Keystone logo
قبرس

بهترین دانشگاه ها برای کارشناسی ارشد برنامه ها که در قبرس 2023

تعداد مؤسسات: 29
  • Paphos, قبرس

  دانشگاه آمریکایی بیروت – مدیترانه در پافوس، قبرس، یک پردیس دوقلو از دانشگاه آمریکایی بیروت (AUB) در بیروت، لبنان. AUB فلسفه آموزشی، استانداردها و شیوه های خود را بر اساس مدل هنرهای لیبرال آمریکا در آموزش عالی استوار می کند. این دانشگاه آزادی اندیشه و بیان را تشویق می کند و به دنبال فارغ التحصیلی مردان و زنان متعهد به تفکر خلاق و انتقادی، یادگیری مادام العمر، صداقت شخصی، مسئولیت مدنی و است.​ AUB تحت یک منشور اعطا شده توسط اداره آموزش ایالت نیویورک (NYSED) که برنامه های تحصیلی دانشگاه را ثبت می کند، فعالیت می کند. تمام بخش ها و برنامه های AUB Mediterraneo توسط آژانس تضمین کیفیت و اعتباربخشی آموزش عالی قبرس (CYQAA) معتبر هستند.

  • Calgary, کانادا
  • Toronto, کانادا
  • + 8 بیشتر

  گرد هم آمدن Eurocentres و Bayswater نشان دهنده یک دوره جدید در آموزش بین المللی است. تجربه جمعی ما نشان دهنده یک نیروگاه در بخش آموزش بین المللی امروز است. ما مشتاق جوامع رو به رشد متفکران و کاشفان جهانی، در داخل و خارج از کشور هستیم - داستان آنها هر چه باشد. ما آموزش Bayswater را راه‌اندازی کردیم زیرا می‌خواهیم جوانان از هر طبقه‌ای از زندگی از کشف فرهنگ‌های جدید، کاوش طعم‌های جدید و یادگیری آنچه در بیرون وجود دارد، سر و صدا پیدا کنند. ما آنها را مانند خودمان ارواح جهانی می‌دانیم.

  • Aglantzia, قبرس

  دانشگاه قبرس قصد دارد خود را به عنوان یک موسسه تحقیقاتی پیشگام برای دستیابی به شناخت علمی بین المللی در آموزش عالی اروپا، ارائه برنامه های رقابتی و تبدیل شدن به یک مرکز برتر در منطقه اروپا - مدیترانه، تثبیت کند.

  • Paphos, قبرس

  واحد آموزش از راه دور (DLU) در دانشگاه ناپولیس از مدرن ترین فناوری الکترونیکی برای بستری استفاده می کند که برنامه های تحصیلات تکمیلی تحصیلات در رشته های معاصر را به دانشجویان ارائه می دهد. هدف DLU حمایت از دانشجویان و دانشگاهیان دانشگاه در آموزش از راه دور و کوتاه مدت است. فلسفه اساسی DLU اطمینان از برابری در دسترسی به اطلاعات و احترام به نیازهای هر دانشجوی دانشگاه ما است. چشم انداز ما ایجاد واحدی است که نمونه اولیه ای در آموزش از راه دور برای همه دانشگاه هایی باشد که برنامه های مشابه تحصیلی را ارائه می دهند.

  • Aglantzia, قبرس
  • Limassol, قبرس

  CIIM - Cyprus International Institute of Management یک مدرسه تجارت بین المللی است که در سال 1990 توسط گروهی از رهبران بازرگانی و تیمی از دانشگاهیان برجسته به نمایندگی از برترین مدارس بازرگانی جهان تأسیس شده است. هدف ما جلب بهترین معلمان در تحصیلات مدیریتی فارغ التحصیل از محل تحصیل و استعداد و تجربه آنها در قبرس است.

  • Larnaca, قبرس

  Unicaf پیشروترین پلتفرم آنلاین با ارائه آموزش عالی با کیفیت و مقرون به صرفه برای بازارهای کم هزینه است که با دانشگاه های معتبر انگلستان ، آمریکا ، اروپا و آفریقا همکاری می کند.

  • Famagusta, قبرس

  دانشگاه قبرس غربی در سال 2015 تاسیس شد و در قبرس شمالی واقع شده است. به عنوان یک موسسه آموزش عالی، نماد جنبه معاصر قبرس است که مرکز تاریخی و فرهنگی مدیترانه است.

  • Nicosia, قبرس

  The Cyprus Institute یک سازمان تحقیقاتی بین المللی است که در نیکوزیا ، پایتخت قبرس واقع شده است. این سازمان زیر چتر بنیاد تحقیق و آموزش قبرس ، تحت نظارت هیئت امنای معتبر بین المللی اداره می شود. مأموریت آن خدمت به عنوان یک مرکز علمی ، فناوری و نوآوری برای مدیترانه شرقی و منطقه خاورمیانه برای پرداختن به موضوعاتی با اهمیت منطقه ای و اهمیت جهانی است.

  • Paphos, قبرس

  دانشگاه ناپولیس در قبرس یک دانشگاه جوان در عین حال پویا و دارای رشد سریع است که از سال 2010 در قلب شهر جذاب پافوس ، در ساحل غربی جزیره قبرس فعالیت می کند و برنامه های کارشناسی ، کارشناسی ارشد و دکترا را به دو زبان یونانی و انگلیسی ارائه می دهد . ثبت نام در دانشگاه ناپولیس در قبرس دانشجویان را در یک محیط استاندارد ، محرک و لذت بخش وارد می کند. بزرگترین مزیت ناپولیس کیفیت و فداکاری دانشکده آن است که اکثر آنها تجربه قابل توجهی در تدریس و تحقیق در دانشگاههای اروپا و آمریکا دارند. بر اساس چنین دانشکده ای و با استراتژی بلند پروازانه ، به سرعت در حال تبدیل شدن به یکی از بهترین دانشگاه های خصوصی در قبرس است.

  • Amsterdam, هلند
  • Famagusta, قبرس

  دانشگاهی برای رویاپردازان و انجام دهندگان. دانشگاهی برای نسل بعدی استعدادهای فناوری جهانی. دانشگاهی برای شروع آینده شما

  • Nicosia, قبرس

  دانشگاه فیلیپس یک موسسه پویا است که برنامه های تحصیل در مقطع کارشناسی و کارشناسی ارشد را تحریک کننده و چالش برانگیز می کند. برنامه های دانشگاه فیلیپس متعادل ، معنی دار و مفید برای دانشجویان است. اعضای هیئت علمی دانشگاه ، با شواهدی از تعالی تدریس و تحقیق و تعهد به یادگیری دانشجویان ، برنامه ها را ارائه می دهند.

  • Manchester, بریتانیا
  • Budapest, مجارستان
  • + 62 بیشتر

  This program is only available as a second part of the Dual Degree Program after students. is only available via our highly accredited University...

  • Strovolos, قبرس

  چالش های اقتصاد جهانی امروز بسیار بزرگ است و همیشه در حال تغییر است. بنابراین ، دانشجویانی که دارای مدرک/گواهینامه تحصیلات عالی در تجارت هستند ، بیش از هر زمان دیگری منطقی به نظر می رسند. CBS ، از طریق برنامه های خود ، مجموعه ای از تجربیات دانشگاهی و غیر دانشگاهی را ارائه می دهد تا دانش آموزان ما را با ویژگی های یک رهبر مدرن مجهز کند.

  • Cyprus Online, قبرس

  دانشگاه آزاد قبرس (OUC) به عنوان دومین دانشگاه دولتی که در سال 2002 تأسیس شده است ، با ارائه مدارک معتبر آموزش از راه دور در همه سطوح (دوره کارشناسی ، کارشناسی ارشد و دکترا) با هدف پر کردن شکاف مهم در سیستم آموزش عالی قبرس. با تکیه بر خاستگاه خود به عنوان تنها دانشگاه کشور که به آموزش از راه دور اختصاص داده شده است ، OUC به سرعت از نظر علمی و شهرت کلی رشد می کند. واقعیت های چالش برانگیز امروز ، افق OUC را گسترش داده و به نزدیك شدن قبرس به هدف استراتژیك خود كمك كرده است: ایجاد به عنوان یك مركز آموزشی و پژوهشی منطقه ای و یك قطب برای دانشمندان بین المللی و دانشجویان به طور مشابه در حوزه مدیترانه شرقی.

  • Nicosia, قبرس

  خوش آمدید بسیار صمیمانه به همه شما که CityU را یک موسسه آموزشی ایده آل می دانید که در آینده فعالیت های علمی شما را تقویت می کند. CityU که در یک جامعه بی طرف متنوع فعالیت می کند ، تأکید زیادی بر توانایی انتقال دانش از طریق تکنیک های آموزشی با کیفیت بالا در محیطی دارد که ارزش ها را منعکس می کند و یکپارچگی را تشویق می کند.