Keystone logo
مالزی

مطالعه کارشناسی ارشد که در مالزی 2024

تغییر ارز

هزینه اولیه زندگی ماهانه

 • اجاره در یک آپارتمان مشترک

  189
 • اشتراک ابزارها

  14
 • اشتراک اینترنتی

  23
 • حمل و نقل محلی

  12

نمونه هزینه سبک زندگی

 • ترکیب فست فود

  4
 • بلیط سینما

  4
 • یک پیمانه آبجو محلی

  3

درباره مالزی

آموزش عالی در مالزی

شهرت رو به رشد در مالزی به دانشگاه های خصوصی فراهم هزاران نفر از دانشجویان بین المللی در طول دهه گذشته به خود جلب کرده است. برخی از این مدارس خصوصی برنامه اجازه می دهد که دانش آموزان به کسب بخشی از یک درجه در آن دانشگاه و بخشی از یک درجه در نهاد دیگری ارائه دهد. به نام "جفت "، این روش را تسهیل انتقال متن و اعتبارات و همچنین باعث می شود ورود به برنامه ارائه در مقطع کاردانی به صورت خودکار اگر برنامه توسط یک نهاد محلی ارائه شده است. دانشگاه بهتر شناخته شده در مالزی عبارتند از پردیس دانشگاه موناش مالزی، دانشگاه سوینبرن از فناوری پردیس ساراواک و مالزی 'قدیمی ترین دانشگاه، دانشگاه مالایا واقع در پایتخت کوالالامپور.

دانش آموزان می توانند مدرک کارشناسی 'و استاد ' s در دانشگاه مالزی در مقدار زمان مشابه برنامه های اروپایی و آمریکایی دریافت خواهید کرد.اکثر دانشگاه های دولتی و خصوصی تمام ارائه کارشناسی ارشد با تکمیل تحقیقات و درسی مورد نیاز است. درجه دکترا به دست آورده هنگامی که دانش آموزان می توانند نتایج تحقیقات در قالب یک مقاله منتشر شده نشان می دهند. مالزی همچنین دارای کالج پلی تکنیک که شبیه مدارس سنتی حرفه ای با ارائه مدارک تحصیلی کاردانی 'S، درجه دیپلم پیشرفته و یا گواهی از مهارت های خاص.

پذیرش به دانشگاه های مالزی است دشوار نیست اما نیاز به دانش آموزان ارائه مدرک نمرات حاصل از مدارس قبلی حضور داشتند. مالزی در حال تبدیل شدن به خوبی شناخته شده برای برنامه های استثنایی آموزش عالی خود را در مورد فن آوری، کسب و کار و علم و استقبال دانشجویان بین المللی روشن برای تحصیل در هر یک از دانشگاه آن است.

شرایط اخذ ویزای دانشجویی

دانشآموزان باید برای به دست آوردن ویزای توریستی برای سفر به مالزی می باشد.هنگامی که آنها در دانشگاه خود می رسند، دانش آموزان صادر کارت دانشجویی بین المللی و پاسپورت توسط مقامات دانشگاه مهر. دانش آموزان دو عکس گذرنامه نیاز، گذرنامه بین المللی است که برای حداقل شش ماه اعتبار بوده است، دو فرم های درخواست، پرداخت هزینه، اثبات این که آنها می توانند خود را در حالی که در مالزی، معرفی نامه ای و گواهی بیان آنها داده شده است حمایت از تکمیل واکسن تب زرد قبل از ورود به کشور است.

چرا تحصیل در مالزی؟

دانش آموزان آموزش و پرورش با کیفیت در هزینه مقرون به صرفه زمانی که درآمد مدرک خود را در مالزی را دریافت خواهد کرد. شهریه دوره ها نمونه عبارتند ثبت نام، کمک درسی، سپرده گذاری، هزینه های آزمایشگاهی (در صورت وجود)، مواد درسی و بیمه بهداشت و درمان که، برای مدرک لیسانس 'S، تقریبا RM (مالزی Ringitt) 80000، یا $ 10،000 دلار آمریکا.علاوه بر این، هزینه های زندگی است کم در مقایسه با دیگر کشورها و دانش آموزان مجاز به کار حداکثر 20 ساعت در هفته در حالی که تحصیل در مالزی، تا زمانی که به آنها اجازه دانشجویی به دست آوردن و یا منتقل می کند.