Keystone logo
نیوزیلند

بهترین دانشگاه ها برای کارشناسی ارشد برنامه ها که در نیوزیلند 2024

تعداد مؤسسات: 43
  • Dunedin, نیوزیلند
  • Christchurch, نیوزیلند
  • + 1 بیشتر

  This program is only available as a second part of the Dual Degree Program after students. is only available via our highly accredited University...

  • Wellington, نیوزیلند

  This program is only available as a second part of the Dual Degree Program after students. is only available via our highly accredited University...

  • Canterbury Plains, نیوزیلند

  This program is only available as a second part of the Dual Degree Program after students. is only available via our highly accredited University...

  • New Plymouth, نیوزیلند

  The Western Institute of Technology at Taranaki (WITT) یا Te Kura Matatini o Taranaki ، یک موسسه عالی با بودجه دولتی است که به افراد منطقه و جهان آموزش می دهد. WITT به عنوان قطب محلی یادگیری در این منطقه ، در اینجا برای خدمت به Taranaki حضور دارد.

  • Auckland, نیوزیلند

  NCBT ( Newton College of Business and Technology ) یک ارائه دهنده معتبر NZQA مستقر در اوکلند است. نیوزلند. NCBT از سال 1995 در سازمان صلاحیت های نیوزیلند (NZQA) ثبت شده است و از بدو تأسیس خود ، بر ارائه آموزش با کیفیت با تأکید شدید بر مراقبت از دام برای دانشجویان بین المللی ما متمرکز شده است.

  • Lower Hutt, نیوزیلند

  ما یکی از تأثیرگذارترین موسسات عالی نیوزیلند در سطح جهانی هستیم. Wellington Institute of Technology یک مrtسسه عالی است که سالانه حدود 6100 دانشجو را آموزش می دهد. ما طیف وسیعی از مدارک هدایت شده توسط صنعت را از تجارت تا مقاطع تحصیلی و برنامه های تحصیلات تکمیلی ارائه می دهیم که آینده محور هستند ، در کنار صنعت توسعه یافته اند و مهارت های عملی دانشجویان را برای دنبال کردن اهداف شغلی خود فراهم می کنند.

  • Wellington, نیوزیلند

  در Campbell ، دانشجویان به عنوان بخشی از تجربه غنی سازی دانشجویی در دانشگاههای ما در ولینگتون و اوکلند ، بهترین آموزش های زبان انگلیسی را دریافت می کنند. ما به سابقه و شهرت طولانی کمپبل برای ارائه یادگیری آکادمیک در کلاس جهانی در یک محیط دلسوز و حمایت افتخار می کنیم.

  • Hamilton, نیوزیلند

  دنیای جدید کار به روشی جدید برای یادگیری نیاز دارد. آموزش و پرورش در حال تغییر است و وینتک نیز با آن تغییر می کند ، بنابراین دانش آموزان ما می توانند در دنیایی که سریعتر از هر زمان دیگری پیش می رود موفقیت کسب کنند. در Wintec ، ما دانش آموزان را به عنوان بخشی از یک جامعه پرورش می دهیم و راهنمایی می کنیم ، بنابراین آنها اعتماد به نفس و تجهیزات کافی را دارند تا بتوانند در دنیای آینده شغل های جدید و راه های کار خود حرکت کنند.

  • Christchurch, نیوزیلند

  University of Canterbury International College (UCIC) ارائه می دهد منحصر به فرد Pathway به دانشگاه کانتربری برنامه های مقطع کارشناسی. UCIC برنامه های انتقال دانشگاه (UTP) را ارائه می دهد که در نیوزلند بی نظیر است. UTP برابر با سال اول کارشناسی دانشگاه کانتربری است.

  • Masterton, نیوزیلند

  یک موسسه آموزشی با سابقه قدمت آن به سال 1896 ، UCOL Limited به دلیل حمایت از یادگیری جامعه ما دارای افتخار و شهرت خوبی است. این ارتباط با جامعه برای کاری که ما انجام می دهیم بسیار مهم است و این اطمینان را می دهد که برنامه های ما به دانش آموزان کمک می کند مهارت های تقاضا را توسعه دهند.

  • Invercargill, نیوزیلند

  Southern Institute of Technology (SIT) آموزش عالی و آموزش عالی را در زمینه های مختلف و مدارک مختلف ارائه می دهد. از گواهینامه ها گرفته تا تحصیلات تکمیلی ، ما برنامه های NZQA را برای دانشجویان ارائه می دهیم تا در یک سطح و Pathway مناسب آنها یاد بگیرند.

  • Auckland, نیوزیلند

  New Zealand School of Wines and Spirits نیوزلند (NZSWS) در سال 2006 توسط Jane Skilton MW تأسیس شد. ارائه دهنده پیشرو NZ در دوره های Wine & Spirit Education Trust (WSET) و تنها مدرسه مورد تأیید WSET که تحت مالکیت و اداره یک استاد شراب است.

  • Auckland, نیوزیلند

  New Zealand School of Food & Wine در نیوزیلند که توسط سلیا هی تاسیس شده است ، نسل بعدی باریستاها ، آشپزها ، صاحبان رستوران و کافه ، مدیران مهمان نوازی ، متخصصان شراب سازی و شراب سازی ، کارآفرینان گردشگری مهمان نوازی و همچنین افرادی را که غذای خوب را دوست دارند آموزش می دهد. 1995

  • Auckland, نیوزیلند

  به پردیس های Abacus Institute of Studies در اوکلند و کریستچرچ خوش آمدید. شما یک سازمان آموزشی برجسته برای پشتیبانی و پیشرفت در یادگیری خود انتخاب کرده اید. وقت شما با ما قابل توجه است ، و ما شما را تشویق می کنیم که تعادل فعالیت های علمی و لذت خود را از زندگی دانشگاه.

  • Auckland, نیوزیلند

  Laidlaw College بزرگترین کالج مسیحی بین نژادی در Aotearoa ، نیوزیلند است که مدارکی را از گواهینامه تا مقطع دکترا در الهیات و مطالعات کتاب مقدس ، مأموریت ، وزارت ، مشاوره و آموزش معلمان ارائه می دهد. ما یک محیط یادگیری پویا برای دانشجویان در سراسر Aotearoa ، نیوزیلند و سراسر جهان فراهم می کنیم ، با دو پردیس در اوکلند ، یکی در کریستچرچ ، و فرصت های عالی برای آموزش از راه دور.