Keystone logo
فیلیپین

بهترین دانشگاه ها برای کارشناسی ارشد برنامه ها که در فیلیپین 2024

تعداد مؤسسات: 24
  • Danao City, فیلیپین

  به MCSM خوش آمدید! ما خوشحالیم که با شما در میان می گذاریم چرا ما موسسه انتخابی برای پیگیری طب طبیعی و همچنین مطالعات بنیاد علوم هستیم. Malacca College of Science and Management مالاکا در ایالت تاریخی ملاکا توسط مرحوم دکتر ایشاک در ژوئن 2008 ساخته و تاسیس شد ، اولین کالج پزشکی مکمل در جنوب شرق آسیا است. اولین گروه از دانشجویان در جولای 2009 ثبت نام کردند ، با دیدن 50 دانشجوی تحصیلات تکمیلی که دوره خود را برای گرفتن دیپلم پزشکی طبیعی گذرانده اند.

  • Manila, فیلیپین

  ما National University ، یک م institutionسسه خصوصی پویا و متعهد به ملت سازی است ، که در سطح بین المللی در آموزش و تحقیق شناخته شده است. National University با هدایت ارزشهای اصلی و متمایز بودن از میراث فرهنگی ما از Filipinism پویا ، متعهد به ارائه آموزش با کیفیت مرتبط و ابتکاری و سایر برنامه های توسعه است.

  • Pasig, فیلیپین

  مکتب کاتولیک ، بازوی راست کلیسا در بشارت مردم خدا ، وظیفه توسعه مسیحی را بر عهده دارد که نه تنها دگم ها و آموزه های کلیسای خود را می داند بلکه آنها را به عنوان سبک زندگی خود در می آورد. احساس وظیفه و هدف وی ، احساس مسئولیت شخصی ، مدنی و اخلاقی او را می سازد و تقویت می کند.

  • Naga, فیلیپین

  Ateneo de Naga University ، دانشگاه برتر کشور ، دستورالعمل ها و شکل گیری های بسیار خوبی را ارائه می دهد ، تحقیقات جدی انجام می دهد و خدمات اجتماعی را انجام می دهد که در نهایت جامعه ، به ویژه در Bicol را متحول می کند. از طریق هیئت علمی ، خلاق و متعهد ، کارمندان ، مدیران ، سیستم های یکپارچه و امکانات عالی آن امکان پذیر است.

  • Quezon City, فیلیپین

  برای درک روح Ateneo de Manila University - چه چیزی آن را شکل داده و از کجا آمده است ، به کجا می رود و کجا می تواند شما را ببرد - درک شعار آن ، Lux in Domino یا "نور در خداوند" ضروری است. از نامه سنت پائول به افسسیان (5: 8) ، این کلمات روح سبک زندگی را به دست می آورند که آتنئو در برابر پسران و دخترانش حفظ می کند زیرا بهترین کمک آنها به کار خدا ، جهان را دگرگون می کند.

  • Ozamiz City, فیلیپین

  از زمان تاسیس بیش از 8 دهه پیش و با درخشش و فداکاری ترکیبی از مسیحیان ، یادآوری کنندگان ، مبلغان کلمبی و برادران مسیحی ، این دانشگاه با داشتن نقش مذهبی ، تاریخی و میراث غنی بورس تحصیلی در تولید و آموزش ، همچنان وظیفه شناس و پیش قدم است جوانان عالی و خدمات گرا از Misamis Occidental ، شهرها و شهرهای همسایه و آن سوی خلیج.

  • Quezon City, فیلیپین

  World Citi Colleges معتقد است که چشم انداز و مأموریت آموزشی آن دعوت و خدمت والایی است. با تعهد خود به تعالی آموزشی محدود شده است ، این مجوز برای هدایت در آموزش جامع و حرفه ای است که دارای بنیادی مسیحی ، از نظر ملی گرایی ، برنامه درسی مبتنی بر شایستگی و تحقیق است ، با تاکید علمی ، از نظر جهانی ، و از نظر فرهنگی متنوع است. گرایش.

  • Manila, فیلیپین

  در حالی که University of Santo Tomas قدیمی ترین دانشگاه موجود آسیا را متمایز می کند ، سن آن با برجستگی آن در تحصیلات فیلیپین همراه است. این نه تنها به چندین مورد در زمینه های مختلف آموزش و پرورش می بالد.

  • Quezon City, فیلیپین

  Kalayaan College (KC) یک م ofسسه خصوصی برای آموزش عالی است که در سال 2000 توسط اساتید دانشگاه فیلیپین (UP) متعهد به آموزش عالی با کیفیت برای دانشجویان فیلیپینی و دانشجویان علاقه مند خارج از کشور است. KC در ژوئن 2001 در محل اصلی خود در Riverbanks ، Marikina افتتاح شد. در مه 2009 ، KC به مکان فعلی خود در بلوار Aurora ، نبش جاده مانگا ، در شهر کوزون نقل مکان کرد.

  • Dasmariñas, فیلیپین

  National College of Science and Technology (NCST) یکی از م leadingسسات آموزشی برجسته در منطقه بسیار گسترده در حال رشد در شهر Dasmariñas City ، Cavite است. NCST به دلیل موقعیت استراتژیک ، Cavite را به عنوان محل تولد خود انتخاب کرده است ، دارای صنایع و شرکتهای متعدد مبتنی بر فناوری که در تکنوپارکهای مختلف استان فعالیت می کنند ، که این امر با تعهد نهادی خدمت به جوانان CALABARZON می داند.

  • 768, فیلیپین

  در سال 1946 ، دکتر فرانسیسکو ت. دالوپان ، پدر ، در پاسخ به سر و صدای جوانان فیلیپینی برای تحصیلات دانشگاهی پس از پایان جنگ جهانی دوم ، اولین بخش بزرگ چشم انداز خود را از یک دانشگاه - کالج تجارت و مدیریت بازرگانی فیلیپین - تاسیس کرد. پس از آن چهار کالج در سال 1948 دنبال شدند: هنرهای لیبرال ، آموزش ، دندانپزشکی و دانشکده تحصیلات تکمیلی.

  • Quezon City, فیلیپین

  De La Salle Araneta University (DLSAU) هفتمین عضو سیستم De La Salle و جوانترین دانشگاه Lasallian در فیلیپین است. این دانشگاه در سال 1946 به عنوان م Instituteسسه کشاورزی آرانتا در بولاکان تأسیس شد و در سال 1947 به مالابون منتقل شد و در سال 1978 به بنیاد دانشگاه Gregorio Araneta تغییر نام داد.

  • Manila, فیلیپین

  واتل مانیل برنامه مدیریت مهمان نوازی بین المللی را ارائه می دهد و در کالج De La Salle-Saint بنیلد مستقر است. بنیلد یک محیط یادگیری است که دانش آموزان را برای توسعه علایق و علاقه های آنها پرورش می دهد و آنها را آموزش می دهد تا در صنایع مستقر و زمینه های تخصصی نوظهور دارای مهارت حرفه ای شوند.

  • Boston, آمریکا
  • Mexico City, مکزیک
  • + 32 بیشتر

  ما محیطی را ایجاد می کنیم که مدارس همکار ما این شانس را دارند که با استعدادی در سطح قدرتمند ، شخصی و پیوندهایی با نامزدهای بسیار ماهر ارتباط برقرار کنند.

  • Makati, فیلیپین

  This program is only available as a second part of the Dual Degree Program after students. is only available via our highly accredited University...