Keystone logo
شیلی

بهترین دانشگاه ها برای کارشناسی ارشد برنامه ها که در شیلی 2024

تعداد مؤسسات: 64
  • Trece Norte, شیلی

  World Wide Chile یک تیم چند رشته ای است که در آن عشق به کشور ما نیروی محرکه ای برای ارائه تجربیات منحصر به فرد به کسانی است که از ما دیدن می کنند و با تمرکز بر انتقال ثروت شیلی از طریق برنامه های غوطه وری فرهنگی که شیلی و مردم آن را همانطور که هست نشان می دهد. این مکانیزمی است که به ما اجازه می دهد بیش از 10 سال تجربه های منحصر به فردی را ارائه دهیم که یادگیری و ارتباط بازدیدکنندگان را با فرهنگ ما تقویت کرده و به روابط محکمی بین خارجی ها و شیلیایی ها دست یافته است. گزینه هایی که به ما امکان می دهد به این هدف برسیم ، برنامه های مختلف کارآموزی ، داوطلبانه ، مطالعه و سفر است که بازدیدکنندگان ما در طول اقامت خود در کشور ما انجام می دهند.

  • Providencia, شیلی

  تحصیل در خارج از کشور در دانشگاهها و مدارس معتبر زبان ViveCampus نمایندگی پیشرو در سراسر جهان است که نمایندگی موسسات آموزشی را در سراسر جهان ارائه می دهد ، ViveCampus به طور رسمی صدها برنامه در دسترس دانشجویان بین المللی را ارائه می دهد. ما در طول مراحل ثبت نام به صورت رایگان به شما کمک می کنیم و شما مستقیماً به موسسات پرداخت می کنید. دوره های انگلیسی ، دیپلم ، برنامه های کارشناسی و کارشناسی ارشد در کشورهایی مانند: استرالیا ، کانادا ، ایالات متحده ، انگلستان ، ایرلند ، نیوزلند و سایر مقاصد. در سایت ما اطلاعاتی در مورد تاریخ و هزینه برنامه ها در طول 2021 - 2022 خواهید یافت. در شیلی ، ViveCampus دارای دفتر واقع در سانتیاگو است ، که در آن می توانیم از طریق ایمیل ، چت یا تلفن به شما در مورد تمام سوالات شما کمک کنیم. ما همچنین در نمایشگاههای خارج از کشور تحصیل می کنیم که عموماً در شهر سانتیاگو شیلی برگزار می شوند.

  • Providencia, شیلی

  ما یک دانشگاه مشارکتی متشکل از کارگران ، دانشجویان و فارغ التحصیلان ، مستقل و مستقل ، متکثر و متعهد به عموم هستیم. ما در توسعه دانش علوم اجتماعی ، هنرها ، علوم انسانی ، آموزش و سایر زمینه های دانش و کار علمی و حرفه ای ، در زمینه های آموزش ، تحقیق ، ایجاد هنری و ارتباط با محیط زیست ، مطابق با الزامات یک جهان جهانی که از آمریکای لاتین مشاهده می شود و در مقیاس محلی ، منطقه ای و ملی مشارکت دارد. ما فارغ التحصیلان و متخصصان ممتاز را با دیدگاهی بین رشته ای ، متعهد به مشارکت و تحول اجتماعی ، با ارتقاء و دفاع از حقوق بشر ، دموکراسی و عدالت آموزش می دهیم.

  • Huechuraba, شیلی

  Universidad Mayor این است که افراد را از طریق یک تجربه آموزشی که رفتار اخلاقی ، نگرش کارآفرینی ، نوآوری ، رهبری و احترام به تنوع فرهنگی و اجتماعی را تشویق می کند ، آموزش دهد. برای انجام این کار ، برنامه های برتر در مقاطع کارشناسی و کارشناسی ارشد را آموزش می دهد و فعالیتهایی را برای تولید ، بیان و انتشار دانش انجام می دهد که در زمینه های فرهنگی ، آموزشی ، اجتماعی و اقتصادی به جامعه ملی کمک می کند. جهان و هنجارهای دقت علمی

  • La Serena, شیلی

  مأموریت ماموریت دانشگاه لا سرنا پرورش ، تولید ، توسعه و انتقال دانش برتر در زمینه های مختلف دانش و حوزه های فرهنگ ، از طریق آموزش ، تحقیق ، ایجاد ، نوآوری ، توسعه دانشگاه و پیوند با محیط است. به عنوان ویژگی خاص و متمایز ماموریت خود ، دانشگاه لا سرنا باید در برآوردن نیازهای منافع عمومی جامعه مشارکت داشته باشد ، به عنوان بخشی جدایی ناپذیر از دولت ، در همه آن سیاست ها ، برنامه ها و برنامه هایی که فرهنگ را ترویج می کند ، همکاری کند. توسعه ، اجتماعی ، سرزمینی ، هنری ، علمی ، فناوری ، اقتصادی و پایدار در کشور ، در سطح ملی و منطقه ای ، با دیدگاه بین فرهنگی. به همین ترتیب ، دانشگاه به عنوان یک عنصر اساسی و اجتناب ناپذیر در ماموریت خود ، باید افرادی را که دارای روحیه انتقادی و تأمل برانگیز هستند ، که گفتگوی منطقی و مدارا را ترویج می کنند و با ایجاد ارزش شهروندی با الهام از ارزش های اخلاقی مشارکت دارند ، با فراخوان تعالی آموزش دهد. همبستگی دموکراتیک ، مدنی و اجتماعی ، احترام به حقوق بشر ، برابری جنسیتی ، مردم بومی و محیط زیست. دانشگاه باید ترویج دهد که دانشجویان خود در طول آموزش حرفه ای خود با الزامات و چالش های کشور و منطقه آن ارتباط داشته باشند. دانشگاه لا سرنا ، جهان بینی مردم بومی ساکن در منطقه تحت نفوذ منطقه ای خود را به رسمیت می شناسد ، ترویج می کند و به عنوان بخشی از کار خود در آن گنجانیده می شود.

  • Santiago Metropolitan Region, شیلی

  دانشگاه برناردو او هیگینز یک دانشگاه خصوصی خصوصی خودمختار شیلی است که در مارس 1990 تأسیس شد و با الهام از اندیشه اوهیجینی شکل گرفت. خانه مرکزی آن در کنار Parque O'Higgins ، در کمون سانتیاگو واقع شده است. در حال حاضر توسط کمیسیون ملی اعتباربخشی (CNA- شیلی) به مدت 4 سال (حداکثر 7 سال) ، از جولای 2018 تا ژوئیه 2022 ، معتبر است. بر اساس طبقه بندی وب سنجی CSIC (جولای) در بین دانشگاه های شیلی در رتبه 35 قرار دارد. 2017). همچنین طبق رتبه بندی عمومی AméricaEconomía 2019 در رتبه 27 و در بین دانشگاه های خصوصی غیر کراچ در رتبه 27 قرار دارد. در دانشگاه های شیلی نیز در بین تمام دانشگاه های کشور رتبه 13 را دارد. رتبه 55 در آمریکای لاتین و رتبه پنجم در بین واحدهای خصوصی شیلی در رتبه بندی موسسه Scimago 2020. به همین ترتیب ، با همکاری هر یک از ابعاد تشکیل دهنده موسسه ، و بخشی از تعهد مداوم به دنبال تعالی در آموزش عالی است ، دانشگاه برناردو او هیگینز به Gratuity 2021 نسبت می دهد.

  • Los Andes, شیلی

  موسسه حرفه ای Libertador de Los Andes یک موسسه آموزش عالی است که در 22 دسامبر 1981 توسط وزارت آموزش و پرورش از طریق فرمان معاف شماره 292 ، که در 8 ژوئن 1993 به روز شد ، مجاز به فعالیت بود. آموزش عالی در سطح منطقه و دوم در سطح کشور ایجاد می شود. در 27 ژوئن 2003 ، IPLA از استقلال کامل برای اعطای انواع عناوین حرفه ای مطابق با قوانین حاکم بر آن برخوردار شد.

  • Providencia, شیلی

  درباره Learn chile Learn chile شبکه ای از موسسات آموزش عالی است که متشکل از بیش از بیست دانشگاه و م institسسات آموزش فنی حرفه ای است که توسط دولت شیلی از طریق ProChile پشتیبانی می شود ، با هدف ترویج بین المللی شدن پیشنهاد دانشگاهی شیلی و ترویج کشور به عنوان یک مقصد عالی برای دانشجویان بین المللی. Learn chile در سال 2013 متولد شد و اصلی ترین شبکه شیلی برای ارتقای آموزش عالی در سطح بین المللی بود. به عنوان یک داستان موفقیت آمیز در کشورهایی مانند برزیل ، اکوادور ، پاناما ، پرو و کلمبیا ارائه شده است.

  • Viña del Mar, شیلی

  مدرسه مدرن موسیقی و رقص در سال 1940 توسط پیانیست ها النا وایس و رنه آمنگوال تاسیس شد که آموزش موسیقی را در شیلی از طریق ایجاد برنامه های درسی استاندارد ، برنامه ها و سیستم های ارزیابی به طور اساسی تغییر دادند ، بنابراین زمینه ای برای آموزش ایجاد شد. از نوازندگان کشور در آغاز ، مدرسه مدرن موسیقی و رقص ، کلاسهای پیانو ، هارمونی و تئوری و همچنین ویولا و ویولن را زیر نظر استاد زولتان فیشر آموزش داد. در طول این مدت ، سیستم های پیشرفته -مانند تکنیک آراو در پیانو -معرفی شد ، رپرتوار گسترش یافت و اهمیت نمره اصلی مورد تأکید قرار گرفت و باعث ایجاد حس عملکرد معاصر شد که تا به امروز ادامه دارد. از آن زمان ، موسیقیدانان مدرسه مدرن آموزش هایی را می بینند که به آنها امکان می دهد با هر سناریویی در شیلی یا خارج از کشور با برتری روبرو شوند.

  • Santiago Metropolitan Region, شیلی

  از زمان تاسیس در سال 1968 ، به عنوان "بخش کارگران و دهقانان دانشگاه" ، Duoc UC راه طولانی را برای تحکیم طی کرده است تا به یکی از موسسات کلیدی آموزش عالی فنی حرفه ای در شیلی تبدیل شود. با بیش از 50 سال سابقه و بالاترین اعتبار نهادی برای هفت سال ، همه کسانی که در Duoc UC عضویت دارند می توانند با افتخار بگویند که هزاران تکنسین و متخصص ، که امروز در توسعه اقتصادی شیلی مشارکت دارند ، در یکی از 9 مدرسه و بیش از 70 مشاغل فعلی ، در 18 دفتر مرکزی آن در منطقه متروپولیتن ، والپارائسو ، بیوبائو ، لا آراوکانیا و لوس لاگوس حضور دارند. دانش آموزان Duoc پروژه آموزشی Duoc UC که تشکیلات مسیحی و یکپارچه را ارائه می دهد ، به دانش آموزان این امکان را می دهد تا ظرفیت ها ، شایستگی ها و ارزش های خود را به حداکثر برسانند و آنها را به افراد بهتر و متخصصان آماده برای ورود به جامعه جهانی تبدیل کنند. مسیر تعالی که Duoc UC می خواهد طی کند با آموزش با محوریت مردم ، مشارکت در توسعه کشور ، ارتباط با محیط زیست و جستجوی مداوم برای تحول اجتماعی مشخص می شود.

  • Santiago, شیلی

  دانشگاه فناوری شیلی INACAP بخشی از زیر سیستم دانشگاه است ، به مدت 3 سال در زمینه های مدیریت نهادی ، آموزش کارشناسی و ارتباط با محیط زیست معتبر است.

  • Providencia, شیلی

  مرکز هایدلبرگ برای آمریکای لاتین ، مرکز عالی تحقیق و آموزش ، مرکز تحصیلات تکمیلی دانشگاه هایدلبرگ در آمریکای لاتین است. این مرکز به عنوان اولین و تنها مرکز تحصیلات تکمیلی یک دانشگاه آلمانی در آمریکای لاتین تأسیس شد و رسماً در 9 آوریل 2002 در سانتیاگو دو شیلی افتتاح شد. این مرکز به عنوان یک موسسه در خدمت گفتگوی علمی-علمی تصور شده است و هدف آن این است که سازماندهی ، ترویج و هدایت برنامه های دکترا ، کارشناسی ارشد و دیپلم ، که با اتحادیه دانشگاههای معتبر آمریکای لاتین مانند دانشگاه شیلی ، دانشگاه کاتولیک پاپی شیلی و دانشگاه ملی خودمختار مکزیک و سایر دانشگاهها ارائه می دهد. همچنین سمینارهای تخصصی ، سمپوزیوم ها ، مدارس تابستانی در رشته های مختلف را سازماندهی و انجام می دهد ، به دنبال انتقال نتایج تحقیقات و مطالب مطالعه آلمانی به کشورهای منطقه. علاوه بر این ، مرکز هایدلبرگ از دفتر مرکزی خود در سانتیاگو دو شیلی ، به عنوان بستری برای همکاری علمی با سایر موسسات تحقیقاتی یا دانشگاه ها در ایالت فدرال بادن-وورتمبرگ عمل می کند. از سال 2009 و پس از برنده شدن در یک مسابقه معتبر برای کیفیت تحصیلی ، که توسط سرویس تبادل علمی دانشگاهی آلمان (DAAD) و با بودجه وزارت امور خارجه آلمان سازماندهی شد ، مرکز هایدلبرگ (HCLA) به مرکز عالی تبدیل شد. این در سراسر جهان یکی از چهار مرکز تعالی تحقیق و آموزش جمهوری فدرال آلمان است.

  • Viña del Mar, شیلی

  مأموریت اساسی نیروی دریایی شیلی مشارکت در امنیت خارجی و دفاع نظامی از این کشور و حفظ حاکمیت و تمامیت ارضی این کشور است. در زمان صلح ، این امر به ارتقای منافع ملی در خارج و ارتقاء توسعه ملی کمک می کند. نیروی دریایی یک موسسه آموزشی برای متخصصان است ، در زمینه فناوری و تاکتیک های نوآورانه ، در برابر تغییرات و چالش ها انعطاف پذیر است و از نظر اصول و ارزشها محکم است ، که توسعه می دهد و آماده استفاده از منابع خود برای منافع همه شیلیایی ها می شود. .

  • Concepción, شیلی

  م Instituteسسه حرفه ای ویرجینیو گومز یک موسسه محکم آموزش عالی است که زیر نظر دانشگاه Concepción متولد شده است ، با حضور در شهرهای Concepción ، Chillán و Los Angeles ، با چالش پاسخ به نیاز کشور به داشتن تکنسین های بسیار حرفه ای. . برای ارتقاء توسعه منطقه ای و ملی آموزش دیده است. در حال حاضر 9 هزار دانشجو و بیش از 28 هزار فارغ التحصیل دارد که به دنبال تسخیر رویاهای خود هستند. برای حمایت از آنها و تحقق هدف خود ، ما به طور مداوم مکانیزم های تضمین کیفیت را توسعه می دهیم ، که ما را به طور دائم با جامعه ، محیط زیست و بخش مولد مرتبط می کند ، به گونه ای که برنامه های درسی برنامه های آموزش داده شده با نیازهای برنامه ها هماهنگ است. جامعه. این امر ما را تشویق می کند که همه کاره باشیم و با تغییرات سازگار شویم ، نه تنها با آموزش کارگران بسیار آموزش دیده ، بلکه با شرط بندی بر توسعه افرادی که ارزش هایی مانند احترام ، مسئولیت ، تعهد ، جهت گیری خدمات و کیفیت را در استراتژی آموزشی ما برجسته می کنند.

  • Alcobendas, اسپانیا
  • Buenavista, مکزیک
  • + 3 بیشتر

  This program is only available as a second part of the Dual Degree Program after students. is only available via our highly accredited University...