Keystone logo
مجارستان

بهترین دانشگاه ها برای کارشناسی ارشد برنامه ها که در مجارستان 2023

تعداد مؤسسات: 48
  • Kecskemét, مجارستان

  This program is only available as a second part of the Dual Degree Program after students. is only available via our highly accredited University...

  • Budapest, مجارستان

  This program is only available as a second part of the Dual Degree Program after students. is only available via our highly accredited University...

  • Miskolc, مجارستان
  • Zagreb, کرواسی
  • + 2 بیشتر

  آکادمی مواد خام EIT - TIMREX به دانش آموزان فرصتی منحصر به فرد برای یادگیری در یک محیط پویا با تمرکز بر چالش های زندگی واقعی ارائه می دهد. برچسب EIT که توسط EIT (موسسه نوآوری و فناوری اروپا)، یکی از ارگان های اتحادیه اروپا اعطا می شود، گواهی کیفیتی است که فقط به برنامه های آموزشی عالی در سطح کارشناسی ارشد و دکترا اعطا می شود.

  • Budapest, مجارستان

  MOME دانشگاهی برای هنرمندان، طراحان، خالقان و نوآوران است که با الهام از László Moholy-Nagy برای مقابله با چالش‌های جهانی کار می‌کنند. در روح مدرنیسم، لازلو موهولی ناگی از نقش هنر در شکل دادن به جامعه و درهم آمیختن آن با نوآوری های تکنولوژیکی دفاع می کرد. ما بر روی رویکردی کاملاً شخصی از طریق راهنمایی و ایجاد یک اکوسیستم هنر و طراحی ارزش محور در منطقه CEE (اروپای مرکزی و شرقی) تمرکز می کنیم.

  • Budapest, مجارستان

  به اهداف خود برسید، ذهن خود را گسترش دهید و موفق باشید! کسب و کار، مدیریت یا گردشگری را در مدرسه کسب و کار شماره یک مجارستان مطالعه کنید! 78 درصد از دانشجویان ما قبل از فارغ التحصیلی پیشنهاد شغلی دریافت می کنند. به 18000 دانش آموز از 83 کشور بپیوندید و بهترین تجربه زندگی خود را به دست آورید!

  • Budapest, مجارستان

  دانشگاه علوم ورزشی مجارستان یکی از قدیمی ترین، موفق ترین و تحسین شده ترین دانشگاه های حرفه ای برای آموزش و علوم ورزشی در اروپای مرکزی است. ما به میراث خود بسیار احترام می گذاریم و برای آن ارزش قائل هستیم، سنت های خود را حفظ می کنیم و به طور مداوم روش های نوآورانه در آموزش و پژوهش را بررسی می کنیم. دومی انتظارات قرن 21 را برای آموزش عالی و همچنین انتظارات دانشجویان ما از دانش قوی، مربیان با کیفیت، و خدمات، همراه با تجربیات فوق‌العاده عالی را برآورده می‌کند.

  • Nyíregyháza, مجارستان

  دانشگاه Nyíregyháza یکی از موسسات برجسته دانشگاه های علمی کاربردی در کشور است که در آن تحقیق، آموزش با کیفیت بالا و توجه شخصی با زیرساخت عالی ترکیب شده است.

  • Miskolc, مجارستان

  University of Miskolc که در سال 1735 تأسیس شد، به عنوان مؤسسه ای برای آموزش متخصصان معدن و متالورژی که به عنوان الگوی بسیاری از مؤسسات پلی تکنیک در جهان خدمت می کند، همواره جایگاه قابل توجهی در پرورش علوم، آموزش و پرورش حرفه ای داشته است. در طی چند دهه آخر قرن بیستم، این موسسه به یک دانشگاه رنگارنگ تمام عیار با سه دانشکده فنی سنتی (علوم زمین، علوم مواد، مهندسی مکانیک و انفورماتیک) و دانشکده‌های جدید اقتصاد، حقوق، هنر و علوم انسانی، مراقبت های بهداشتی و موسیقی، همچنین دوره های آموزش مداوم، یا آموزش حرفه ای سطح بالاتر. این دانشگاه تقریباً 10000 دانشجو و نزدیک به 600 کارمند علمی دارد که توسط تعداد تقریباً برابری از کارکنان فنی و اداری کمک می کنند.

  • London, بریتانیا
  • Helsinki, فنلاند
  • + 5 بیشتر

  برنامه‌های مدرسه تابستانی دیجیتال EIT برای دانشجویان کارشناسی و کارشناسی ارشد، متخصصان جوان و سایر افرادی که می‌خواهند در فناوری‌های دیجیتالی نوظهور غواصی کنند، یاد بگیرند که چگونه فناوری را به تجارت تبدیل کنند و در نهایت استارت‌آپ‌هایی با فناوری عمیق راه‌اندازی کنند، باز است. از اساتید و کارکنان دانشگاه های همکار اتحادیه اروپا با تکنولوژی برتر ما بیاموزید. کسب تجربه عملی از طریق موارد شرکت، کار پروژه و همکاری. شهریه با قیمت رقابتی از ملاقات و شبکه سازی با دانش آموزان همفکر از سراسر جهان لذت ببرید!

  • Sopron, مجارستان

  اهداف اصلی دانشگاه سوپرون افزایش بیشتر قابلیت های تحقیقاتی و ترویج بین المللی شدن است. دانشگاه در نظر دارد برنامه های تحصیلی بیشتری را از طریق آموزش زبان انگلیسی ارائه دهد.

  • Budapest, مجارستان

  با در نظر گرفتن پیشینیان قانونی خود، Óbuda University یک موسسه 140 ساله است. امروزه، این یک بازیگر کلیدی در آموزش عالی مجارستان و یک موسسه پیشرو عمل محور است که آموزش فنی را در مجارستان ارائه می دهد، جایی که بیش از 12000 دانشجو تحصیلات خود را دنبال می کنند. در 1 ژانویه 2010 Óbuda University به عنوان جانشین قانونی بوداپست Tech تأسیس شد. Óbuda University با پرورش سنت ها و نظارت بر پیشرفت و توسعه مشخص می شود. از آگوست 2021، Óbuda University تحت شرایط جدید، در چارچوبی انعطاف‌پذیرتر فعالیت می‌کند. بنیاد رودلف کالمن برای Óbuda University تمام تلاش خود را می کند تا دانشگاه را قادر سازد تا شایستگی های با کیفیت و رقابتی و فرصت های مطالعه را برای دانشجویان خود در زمینه های فنی، فناوری اطلاعات، علوم طبیعی و اقتصادی و تربیت معلم فراهم کند. "ما ایده ها را به مهندسی تبدیل می کنیم." به عنوان یک دانشگاه مبتنی بر عمل، طیف کاملی از برنامه های دانشگاهی را به دو زبان مجارستانی و انگلیسی ارائه می دهد. این برنامه شامل 4 آموزش حرفه ای آموزش عالی، 17 برنامه کارشناسی، 11 برنامه کارشناسی ارشد، 3 برنامه دکترا و همچنین تخصص در آموزش تمام وقت، عصرانه و از راه دور است. دانشجویان دانشگاه اتحادیه اروپا این فرصت را دارند که تحقیقات پایه و کاربردی در زمینه‌های مختلف برای رویارویی با چالش‌های Industry 4.0 و در راستای استراتژی دانشگاه انجام دهند که اساساً بر چهار رکن استوار است: رباتیک، انفورماتیک سلامت، هوش مصنوعی و امنیت سایبری که در هم تنیده شده است. کل پالت مهندسی از طریق زمینه های کلاسیک برق، مهندسی مکانیک، معماری به صنعت خلاق. کیفیت آموزش با این واقعیت نشان می دهد که موسسه دارای گواهینامه کیفیت مطابق با الزامات استاندارد ISO است و بالاترین اعتبار یعنی جایزه کیفیت آموزش عالی را کسب کرده است. با توجه به دانشگاه های اقتصادهای نوظهور، رتبه بندی تایمز آموزش عالی Óbuda University اوبودا بین 351 تا 400 رتبه بندی شده است. در سال 2022

  • Budapest, مجارستان

  از مدرسه ای که در سال 1991 به عنوان اولین کالج آموزش عالی خصوصی در اروپای مرکزی تاسیس شد ، مدرسه بین المللی تجارت به یک مدرسه تجاری واقعاً مدرن و پویا تبدیل شده است. ما مفتخریم که با همکاری یکی از دانشگاههای معتبر بریتانیایی ، دانشگاه باکینگهام ، که از نظر مشاغل فارغ التحصیلان دارای رتبه برتر است و نظرسنجی ملی دانش آموزان بریتانیا را در زمینه رضایتمندی دانشجویان رهبری می کند.

  • Budapest, مجارستان

  Wekerle Business School - به عنوان یک م educationalسسه آموزشی معتبر - مأموریت خود را برای ارائه آموزش عالی در سیستم بولونیا می داند. هدف آن ایجاد شرایطی برای آموزش و پرورش است که از طریق ادغام دانش علمی سطح بالا با آموزش عملی ، مبتنی بر مشارکت شرکت های خارج از موسسه ، رشد تحصیلی و شخصی دانش آموزان را افزایش دهد.

  • Budapest, مجارستان
  • Székesfehérvár, مجارستان

  Kodolanyi Janos University (KJU) یک دانشگاه غیرانتفاعی معتبر دولتی است که برنامه های دانشگاهی در زمینه های گردشگری و مهمان نوازی ، مدیریت تجارت ، رسانه های جمعی و ارتباطات ، علوم اجتماعی ، تاریخ ، مطالعات فرهنگی و زبانی ارائه می دهد. علاوه بر برنامه های دانشگاهی ، KJU همچنین طیف گسترده ای از دوره های LLP برای مربیان و کارآموزان و ترم های بین المللی ، دوره های تابستانی ، تورهای تحصیلی و برنامه های کارآموزی را ارائه می دهد.

  • Paris, فرانسه
  • Angers, فرانسه
  • + 8 بیشتر

  This program is only available as a second part of the Dual Degree Program after students. is only available via our highly accredited University...