجهز به پرداخت هزینه شهریه.

چرا تحصیل در هند؟

دانشجویانی که خواهان تحصیل موسیقی غیر غربی، مذهب، معماری و هنر را پیدا خواهد کرد هند محل مناسب که در آن به یادگیری عمیق در مورد این افراد. فرهنگ متنوع و جذاب آن یک ترکیب irresistable از سبک های باستانی و مدرن است که جذب رشته های علوم انسانی از سراسر جهان است. علاوه بر این، هند ارائه می دهد برنامه های درجه فن آوری اطلاعات برش لبه برای دانش آموزان علاقه مند در درآمد کارشناسی بسیار با ارزش و یا کارشناسی ارشد 'درجه مربوط به زمینه کامپیوتر و IT.